Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Wat?

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem erre gondolt. :D 

Igen, a videót akartam belinkelni plusz a rész címét... csak valamiért a laptopom billentyűzete megadta magát, először nem akarta a H betűt, hiába nyomtam, utána az Enter billentyű se működött és a vissza nyíllal is voltak problémák. A fenti dolog végül egy idegesség állapotát jelzi - hébe hóba még a küldésre is rámentem, de hogy hogyan azt ne kérdezzétek. :D Egy újraindítás segített. :P A dolgot amúgy nyugodtan törölhetitek.

 

Apropó, a TogetH(!!!:P)er Again promóciós képei és a kicsit módosított szinopszis:

 

Szinopszis:

Spoiler

Miután a testvérek jobban járnak nélküle, Ahsoka alkut köt a két lány szabadságáért és a saját szökését készíti elő, de szökése közben rájön a Pyke fűszerkereskedelem mögött álló igazi mesterelmére.

 

Pormóképek:

Spoiler

Ahsoka discovers the identity of the mastermind behind the Pyke spice operation in STAR WARS: THE CLONE WARS, exclusively on Disney+.

 

Rafa, Ahsoka and Trace are questioned by the Pykes in STAR WARS: THE CLONE WARS, exclusively on Disney+.

 

Ahsoka makes a deal to free the Martez sisters in STAR WARS: THE CLONE WARS, exclusively on Disney+.

 

Mandalorian warrior Bo-Katan Kryze in STAR WARS: THE CLONE WARS, exclusively on Disney+.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars: The Clone Wars 7. évada megfog magyarázni néhány elég kulcsfontosságú részletet az előzménytrilógia sötét végéből, felfedve azt, hogy olyan karakterek, mint Darth Maul vagy Ahsoka Tano, hogyan élték meg a Köztársaság bukását és a 66 -os parancsot. Hála a Star Wars univerzumnak, és az olyan projekteknek, mint a Solo vagy a Mandalorian, a rajongók már epekedve várják, hogy a 7. évad elérje a széria egyik legfontosabb mérföldkövét: a Mandalore ostromát. A sarkalatos csatában Ahsoka újra találkozik régi klónbarátjával, Rex századossal és bajtársaival, hogy megmentsék Mandaloret Darth Maul markából és a bűnszervezetétől.

 

A ComicBook Nation Podcast leült Ashley Eckstein -nal beszélgetni, aki most a saját könyvéről, az "I Am Padawan" c. beszélt. A beszélgetés egy idő után eltolódott Ahsoka 7. évadbeli szerepéhez is - és Ashley szerint, a Mandalore ostroma hamarosan a Skywalker Saga nélkülözhetetlen része lesz.

 

"Sok embertől hallom azt, hogy már ugranának is az utolsó történetszálra" - magyarázza Eckstein, így érzékeltetve, hogy a fanok már nagyon kíváncsiak a záró történetre - "Mi mind nagyon vártuk ezt a történetet, amióta a sorozatot 2013 -ban elkaszálták. A Rebelsnek köszönhetően azonban tudjuk, hogy Ahsoka él, azt is tudjuk, hogy túlélte a sorozatot, de nem tudjuk, hogy hogyan, miért és mi is történt. Ezek a kérdések nekem is megvoltak. Szóval megértem azokat, akik azonnal látni akarják a történetet."

 

Ashley elmondása szerint, ez az esemény nem csak egy nagyon fontos része lesz a sorozat fináléjának, hanem a Saga fontos részét is jelenti: "Nagyon fontos, hogy tudd a Mandalore ostromát ahhoz, hogy utána megérts mindent, ami valaha is történt a Skywalker Sagában."

 

A Mandalore ostromának vannak olyan következményei, amely mindenre kihat majd: legyen az az eredeti trilógia, a Mandalorian sorozat, a Rebels c. animációs sorozat vagy éppen a folytatástrilógia.

 

Kedden pedig elvileg jön a megszokott előzetes. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit promozták már ezt az utolsó szálat, hogy ennél jobban már aligha várhatnám. :D Úgy tűnik nagy léptékben lesz hatása a benne lévő eseményeknek, ezért továbbra is úgy gondolom, hogy misztikus dolgokat is kapunk majd. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Ashley ezt a hype-ot kicsit túl is tolta ezzel: "Nagyon fontos, hogy tudd a Mandalore ostromát ahhoz, hogy utána megérts mindent, ami valaha is történt a Skywalker Sagában."

40 év alatt nem kellett a Mandalore ostroma ehhez, nem most válik nélkülözhetetlenné. Elhiszem, hogy fog pluszt adni néhány dologhoz (Maulhoz, Ahsokához, Rexhez - vagy a Rebelshez, az ep3-hoz, a Solóhoz és a Mandihoz), de ekkora pluszban nem hiszek. De díjazom a lelkesedését. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma belefutottam egy videóba, amiben azt taglalja a készítő, hogy miért Trace az egyik legrosszabb karakter az egész TCW-ben. A karaktert lehet teljesen jogosan nem szeretni amúgy, nem is ezzel van a baj, meg nem is a videóval, hanem az alatta lévő kommentszekcióval :( A sok tudatlan gyökér szidja a Disney-t, amiért nem tetszik nekik az Ahsoka-történetszál az évadból, miközben az arc története már jóóóóóóval azelőtt megvolt írva, hogy a Disney felvásárolta a Lucasfilmet :facepalm:

 

Itt van egyébként a videó, akit érdekel:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat utolsó két részének címe:

 

11. rész: Shattered

 

12. rész: Victory and Death

 

A zárórész címe egyben utalás is a Dathomir fia c. képregényre, ahol Maul hadseregének jelszava volt a "Victory or Death" kijelentést. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát ez elég furcsa nekem :? biztos valódi ez a poszt?

Rákerestem facebookon. Igen, valódi. Még képet is rakott melléje, ahol a karaktere van

 

84328002_10158309156216318_4341460746475

 

De a dátum miatt nekem fennakadt a szemem. Ezt kb. 3 héttel a 7. évad indulása előtt írta. Ekkora már elvileg látnia kellett volna az előzeteseket is - ahol ugye rendesen látszott, hogy Nyx helyett két lány van - továbbá ezek szerint nem szóltak neki? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hűde gyors vagy, már én is éppen írtam a posztot róla. :P 

I'm been waiting for this moment... for so many years. :evil:

 

Amúgy az előzetesről: aztaleborultszivarvégitneki!

Spoiler

Ezekszerint megkapjuk azt a bizonyos Cato Neimoidia incidenst amit Obi-wan mondott Anakinnak az EPIII -ban? :yes:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nagyon felültem a hype-vonatra :D most tényleg legyen minimum olyan jó ez a 4 rész, mint a Sithek bosszúja :D bár lényegében ez is a Sithek bosszúja lesz, csak egy másik szemszögből ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Yoda József írta:

Én már nagyon felültem a hype-vonatra :D most tényleg legyen minimum olyan jó ez a 4 rész, mint a Sithek bosszúja :D bár lényegében ez is a Sithek bosszúja lesz, csak egy másik szemszögből ;)

Ne is mond... nem vagyok rá felkészülve. :D

 

Remélem itt azért elengedik magukat és azért kiszorítkoznak a 22 percből. A 6. rész volt 24 perces. Itt azért ha szabad kérnem, remélem meglepnek egy fél órás résszel. :clap2:

Az eddigi részek hosszai csak úgy mellékesen:

7.01 - The Bad Batch - 23:51
7.02 - A Distant Echo - 23:31
7.03 - On the Wings of Keeradaks - 18:22
7.04 - Unfinished Business - 23:07
7.05 - Gone With a Tace - 22:08
7.06 - Deal No Del - 24:13
7.07 - A Dangerous Debt - 21:20
7.08 - Together Again - 22:39

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Ami nem spoiler azt nem kell elrejteni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.