Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Donát írta:

De hát az Invisible Handen sem volt ilyen citromba harapott feje. :)

Jó, de ott éppen repülhetett, droidokat apríthatott, Palpatine-t menthetett, Dookut fenyíthetett és még annak az esélye is kézzelfoghatóvá vált, hogy láthatja Padmét - csupa-csupa olyan dolog, amit Anakin imád. :) Amúgy az ep3-ban azt mondja Padménak, hogy "mintha egy élettel ezelőtt" találkoztak volna utoljára, vagyis egy ideje nem tért vissza a Coruscantra. Esélyes, hogy a hosszú távollét miatt tényleg kicsit megrottyant Anakin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit elemeztem az új előzetest - amit már tegnap megnéztem, csak lusta voltam véleményezni :P - és azt kell hogy mondjam, hogy Filoniék kitettek magukért. Nade mi mit is jelent, ezt akarom kielemezni. Saját gondolatok lesznek, aztán meglátjuk, hogy mi jön be. :P


 

Spoiler

 

0:07 -nél láthatjuk ahogy egy köztársasági cirkáló érkezik meg Sundarira. A bolygó barnás kicsit, ezért is gondolom, hogy az a Sundari. Ezek után láthatjuk Bo-Katant, ahogy egy csata maradványait tekinti meg. Látni ott összetört Laat/i szárnyat, betört ablakot, stb. Valószínűleg ez a Mandalore ostroma végén lesz, amikor már eldőlt a csata.

 

0:14 -nél sok-sok droid veszi körbe Obit, Windut és a pár megmaradt klónt. Ez a Bad Batch szálban foglal helyet. Muris kis jelenetek lesznek itt. A kameraszög picit másabb, mint a félkész epizódokban. Az ezt követő jelenet, ahol Rexék a Bad Batch fogadására indulnak. Szinte egy az egyben megcsinálták a jelenetet, annyi a kivétel, hogy egy klónosztag jön velünk szembe bal oldalról.

 

0:20 -nál csak annyit, hogy vagy Maul megérzi Ahsoka érkezését, vagy megérzi, hogy a terv működésbe lépett. Esetleg Dooku halála? :hmm:

 

0:24: Oba-Diah visszatér. Az Ahsoka's Journey c. történetszálban tűnik fel újra a bolygó a 6. évados Yoda/Syfo-Dyas szál óta - szerepelt még a Sötét tanítvány c. könyvben is - és jó kérdés, hogy Ahsoka és a 2 lánytestvér miért is utazik a pyke -ok otthonába. :hmm:

 

0:25 -nél láthatunk egy gyűlést. Itt Windu és Yoda mesterek vannak csak jelen fizikailag, mindenki más hologramon. Depa Billaba és Caleb Dume feltűnése jó kis Rebels és Kanan képregény kapocs. Caleb amúgyis kíváncsi a képregényekben, itt is valószínűleg ezért engedélyezik neki. Gyűlés van, a háború már nagyon a végéhez közeledik. Esélyes, hogy ez már Palpatine megmentése után játszódik. :)

 

E jelenet után jön egy EpIII -as kapocs. Windu: "I sense a plot to destroy the jedi." Nos, Windut hologram formájában láthatjuk. Kivel beszélte ezt meg Jackson bátyánk? Yodával, Mundival és Securával. Nos, lehet kapunk egy Mundi/Secura jelenetet is? A trailer Obi-ra vált, miután Windu elmondja mondókáját, ebből az ember azt hihetné, hogy neki mondják. Érdekes, ezekszerint a Siege of Mandalore sokkal szerteágazóbb lesz, mint hittük. :D

 

0:29 -nél Maul kínozza Kixet. Ekkor már valószínűleg tud a 66 -os parancsról a kis tüsibarátunk és talán még nem aktiválódott a chip? És Maul előnyt akar ebből kovácsolni? Vagy valamilyen információt akar kicsikarni a klónból? Sok-sok kérdés. :hmm:

 

0:40: Ahsoka valószínűleg itt fogadja el Bo-Katan kérését. De az is lehet, hogy csak jókívánságot kívánnak egymásnak. :D Érdekesség, hogy kicsivel később Ahsoka mögött láthatunk egy piros színnel festett klónt. Legalábbis a mellrésze, a lábszárrész és az övnél piros a páncél. Tehát nemcsak az 501 -es egy csoportja megy a togrutával?

 

Itt Anakin az ún. D-wing Air Support Droidok - rövidebb nevükön D-wing droidok - ellen küzd. Ezek a droidok a Techno Unió kísérleti alanyai.

 

A következő 1-2 shot egy eddig ismeretlen csatát mutat be nekünk. A Bad Batch történetszálban nem találkozunk ilyen helyszínnel. Itt mintha egy hídon harcolna a Köztársaság és a Szakadár hadsereg. Új helyszínt tippelek. Mivel a BB kiesik, így úgy gondolom, hogy a SoM történetszálban láthatjuk majd ezt a helyszínt. :D

 

A sárgás környezetben sárkánnyal utazó őshonos faj a Skiko Minoron. A Bad Batch ezeket használva jut el az őshonos faj otthonához. Azt hiszem. :D

 

Ahsoka több dolgot is érezhet itt: egyrészt már vége az ostromnak, éppen térne vissza, azonban kezdetét veszi a 66 -os parancs. A másik gondolatom, hogy esetleg Anakin bukását észleli. De az is lehet, hogy Maul a hajón ennyire kikészíti a togrutát. :P

 

Anakin vs. Trench Round 2. A visszavágó. A Bad Batch történetszál visszahozza számunkra a pókok királyát. :P

 

Ez nekem gyanús egy jelenet, Obival a főszerepben. Ez se a Bad Batch történetszálhoz tartozik, hacsak nem variáltak egy kicsit a kameraszögekkel, de a háttér nekem elég erősen hasonlít arra a hidas harcra. Csaknem úgy kezdődik a SoM, hogy Obi és Anakin azon a bolygón harcolnak, majd ezek után Rextől kapnak egy hívást, hogy jöjjenek gyorsan és amikor Anakinék megérkeznek, akkor kiderül, hogy Ahsoka és Bo-Katan a segítségüket kérik. Saját teória. :)

 

Gar Saxon? :hmm:

 

Anakin és Padmé kettőse. Padmén látszódik a terhesség, ami elég fura, ha ez a ROTS előtt játszódik. Vajon hova lehet ezt berakni a ROTS eseményeinél? Érdekesség, hogy Padmén az a ruha van, ami utoljára lesz rajta a Mustafari kiruccanásakor. :(

 

Kapucnis Obi!!! :rock: Esetleg már az Utapaun van? :hmm:

 

Melyik klón kezét fogja Ahsoka? Csaknem Kix lesz az, akin játszadozott egy kicsit Maul? :o

 

Maul vs. Ahsoka! I'm ready, i'm ready!!! Maul mo-capje valami oltári, ahogy ott forgatja a duplapengés kardját. :yes: Apropó duplapenge: az egyik fele valószínűleg a saját fénykardja, a másik fele pedig Ventressé? Hasonló a fénykardmarkolat itt és a Sötét tanítvány könyvborítón. :hmm:

 

Utolsóként a végén Ahsoka megmenti(?) Rex életét! Ez valószínűleg a 66 -os parancsnál lesz! :yes:

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

0:25 -nél láthatunk egy gyűlést. Itt Windu és Yoda mesterek vannak csak jelen fizikailag, mindenki más hologramon. Depa Billaba és Caleb Dume feltűnése jó kis Rebels és Kanan képregény kapocs. Caleb amúgyis kíváncsi a képregényekben, itt is valószínűleg ezért engedélyezik neki. Gyűlés van, a háború már nagyon a végéhez közeledik. Esélyes, hogy ez már Palpatine megmentése után játszódik. :)

 

E jelenet után jön egy EpIII -as kapocs. Windu: "I sense a plot to destroy the jedi."

Én azt hittem ez a két snitt egy jelenet. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, ZoliZoltán írta:

Ezen fennakadni....:facepalm:

Azért akadok fenn, mert a trailerben is furcsa volt Anakin megjelenése. Már rég láttam a korábbi TCW évadokat, de emlékeim szerint jobban nézett ki. Értem, hogy közeledünk a sötét oldalra álláshoz, de ettől még nem kell fancsali képet vágni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját teória a részemről a Siege of Mandalore struktúráját tekintve:

Spoiler

Mibe fogadjunk, hogy a történet Anakinnal és Obi-wannal fog kezdődni, ahogy a Mygeeton vagy valahol máshol - az a hidas csata a kulcs ehhez a kérdéshez - harcolnak. Ha Mygeeto, akkor esetleg Ki-Adi is feltűnhet. A csata közben(?) hívás jön Rextől, a két jedi otthagyja Mundi mestert és elindulnak vissza a flottához. Ott megtudják, hogy Ahsoka és Bo-Katan megtalálták Mault, aki időközben visszatért a Mandalore -ra. Már elkezdik a készülődést az ostromra, amikor érkezik a hívás Yoda mestertől, hogy a főkancellárt elrabolták és kéri Obi-want és Anakint, hogy mentsék meg Palpi papit. Anakin és Obi-wan ezek után különválik Ahsokától és Rextől - azért Anakin megmutatja az újrafestett klónsityakos osztagot, mint azt a trailerből kiderül, de lehet a visszahívás ez után lesz :hmm: - és elindulnak a Coruscantra. Jó kérdés, hogy látunk -e bővített csatajeleneteket onnan. Ahsoka és Rex Bo-Katannal elérik Sundarit és kezdetét veszi az ostrom. A megbeszélés - ami az EpIII -ban van, ahol Windu mondja: "I sense a plot to destory the jedi" - szerintem Ki-Adi szemszögén keresztül fogjuk látni. Persze ez csak egy teória a részemről.

Egyelőre ennyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Anakin fejével semmi baj nincs. Egy háborúban nyugodtan előfordulhat olyan helyzet amikor az ember kicsit dühösebb a szokottnál. Pláne ha az illető Anakin. Ez csak egy jelenet. Egy évvel ezelőtt már kaptunk részletet a hetedik évadból és ott Anakin egyáltalán nem ilyen fejet vágott, úgyhogy megkockáztatható hogy nem végig ilyen lesz. 

Képtalálatok a következőre: the clone wars season 7 anakin"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első két rész szinopszisa:

 

7.01: The Bad Batch

Rex századosnak és a Bad Batchnek be kell hatolniuk egy ellenséges bázisra az Anaxes nevű bolygón.

 

7.02: A Distant Echo

Anakin Skywalker, Rex és a Bad Batch egy sokkoló felfedezést tesznek a Skako Minoron.

Image

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Bence1997 írta:

Igen, ennél a szálnál a részletek lehetnek majd fontosak. Aki már korábban látta ezeket a történeteket, azoknak valszeg nem lesz újdonság. De attól még nagyon jó, hogy végre fullosan élvezhetjük ezt a történetet. :)

Még szerencse, hogy anno 2 perc után kinyomtam, annyira rosszul nézett ki. Így most tök új részként tekinthetek rájuk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Még szerencse, hogy anno 2 perc után kinyomtam, annyira rosszul nézett ki. Így most tök új részként tekinthetek rájuk. :) 

Én csak az Utapau-szálat néztem meg, a Bad Batch-et nem... bár a pontos okára nem emlékszem, hogy miért... De úgy tűnik, az Erő vezetett az úton, hiszen most úgy élvezhetjük őket, mintha újak lennének :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 28. - 19:34, Bence1997 írta:

Igen, ennél a szálnál a részletek lehetnek majd fontosak. Aki már korábban látta ezeket a történeteket, azoknak valszeg nem lesz újdonság. De attól még nagyon jó, hogy végre fullosan élvezhetjük ezt a történetet. :)

Hello there...

 

Én nem néztem meg a legacy-t, így minden pillanata újdonság lesz. Még a történetét sem ismerem. Az mellőzés oka nagyon egyszerű, eléggé vizuális típus vagyok és amikor megláttam az Utapau első részének kezdetleges animációját, elborzadtam. :)

Azt hiszem, a kezdeti ellenérzéseim a Disney-vel kapcsolatban mára elmúltak, csak hozzák az értékes tartalmakat. És remélem Ahsoka felbukkan még valami sorozatban, mert Kenobi mellett Ő az abszolut kedvenc jedim, mégha azt is állítja magáról, hogy már nem jedi. Pedig szellemiségben lehet, hogy közelebb áll a jedi eszmékhez, mint az ep III jeditanács tagjai. Na, de el, mert ez nem ide tartozik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, cyrano írta:

Én nem néztem meg a legacy-t, így minden pillanata újdonság lesz. Még a történetét sem ismerem. Az mellőzés oka nagyon egyszerű, eléggé vizuális típus vagyok és amikor megláttam az Utapau első részének kezdetleges animációját, elborzadtam. :)

Én sem láttam azokat a részeket szintén hasonló okokból. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.