Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érdekesség, hogy a StarWars.com frissítette a TCW kronológiai oldalát, ahol bekerült egy Disney+ -os ajánló, továbbá a kronológia csak 6.13 ig megy el. Kikerült ezek szerint az Utapau történetszál, a Dark Disciple és a Son of Dathomir is. Az Utapau pedig már egy ideje nem elérhető az oldalukon. Egyedül YT -on lehet megtekinteni.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Akkor egyedül ez az Utapau-történetszál veszett kárba. Sajnálom.

Hát azt én is. :( Utapau az egyik kedvenc bolygóm a SW világában, az arc meg még félkész állapotban is elég jól nézett ki. Nem értem, miért nem lehetett ezt is hozzácsapni a többihez :/ 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Donát írta:

Nem úgy volt korábban, hogy lesz még valami nagy TCW bejelentés? Vagy azon már túl vagyunk? Csak lemaradtam volna?

Nincs bejelentés.

 

Amúgy elképzelhető, hogy a héten kapunk végre valamit. Április óta nem kaptunk semmit - a D23 -as bejelentés és a január elsejei rövid betekintő mellett - szóval mivel pénteken 17. -e és a sorozat Február 17. -én fog érkezni, esélyes, hogy kapunk valamit. Már csak azért is, mert általában a Disney+ 1 hónappal a sorozat/film előtt kiad valamit. Például az előző héten, 7. -én(?) kiadták a Timmy Failure c. filmjük előzetesét és plakátját. Szóval a héten jöhet valami. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne már valami tényleg. 

Tudjátok hogy éreztem magam, amikor bejelentették, hogy lesz a tcw-ből még egy évad? Pont úngy, mint 30 évvel ezelőtt, amikor a tinidiszkóban a lambada és hasonlók után betette a dj a Personal Jesust! Ez volt a reakcióm: AAAAAAAAA!!!! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sam Witwer a múlt héten szerepelt egy műsorban, ahol a következőket mondta:

 

- A Solo -ban Sam és Ray együtt dolgoztak és most a TCW -ben is együtt dolgoznak. Ray mo-cap munkát végez, míg Sam szinkronizál.

- Kísérleteztek, Ray mo-cap munkáját egy nagyon különleges "szekvenciára" használták az epizódokban. Szükségük volt Ray -re. Tehát amikor majd látni fogjuk azt/azokat a jelenetet/jeleneteket, tudni fogjuk, hogy Ray Park keze munkája.

- Sam ezek után elárult még néhány információt a következő évadról - mókásan hozzátette, hogy Dave majd utólag kirúgja :D - és azt mondta, hogy elment az ILM -hez, egyszerűen csak azért, hogy megnézze Ray Parkot, aki Darth Maul mo-capjét csinálta akkor. Ami igazán lenyűgözte az a következő: míg az egyik szobában felvették a mo-capos jeleneteket, addig a másik szobában már a "szekvenciát" szerkesztették/vágták. Kb. úgy nézett ki a dolog, hogy nagyban nézte Ray munkáját, eközben meg odajöttek hozzá, hogy: akarod látni a jelenetet? Ő meg WTF. :lol: Itt van a reggeli melónk, összeollózva, nézd meg. :D Persze amit látott, az nem egy az egyben a sorozatban látott, de ledöbbent - jó értelemben - mennyire gyorsan dolgoznak a srácok.

- George és Dave kigondolták évekkel ezelőtt a sorozat végét. (ekkor a csaj bemondta, hogy: persze, hiszen ők hardcore fanok. Erre elkezdtek viccelődni, hogy George nagyon is hardcore. :lol:)

- George általában úgy intézte a dolgokat, hogy azt mondta: most Darth Maul visszatér, oldjátok meg, legyenek póklábai. Most pedig megtanuljuk az éjnővéreket és az Erőisteneket. Ők meg szó szerint fogták a fejüket. :D

- Sam mindig is hallgatta azt, hogy hogyan szerették volna befejezni a szériát, de most elérkezett a pillanat. Amikor elolvasta a zárórészeket, akkor azt mondta: ezek a legjobb TCW scriptek, amiket valaha olvasott, nem hitte el. Lesokkolta az egész. Lesz néhány új szokatlan dolog, amikkel találkozni fogunk az új évadban.

- Sam nagyon szeretné, hogy a fanoknak tetszenek ezek a részek. De még nagyobban szeretné, hogyha magának George Lucasnak is a kedvére tennének. George pedig azt mondaná, hogy: igen, ez volt az, amit mindig is akartunk. :) És ha esetleg mégse tetszik majd nekünk... nos, ezesetben ezek az ő ötletei. :lol:

 

És ami a Mandival is kapcsolatos:

- Lesznek dolgok a sorozat végén, amik nagyon fontosak lesznek a Mandalorian karaktereinek történelme miatt! A Mandalorianban már voltak elejtve mondatok. :)

És ezek a dolgok nem a Mandalorian miatt szerepelnek majd. Sam elmondta, hogy ezek mindvégig tervben voltak!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

ísérleteztek, Ray mo-cap munkáját egy nagyon különleges "szekvenciára" használták az epizódokban. Szükségük volt Ray -re. Tehát amikor majd látni fogjuk azt/azokat a jelenetet/jeleneteket, tudni fogjuk, hogy Ray Park keze munkája.

Ez hangzik a legérdekesebben :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez hangzik a legérdekesebben :hmm:

Ez valóban érdekes. Gőzöm sincs, hogy miként fog kinézni az egész. Meg a Mandis híren lepődtem meg igazán: ezek szerint Dave keze jócskán benne van a karakterek alkotásánál. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon izgalmas hírek ezek, nagyon jó látni azt is, hogy hová fejlődött a sorozat a 2008-as kezdetektől. Emlékszem anno még nem is tetszett annyira a legeljén, akkor még nem gondoltam volna, hogy micsoda kreativitás szabadul majd fel ebben a szériában. Darth Maulra nagyon kíváncsi vagyok alapból is, de főleg így.

 

2020. 01. 13. - 12:16, Bence1997 írta:

Érdekesség, hogy a StarWars.com frissítette a TCW kronológiai oldalát, ahol bekerült egy Disney+ -os ajánló, továbbá a kronológia csak 6.13 ig megy el. Kikerült ezek szerint az Utapau történetszál, a Dark Disciple és a Son of Dathomir is. Az Utapau pedig már egy ideje nem elérhető az oldalukon. Egyedül YT -on lehet megtekinteni.

Azt lehet tudni, hogy ez miért történt? Az utolsó évad felülírja ezt a történetszálat majd várhatóan, vagy egyszerűen más ettől független okból vették ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Wilde írta:

Azt lehet tudni, hogy ez miért történt? Az utolsó évad felülírja ezt a történetszálat majd várhatóan, vagy egyszerűen más ettől független okból vették ki?

Szerintem szimplán csak azért vették ki a SoD-ot és a Dark Disciplet mert ezek nem részei az animációs sorozatnak. Nem mozgóképen készültek el. Kétlem hogy a 7.évad bármelyiket is felülírná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A 7. évad egyedül a Bad Batch-et fogja felülírni, mivel az benne lesz változtatásokkal.

Neked van tipped arra, hogy milyen változtatásokat eszközöltek? Nekem van egy merész ötletem. :D

 

5 órával ezelőtt, Wilde írta:

Azt lehet tudni, hogy ez miért történt? Az utolsó évad felülírja ezt a történetszálat majd várhatóan, vagy egyszerűen más ettől független okból vették ki?

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem szimplán csak azért vették ki a SoD-ot és a Dark Disciplet mert ezek nem részei az animációs sorozatnak. Nem mozgóképen készültek el. Kétlem hogy a 7.évad bármelyiket is felülírná.

A SoD és a Dark Disciple érthető, hiszen nem animációs formában jelentek meg. Ami meglepőbb, hogy az Utapau sincs ott. A történet bár nem része a 7. évadnak* azért az emberek megtudják nézni YT -on animatics formában. Nem a legjobb megoldás, de legalább valamennyire nézhető formában van kiadva. :)

 

*Az érdekesség az, hogy pár napja a TheForce.Net kirakott egy hírt, miszerint az Imdb oldalán felkerült a 7.01 leírása, amely alapján megkapjuk az Utapau történetet. A baj csak ott van, hogy az oldal szerint az Utapau, Bad Batch és Mandalore történeteket kapjuk meg. És ez pár napos hír. Pedig már kb. 9 hónapja köztudott, hogy nem lesz Utapau. Persze az ember annak örülne a legjobban, ha még azt a sztorit hozzácsatolnák a megjelenőkhöz és aztán 12 helyett 16 -tal fejeznék be a szériát.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Neked van tipped arra, hogy milyen változtatásokat eszközöltek? Nekem van egy merész ötletem.

Én a félkész verziót se néztem meg, úgyhogy mindenféle prekoncepció nélkül fogom élvezni az új verziót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Én a félkész verziót se néztem meg, úgyhogy mindenféle prekoncepció nélkül fogom élvezni az új verziót :D

Ja jó, akkor nem mondom el a tippemet. :P

 

23 perccel korábban, Iqvi írta:

Bár a ,,Palpatine és a Moffok" mindblowomnál nem hiszem hogy merészebb, de elolvasnám.:D

Na az mindblow volt a javából. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

És amúgy várható még trailer vagy valami képanyag előtte?

A korábban kikerült premierdátum - február 17* - miatt esélyes lehet a holnapi meglepetés, ha egyáltalán a Disney+ kiad -e valamit a SW csatornával közösen. Eddig mindig 1 hónappal a bizonyos premierek előtt adtak ki valamit, most jó kérdés, hogy lesz -e ilyen.

 

*Sam Witwer amúgy abban az interjúban arról is beszélt, hogy ő se tudja a premierdátumot. Korábban volt egy "leak", de ő úgy tudja, hogy az nem igaz. Annyit tud, hogy jövő hónap. Akkor a február 17 volt a leak? :?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Korábban volt egy "leak", de ő úgy tudja, hogy az nem igaz. Annyit tud, hogy jövő hónap. Akkor a február 17 volt a leak?

Hát az pedig hivatalos forrásból jött, konkrétan a disney.com-ra került fel egy videó, amiben a Disney+ idei műsorait reklámozták, és abban volt a február 17.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.