Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, LordGravon írta:

Erre azért a mai progresszív Disney korszakban nem vennék mérget. :D Nem lepne meg, ha anno E.K. Johnston Ahsoka regényében annak ágyaztak volna meg, hogy a lányról kiderül majd az új TCW részekben, hogy biszexuális.

Na az b*szna be. :D Mondjuk nem olvastam még azt a könyvet, miért is ágyazott meg ennek? Történt valami? :?

5 perccel korábban, LordGravon írta:

Egyébként Filoni mondta, hogy ő nem akar több TCW részt csinálni. Őszintén szólva csalódott vagyok. Régen folyton azt hangoztatta, mennyire sajnálja, hogy a sorozatot elkaszálták... tehát ez van.

Változnak az idők. Filoni úgy tűnik sokkal nagyobb pozícióba került a Mandi miatt is. Szerintem új vizekre akar utazni. Mondjuk azért Ahsoka sorsát zárja le. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, LordGravon írta:

Egyébként Filoni mondta, hogy ő nem akar több TCW részt csinálni. Őszintén szólva csalódott vagyok. Régen folyton azt hangoztatta, mennyire sajnálja, hogy a sorozatot elkaszálták... tehát ez van.

Nem akar több új TCW részt csinálni. Ez nem zárja ki azt, hogy sajnálja, hogy elkaszálták. Azóta már más a fókusz, máson dolgozik. Ráadásul szinte kifejezhetetlen mértékben megnyílt az univerzum, elképesztően sok potens téma van, amit fel lehet dolgozni. Ez anno még nagyon másképp volt a TCW idején.

Én imádtam azt a szériát, illetve nekem továbbra is messze a PT éra a kedvencem, ugyanakkor immáron vannak olyan témák, amiket szívesebben néznék, amiknél úgy érzem nagyobb szükség van rájuk. Ráadásul több, mint 6 évadnyi anyag ki fog csusszanni ebből a sorozatból. Úgy gondolom, hogy azért ez így "elég" lesz, nem lehet okunk a panaszra.

Ráadásul tudtommal a TCW kaszája azért is fájt annyira mindenkinek, beleértve Filonit is, mert olyan epizódok és történetek maradtak benne, amiket mindenképp el akart mesélni, csak nem sikerült. De most megkapja rá a lehetőséget, lezárhatja a sorozatot. Szerintem ez elég sokat enyhít a korábban felvetett problémáján. Ahogyan az is, hogy azóta pl. jött egy Ahsoka és egy Ventress regény, előbbi prominens szereplője lett a Rebels-nek is, sőt már... na mindegy, ezt inkább nem írom még, mert Ep.9 spoiler. :P 

10 perccel korábban, LordGravon írta:

Nem lepne meg, ha anno E.K. Johnston Ahsoka regényében annak ágyaztak volna meg, hogy a lányról kiderül majd az új TCW részekben, hogy biszexuális.

Aligha, Na nem mintha nem lenne határozottan jobb ötlet, mintha Poe vagy Lando lenne az. Már ha érted mire gondolok... :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na az b*szna be. :D Mondjuk nem olvastam még azt a könyvet, miért is ágyazott meg ennek? Történt valami? :?

Van benne egy Kaeden nevű lány, aki bele van zúgva Ahsokába és ezt be is vallja neki, de az nem derül ki, hogy Tano erről mit gondol. Viszont úgy tudom, hogy a magyar verzióban ez nem igazán jön át. Javaslom, hogy nézz be a könyv topikjába, ha többet akarsz erről megtudni.

 

Szerintem ez egyébként nyilvánvaló fan service, ami Ahsoka leszbi és biszex Tumblr-ös fangirljeinek szólt, amit E.K. Johnston meg is erősített.

 

Az amcsiknál dicsérték is ezért a könyvet. Nem lenne logikátlan döntés a Lucasfilmnek, biznisz szempontjából, ha az új részekben Ahsokáról kiderülne, hogy a lányokat is szereti, mert ez még inkább növelné a népszerűségét, ami több money-t jelent. ;)

 

Egyébként engem nem zavarna, ha ezt meglépnék, csak mondom.

10 perccel korábban, pb69 írta:

Aligha, Na nem mintha nem lenne határozottan jobb ötlet, mintha Poe vagy Lando lenne az. Már ha érted mire gondolok... :P 

Hát ő... nem igazán. :D

 

Azt tudom, hogy a Solóban volt az a droid, aki azt gondolta Lando szerelmes belé és egyesek ezen felkapták a vizet, meg bizonyos rajongók azt gondolták a TFA alapján, hogy Finn meg Poe között lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, LordGravon írta:

Hát ő... nem igazán. :D

Csak arra utaltam, hogy vizuálisan jobban festene egy Ahsoka-féle duó, mint mondjuk az említett jelöltek. :D 

6 perccel korábban, LordGravon írta:

Az amcsiknál dicsérték is ezért a könyvet. Nem lenne logikátlan döntés a Lucasfilmnek, biznisz szempontjából, ha az új részekben Ahsokáról kiderülne, hogy a lányokat is szereti, mert ez még inkább növelné a népszerűségét, ami több money-t jelent. ;)

Hát ez inkább a botrányfaktort növelné, amire most szerintem nincs szüksége a SW-nak. Mármint új fronton, mert így is pörög a gyűlöletkerék rendesen. Márpedig a mai megosztott világban, ha bedobnának egy ilyet, az megint akkora fikaáradatot indítana a franchise, a Disney és a karakter irányába... Szegény Ahsoka egyszer már megküzdött a helyéért és megnyert egy kőkemény csatát. Nem kéne újra bedobni a darálóba. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, pb69 írta:

Csak arra utaltam, hogy vizuálisan jobban festene egy Ahsoka-féle duó, mint mondjuk az említett jelöltek. :D 

Ja, értem. :D

15 órával ezelőtt, pb69 írta:

Hát ez inkább a botrányfaktort növelné, amire most szerintem nincs szüksége a SW-nak. Mármint új fronton, mert így is pörög a gyűlöletkerék rendesen. Márpedig a mai megosztott világban, ha bedobnának egy ilyet, az megint akkora fikaáradatot indítana a franchise, a Disney és a karakter irányába... Szegény Ahsoka egyszer már megküzdött a helyéért és megnyert egy kőkemény csatát. Nem kéne újra bedobni a darálóba. :) 

Helyesbítek: Bizonyos nézők között nőne Ahsoka népszerűsége és nekem az eddigi kánon művek alapján úgy tűnik, hogy a Disney nekik is akar imponálni. A IX. rész végére is...

Spoiler

...lazán beraktak egy leszbikus csókjelenetet.

 

Láthatóan nem szívbajosak, szóval szerintem benne van a pakliban az általam fent említett lehetőség, de éppúgy az ellenkezője is. :) Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, LordGravon írta:

Van benne egy Kaeden nevű lány, aki bele van zúgva Ahsokába és ezt be is vallja neki, de az nem derül ki, hogy Tano erről mit gondol. Viszont úgy tudom, hogy a magyar verzióban ez nem igazán jön át. Javaslom, hogy nézz be a könyv topikjába, ha többet akarsz erről megtudni.

Arra gondolsz, amikor Kaeden valami olyasmit mond neki, hogy "megcsókolnálak"? Az tényleg elég fura volt, bár bennem először fel se merült, hogy ezt komolyan, szó szerint gondolná. Szerintem ez egy direkt nyitva hagyott lehetőség, amibe mindenki azt lát bele, amit akar. Hivatalosan nem lenne sok értelme megerősíteni, mert valószínűleg több embert bosszantanának vele, mint ahánynak kedveznének. Két "noname" csaj csókolózása megint más (és még ez is kiakasztott egyeseket), mint egy ismert karakterről hasonlót bedobni. Sok értelme nem lenne megpiszkálni ezt a dolgot. Bár Flix és Orka után már semmiben nem vagyok biztos...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem tudjátok hogy valahol nincs-e fent a teljes sorozat a mozifilmmel egyetemben, valamilyen videómegosztón vagy torrentoldalon? 

A szokásos letöltő oldalon eléred mind a 6 évadot, 1080p -ben. :) Valószínűleg a mozifilm is itt van, csak ahhoz a movie opcióra kell menni.

 

 

szerk.: javítottam, ha rámész a linkre, ott látod a 6 évadot és a mozifilmet, :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

FEBRUÁR 17.

Na addigra legalább simán végzek az újranézéssel :D 

@Darth Sky Te már elkezdted? Én nem bíztam magamban, hogy 1 hónap alatt lemegy, úgyhogy már decemberben nekiálltam, lassan végzek a 2 évaddal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

@Darth Sky Te már elkezdted? Én nem bíztam magamban, hogy 1 hónap alatt lemegy, úgyhogy már decemberben nekiálltam, lassan végzek a 2 évaddal is.

Igen, a héten én is belevágtam. Jó feleleveníteni, mennyire jó kis Star Wars sorozat ez. :) 

Egyelőre az 1. évad közepén járok (kronológiailag nézem), de kiszámoltam, és február 17-re lazán végzek. Sőt, talán még a Son of Dathomir képregény is belefér majd.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Darth Sky írta:

Igen, a héten én is belevágtam. Jó feleleveníteni, mennyire jó kis Star Wars sorozat ez. :) 

Szerintem is, tök jó látni Anakin kilengéseit a Sötét oldal felé, így sokkal érzékletesebb a Sötét oldalra való áttérése, nemcsak az látszik, hogy lemészárolta a buckalakó nőket és gyerekeket bosszúból, meg féltette Padmét a haláltól és bumm Sötét oldal. Jó látni a fokozatos technika fejlődést is az animációban ami szerintem a futás animálásában a legszembetűnőbb, pl. a Bombad Jedi-ban Padmé futása a hídon miután megszökött az valami katasztrófa, de aztán a következő évadokban a klónok futása már sokkal simább. 

Idézet

Egyelőre az 1. évad közepén járok (kronológiailag nézem),

 

Én is úgy nézem, még anno te küldted el a listát, az alapján :) 

Idézet

de kiszámoltam, és február 17-re lazán végzek.

Addig én is, most tartottam úgy, hogy három egész nulla valamennyi részt kellett volna megnéznem naponta, hogy febr. 01-ig végezzek az is simán tartható lett volna, de így hogy 17-ig van idő pláne menni fog.

Idézet

Sőt, talán még a Son of Dathomir képregény is belefér majd.  

Egy újabb jó ötlet! Én is beleveszem majd a repertoárba :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 04. - 10:56, Iqvi írta:

Nem tudjátok hogy valahol nincs-e fent a teljes sorozat a mozifilmmel egyetemben, valamilyen videómegosztón vagy torrentoldalon? 

Nekem megvan. Ha bp-i vagy bp környéki vagy, szívesen átdobom neked. 1080p_ben az összes, magyar felirat mellé csatolva. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jöhetett volna pénteken a hétfő helyett. :( 

Én azt hittem, hogy a már bevált pénteki napokon fog jönni. Ugye a keddi kezdés csak azért volt, mert akkor debütált a szolgáltatás. A december 18. -a meg a TROS miatt volt. De úgy tűnik, hogy ebből hétfő lett, valószínűleg május 4 miatt? Meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 08. - 18:56, Bence1997 írta:

40 nap múlva premier!!! :yeah:

Nem is tudtam, hogy már megvan a premier dátuma... de most akkor ezt felírom piros betűkkel a naptáramba. Heti egy rész lesz amúgy a menetrend (most utánanézve a többi epizódhoz nem találtam dátumot)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Wilde írta:

Nem is tudtam, hogy már megvan a premier dátuma... de most akkor ezt felírom piros betűkkel a naptáramba. Heti egy rész lesz amúgy a menetrend (most utánanézve a többi epizódhoz nem találtam dátumot)?

Nagy valószínűséggel igen. Még nincs konkrétum ez ügyben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Wilde írta:

Nem is tudtam, hogy már megvan a premier dátuma... de most akkor ezt felírom piros betűkkel a naptáramba. Heti egy rész lesz amúgy a menetrend (most utánanézve a többi epizódhoz nem találtam dátumot)?

Látva a Disney+ eddigi módszerét, szerintem hetiben fogják adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.