Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Voltak, akik már látták az első két részt. Az egyikük véleménye:

 

- Az első két rész ("The Bad Batch" és "A Distant Echo") kvázi a régi befejezetlen történet, képről képre és szövegről szövegre.

- Ugyanakkor már ebben az első két részben vannak apró változtatások, amik a történetet és a karaktereket érinti, ugyanakkor a történetszál ugyanaz.

- Az egyik legjobb jelenet, amit nagyon imádott, az a 2. részben volt és ez a jelenet teljesen új volt, a régi verzióban nem szerepelt. A jelenetben szerepel Anakin és Obi-wan.

- Akik már látták az első két részt, azoknak is lesz meglepetés.

- Nagyon örült neki, hogy újra láthatott új TCW részeket. Már az elején, amikor felcsendül a jól hallható TCW muzsika és a narrátor is bekapcsolódik, az embert visszarántja a régi időkbe.

- Az animáció sokkal jobb, mint korábban valaha volt. A mozgás jobb lett és még az arcmimika is jobban kifejezi a karakterek érzetét. Az akciók visszahozzák a TCW igazi erősségét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam megvárom, míg felkerül a FHD változat, de nem tudtam tovább várni, úgyhogy megnéztem. Nagyon jó, hogy így rendesen elkészítették ezeket az epizódokat és nem csak a félkész változatban láthatjuk ezt a kalandot... és innen még csak jobb lesz. Teljesen visszatért nálam az a hangulat, amit anno ez a sorozat olyan fantasztikusan vissza tudott adni ebből a korszakból!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Go Rien Moss írta:

Köszi, pedig itt kerestem és csak 720p találtam.

Most értem haza, rarbg -n pedig rögtön találtam egy 1080p -t, így hozzászerkesztettem. :)

24 perccel korábban, Wilde írta:

Gondoltam megvárom, míg felkerül a FHD változat, de nem tudtam tovább várni, úgyhogy megnéztem. Nagyon jó, hogy így rendesen elkészítették ezeket az epizódokat és nem csak a félkész változatban láthatjuk ezt a kalandot... és innen még csak jobb lesz. Teljesen visszatért nálam az a hangulat, amit anno ez a sorozat olyan fantasztikusan vissza tudott adni ebből a korszakból!

Én is így érzek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Úgy tűnik, hogy az új episode guide -ok a Starwars.com szerint hétfőként fognak érkezni. :)

Ez remek hír! Az én forrásom szerint ez a guide kép!

epguide701.jpg

Nagy öröm volt újra ilyet csinálni, bár nem tetszik, remélem nem ez a végleges. egy 5 éve köztünk lévő Bad Batch-et megkapunk és egy Cody reprezentálja? Ne már!

Na annyi baj legyen! Ha más lesz, hétfőn hozom azt.

Az epizódot hamarosan megnézem, és írok is majd róla!

TCW is back! Yeah!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap volt egy TCW screening, amin Dave Filoni és Dee Bradley Baker vettek részt. Néhány információ:

 

- A 3 záró történetszál közül a Bad Batch történet áll a legközelebb az eredeti TCW -hez. A másik kettőn történtek változtatások, néhány speciális. Mindegyik történet egy dolgot fog reprezentálni a sorozat zárásához.

- A Bad Batch különösen megterhelő volt Dee -nek, de az írás segített a számára, hogy a sok klón között ugráljon.

- Ezeket a részeket úgy alkották meg a sorozat készítői és a gárda, hogy azok is élvezhessék, akik soha se láttak egy részt sem.

- Nagyon nehéz volt visszahozni a sorozatot. Szerencsére a legtöbb kulcsember még a Lucasfilmnél dolgozott, de a technológia kicsit megváltozott. Dönteniük kellett, hogy mi legyen: hogyan fejlesszék a vizualitást vs. megmaradjanak ott, ahol eddig is voltak.

- Az is nehéz volt, hogy visszatérjenek ebbe a korszakba, hiszen az utóbbi időkben teljesen más érákban dolgoztak.

- Néhány apró dolog hozzá lett adva ezekhez az epizódokhoz, de a nagyrészük George Lucastól származnak.

 

- Dave elérzékenyült, amikor azt mondta, hogy a TCW -n dolgozni már nem volt olyan, mint régen George -al. Úgy érzi, hogy ezzel a három történetszállal beteljesített egy ígéretet. De míg egy csomó történet van terv alatt, nem tudja, hogyan tudná őket megcsinálni.

 

Dave Filoni: "Hogy őszinte legyek, imádom a legtöbb történetet (befejezetlenekről beszél) de mi ezeket a történeteket választottuk, mert valamennyire kapcsolódnak. Van egy csomó remek történet, ott van például Ventress, akivel voltak terveink, aztán ott van Maul, ő neki is volt egy sztorija, amihez nem tudtunk már hozzányúlni. Illetve - ez lehet kicsit furán hangzik - de sok éve dolgoztunk már ezen. És én már nem az az ember vagyok, aki ezeken dolgozott oly sok éve. Egy csomó embert elvesztettem azóta. Ezek az emberek továbbléptek. Próbáltam velük kapcsolatba lépni, de ők már továbbálltak. Számomra a TCW készítése ugyanannyira szólt arról, akikkel dolgoztam együtt, mint a történetekről, amiken dolgoztam. Ez nagyon fontos a számomra, mert emlékszem mindenkire, akivel valaha dolgoztam ezen a sorozaton. A mostani helyzet nagyon bizarr. De nagyon hálásak vagyunk, hogy megadatott a lehetőség, hogy megcsináljuk ezeket a részeket. Csak éppen nem tudom, hogyan tudnék csinálni mégtöbbet. Imádom a klónháborúk korszakát, talán éppen azért, mert olyan szorosan együtt dolgoztam George -al. És ezt nagyon tisztelem.... sajnos a sorozaton már nem olyan érzés dolgozni George nélkül.... Örülök neki, hogy megtudtam csinálni, úgy érzem, hogy teljesítettem egy ígéretet számotokra."

 

- Filoni nem is cáfolta azt, hogy a sorozat keresztezni fogja az útját a 3. epizóddal. Filoni: "Mindig is vágytam egy crossoverre a filmekkel. Arra törekedtem mindig is, hogy a közönség megtudja Ahsoka és Rex sorsát egyes kulcsfontosságú pillanatokban a filmekből. Továbbá megtartani a filmek integritását."

- A fináléból megtudjuk, hogy Ahsoka és Rex miért nem szerepel a 3. epizódban.

- Filoni az új évadban nem akarta a filmes karaktereket agyonhasználni. Így bár szerepelni fognak, de ne várjunk tőlük sok mindent.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mandaloriból se volt, nem? A szokásos torrentoldalakon nincs ilyen. Amúgy mitől jobb egy web dl mint mondjuk egy web.h264, vagy egy webrip?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Yoda József írta:

A mandaloriból se volt, nem? A szokásos torrentoldalakon nincs ilyen. Amúgy mitől jobb egy web dl mint mondjuk egy web.h264, vagy egy webrip?

P2P: Torrent oldalra kerülnek fel először. WEB-DL érintetlen, WEBRip már konvertálva van WEB-DL -ből. Nos, vagy érintetlenül vagy konvertálva tudod csak letölteni az adott hivatalos weboldalról, de lehet úgy is lehet konvertálni, hogy van WEB-DL -ed is abból a számítógépeden valamelyik konvertáló programmal lekonvertálod mondjuk SD-re.

Scene: FTP vagy bármely más tárhely-re töltik fel először, aminek a letöltő linkjét megosztják másokkal. WEB elméletileg azok is konvertálva van, de nem mindegyik.

 

Tehát a WEB-DL a legjobb, persze van kivétel is. ;)

 

 

Amúgy már elérhető a  4K változat is. :P

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.