Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Yoda József írta:

Hát az pedig hivatalos forrásból jött, konkrétan a disney.com-ra került fel egy videó, amiben a Disney+ idei műsorait reklámozták, és abban volt a február 17.

De azt azóta törölték. Elképzelhető, hogy túl korán adták ki, de az is lehet, hogy azóta változtak a dolgok. :)

 

Amúgy az interjú alább látható. A TCW -s új évadról és a megjelenési dátum kérdéséről is beszélt. Azt azért hozzátette, hogy volt egy leak, amely nem volt pontos. Nos, a február 17. -én kívül volt más kikerült "leak", amelyről tudnunk kéne? :hmm: (a videó onnan indul, ahol a TCW -ről beszél, kb. 37:10 -ig hallgassátok, utána a Mandiról beszél. :D)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy ma nem lesz semmi. :)

 

Érdekesség, hogy abban a videóban - ami azóta törölve lett - megemlítették, hogy a Toy Story 4. része február 5. -én fog érkezni a Disney+ -ra. Ez már hivatalos - pár napja tették közzé - szóval a február 17. lehet a megfelelő dátum. Érdekes, hogy hétfőként lenne így leadva. Eddig mindig pénteken raktak fel új tartalmakat. Valószínűleg tényleg május 4 lehet a háttérben. De hogy mikor fogják bejelenteni hivatalosan, azt nem tudni. Lehet jövőhéten, lehet 2 hét múlva, amikor már lezárul a Resistance. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Lehet azért törölték a videót mert nem 17én jön hanem előbb :clap2: :D

15 perccel korábban, ZoliZoltán írta:

Akkor viszont mar jonnie kellett volna valaminek.

Ez szerintem csuszni fog.:(

Szerintem azt a videót későbbre szánták.

 

Ha már előbb jönne, akkor arról már tudnánk. Sam mondjuk érdekes, hogy nem tudja a premierdátumot, bár valószínűleg a színészek nincsenek ebbe beavatva. Az is furcsa, hogy mennyire csend van SW téren. A TROS most megy a moziban, lehet ez van a háttérben. De az is lehet, hogy a Resistance végét akarják megvárni, amely szvsz. nem tudom miért lenne jó ötlet: érezhetően azt a sorozatot annyira nem promózzák, hogy az ihaj. :D Szóval vagy jövőhéten, vagy a Resistance után, de megtudjuk a premierdátumot. Az, hogy kapunk -e valami videót hozzá? Valószínűleg igen, bár tudjuk, hogy mik érkeznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sam Witwer vasárnap twitchen közvetített. Ott elmondta, hogy aznap jött meg neki a Star Wars: The Clone Wars Crew pulóvere. A logó megmutatása után elejtett egy olyan mondatot, hogy "very soon" látni fogunk valamit az új évadból. Utóirat: "Just sayin." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lesz az ep9 után visszamenni ebbe az időbe, főleg annak tükrében, hogy ez az évad több szálhoz is kapcsolódik. A mandalore-i csata ha nem is lesz jelentős, de mindenképp kapcsolódik a The Mandalorianhez, Ahsoka és Rex a Rebels-hez fog új adalékot adni, emellett újra láthatjuk a Star Wars két eltaposhatatlan csótányát, a két igazi Sith Nagyurat ereje teljében: Darth Sidioust és Darth Mault, és hát előbbi ugye az ep9 miatt él élénken az emlékünkben, utóbbi meg szintén a Rebels és a Solo miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, ZoliZoltán írta:

Cad Bane???Ő nem lesz?

Nem nagyon, korábban volt tervben egy szál vele és Boba Fettel közösen, mielőtt még elkaszálták volna a sorozatot, de az ebbe a 12 részes bónusz etapba már nem került be. Itt már csak elvarják a szálakat, amik fontosabbak... de örüljünk ennek is 6 év szünet után. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

De Anakin arca itt is és a trailerben is szinte végig olyan, mint aki citromba harapott...

Vajon miért? Az átállása előtt pár nappal nem fog lepkéket hajkurászni a mezőn. :D Egyébként Obi arca is elég kemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vajon miért? Az átállása előtt pár nappal nem fog lepkéket hajkurászni a mezőn. :D Egyébként Obi arca is elég kemény.

De hát az Invisible Handen sem volt ilyen citromba harapott feje. :) Van egy dühös Dooku-ra vágott fej meg egy töprengő dühös lefejezés előtti fej, de kb. ennyi. A trailerben nekem kicsit sok volt ebből az arckifejezésből, plusz még a plakátra is rákerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.