Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Yoda József írta:

Amúgy mitől jobb egy web dl mint mondjuk egy web.h264, vagy egy webrip?

Ezek a petrified és társainak a hangja olyan kódolású amit nem ismer a BD-m, így nincs hangjuk a lejátszóra dugva. Az ionnak van hangja, de az meg gyakorlatilag a leggyengébb felbontás. A web-dl a legjobb mert amellett, hogy HD a képminőség még hangja is van, ami ugye nem hátrány. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Distant Echo jelenet

 

Ebben a részben lesz ha jól emlékszem az egyik legjobb jelenet. :D Remélem azért bennehagyták, ha már voltak változtatások, reménykedek, hogy azt a rövid, fél perces jelenetet nem vágták a kukába...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre 720p.

 

Szerk.: telón hogyan kell spoilerbe rakni? Előre is megköszönöm, meg annak is, aki a fentebbit spoilerbe rakja nekem. :oops:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
TCW -rol ne tegyetek ki torrent linket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Mit vágtak ki?

Spoiler

Amikor azt a gömböt előhívták, volt egy jelenet Tambor és Anakin között, ahol Tambor bemutatta a gömb működését - ehhez egy őshonost öltek meg úgy, hogy a gép elporlaszotta.

Mondjuk a részben volt ennél durvább jelenet is, de ha ők tudják... Sajna videót nem tudok mutatni, mert ma már nem elérhető a félkész változat a YT -on, a Disney ennyi év után intézkedett. :D

 

szerk.: na úgy tűnik, hogy az Utapau és a Bad Batch félkész epizódokat törölték a YT -ról!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138! Új guide fejlécet csináltam, így a jövőben megkíméllek a guide képek gyártásától (bár valószínűleg nem volt teher). :P Remélem tetszik az új dizájn.

Őszinte leszek. Egyáltalán nem tetszenek ezek a vásári stílusú epizódplakátok. Tíz év után, 6 év tcw, 4 év rebels, 2 év resistance, 1 év Mandi 446*205 ötös epguide kép után amit szállítottam. Bontja az egységet a fórumon és személyes okokból is sért kissé. Hozzá tartozott a kis szőrszálhasogató epozodikus életrendemhez. Új rész, új kép, új guide. Tudjátok páran, hogy én füzetbe is készítem, nyomtatom a guideokat. Tehát a csoli féle képek készülnek és felkerülnek hétfőnként ebbe topikba, nehogy összeomoljon a tér-idő kontinuum. Hogy ki vagyok rúgva a verseny utolsó körében legyen az én legnagyobb gondom, igaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.