Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Lehet valahogy összekötik a mozifilmet az ep2-vel. De ha felülírják a Windu képregényt lesz ne mulass:vader:

Lehet. :D

 

Mondjuk most nagyon nincs is dolga a Lucasfilm Animation csapatának. Mármint, a TCW -n már nem dolgozhatnak, mi maradt a számukra? Valamivel el kell ütniük az időt, hogy pénzt keressenek. :D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Lehet. :D

 

Mondjuk most nagyon nincs is dolga a Lucasfilm Animation csapatának. Mármint, a TCW -n már nem dolgozhatnak, mi maradt a számukra? Valamivel el kell ütniük az időt, hogy pénzt keressenek. :D:D:D

Csak kettő van belőlük, egy Rebels sequel és egy Ep2-TCW összekötő. Se több, se kevesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk most nagyon nincs is dolga a Lucasfilm Animation csapatának. Mármint, a TCW -n már nem dolgozhatnak, mi maradt a számukra? Valamivel el kell ütniük az időt, hogy pénzt keressenek.

A pletykált sorozat Ezra kereséséről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, ati írta:

Kashyyyk szál

Lehet belőle valami, a Bad Batch tiszteletét teszi benne, plusz Yodát is újralátnánk. :)

6 perccel korábban, ati írta:

Fejvadász szál,

Ha valamit kezdeni akarnak majd Bane -el, akkor drasztikusan meg kell változtatniuk a történetet - Aurra is meghal ebben a történetben. De itt is bizakodó lehet az ember.

7 perccel korábban, ati írta:

Jedi templom alatti sith templomról szóló szál,

Palpin kívül nem tud senki arról a templomról. Ezt a Tarkin könyvben mondták, és hiába találkozik Ahsoka Anakinnal és Obi-wannal újra, a mostani történetszál alapján az elválásuk óta nem is találkoztak. Szóval drasztikus változásokon kell ennek is átesnie...

8 perccel korábban, ati írta:

Rex és R2 közös története,

Nem olyan fontos szál, hogy animációval megjelenjen. :)

9 perccel korábban, ati írta:

Yuuzhan Vongos történetszál,

Hááát... jobb lenne a Vongokat elfelejteni. :D Tudom, hogy máshogyan jelentek volna meg, de szerintem a gryskek őket helyettesítik - erőérzékelés nélkül. :D

9 perccel korábban, ati írta:

visszatérés a Mon Calara

Max akkor tudnám ezt elképzelni, ha a 7. évad előtt történik meg. Padmé és Anakin nekem ne utazgasson együtt. :D

23 perccel korábban, Iqvi írta:

Csak kettő van belőlük, egy Rebels sequel és egy Ep2-TCW összekötő. Se több, se kevesebb.

22 perccel korábban, Yoda József írta:

A pletykált sorozat Ezra kereséséről?

Bingó! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint csak azt tudom mondani, hogy minimum olyan gazdag látványvilággal készüljön sorozat, mint a TCW legutóbbi évadja.

Nekem még a Rebels is kevés (volt).

 

Igazából valami olyasmi animációs sorozatot szeretnék, mint a TCW volt, csak az ep6 után. Antológia jelleggel, de végig kronológiai sorrendben.

Lennének főbb szereplők (Luke, Leia, Han, Luke eddig ismeretlen új tanítványa, stb.), de rajtuk kívül másoknak is lennének saját történeteik, különböző új helyszíneken, bemutatva azokat az eseményeket, amelyek a filmekből kimaradtak.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most, hogy sikerül lezárni rendesen a TCW-t, el kellene engedni már. Ennyi elég volt. Van még rengeteg felfedezni való terület az SW-ben, és ezzel a technikával fantasztikus soroztok születhetnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban egyetértek Ody -val, hogy már nem kéne nyúlni a TCW -hez, bár azért 1-2 történet még maradt, amit érdemes lehetne elmesélni. ;)

 

43 perccel korábban, Brodie írta:

Igazából valami olyasmi animációs sorozatot szeretnék, mint a TCW volt, csak az ep6 után. Antológia jelleggel, de végig kronológiai sorrendben.

Lennének főbb szereplők (Luke, Leia, Han, Luke eddig ismeretlen új tanítványa, stb.), de rajtuk kívül másoknak is lennének saját történeteik, különböző új helyszíneken, bemutatva azokat az eseményeket, amelyek a filmekből kimaradtak.

A TCW azért volt olyan sikeres, mert bár antológia szerű volt, a háborút mutatta be, amely nem is volt annyira hosszú, 3 év, mégis 8 évad lett volna eredetileg. Egy Ep6-7 között lévő sorozat nagyon hosszú lenne és kb. évadonként kéne váltogatni a karaktermodelleket, hiszen 30 évről beszélünk. És nem hiszem, hogy olyan sok történet mesélhető el, vannak ugyan izgalmas események - amik fontosak lehetnek a folytatástrilógia miatt - de nekünk már van egy Mandink és elvileg lesz egy Rebels folytatásunk - meg elvileg jön egy Új köztársaságra fókuszáló sori is, de ugye utóbbi kettő nagyon-nagyon pletyka. Ezeken kívül egy szűk időintervallumra leszűkített - pl. 5 évvel a Vérvonal eseményei előtt történő események amelyek bevezetnek minket Luke akadémiájának bukásába - sorozatot tudnék elképzelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Abban egyetértek Ody -val, hogy már nem kéne nyúlni a TCW -hez, bár azért 1-2 történet még maradt, amit érdemes lehetne elmesélni. ;)

Én nem lennék ebben biztos. Elnézve az érdeklődést Az Ahsoka meg a Bad Batch szál iránt, hát.... Szerintem ennyi elég volt. A csúcson kell abbahagyni. :) Mindig lehet újabb sztorikat előhúzni a fiókból, amelyeket jó lenne megcsinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Brodie írta:

Igazából valami olyasmi animációs sorozatot szeretnék, mint a TCW volt, csak az ep6 után. Antológia jelleggel, de végig kronológiai sorrendben.

Lennének főbb szereplők (Luke, Leia, Han, Luke eddig ismeretlen új tanítványa, stb.), de rajtuk kívül másoknak is lennének saját történeteik, különböző új helyszíneken, bemutatva azokat az eseményeket, amelyek a filmekből kimaradtak.

Ilyet én is szívesen vennék. Ha azt nézzük, hogy a Klónháborúk 3 évébe mennyi történet fért bele, akkor nem okozhat gondot a 6. és 7. rész közötti 30 éves űrt kitölteni, attól függetlenül, hogy nagyobb háborúra nem kerülhet sor az Első Rendig. Az már baj, ha csak egy galaktikus konfliktus tud táptalajt nyújtani a jó Star Wars történeteknek. De tudom, hogy nincs így, mert rengeteg regényt olvastam már, amelyekben nem volt galaxis méretű háború, mégis zseniális lett a végeredmény. Animált formában nem okozna gondot a fiatalabb Luke, Han, Leia, Lando feltűnése sem. Ráadásul jó kapcsolódási pontokat lehetne teremteni pl. az Utóhatás-trilógiával, a Széthasadt Birodalom képregénnyel, a Battlefront II-vel, az Alphabet-trilógiával, a Mandalorival, stb. Arról nem is beszélve, hogy Ezra-Thrawn-Ahsoka-Sabine sztorija is folytatódhatna ebben a sorozatban. Szerintem rengeteg dolgot ki lehetne hozni ebből az érából/sorozatból a "békeidő" ellenére is.

 

Azzal én is egyetértek, hogy a TCW-t egyszer be kell fejezni, a mostani pedig tökéletes alkalom a végső búcsúhoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik pedig amit ne felejtsünk el: Mi legyen Filonival? Teljesen csak egy projekttel tud foglalkozni.

Az animációs sorozatokban brillírozik, de akkor most lépjen vissza a mandaloritól?? Én ezt nem szeretném, ez nyilvánvaló előrelépés neki.

Sokan meg azt szeretnék, hogy mozifilmeket készítsen. Ez meg szerintem sok lenne neki, mint rendező vagy forgatókönyvíró. De ha olyan lenne, mint Kevin Feige a Marvel-nél vagy, mint Lucas az ep5-nél, na abból már valami érdekes dolog sülhetne ki.

Az animációs sorozatok nélküle pedig nyilvánvalóan lényegesen gyengébbek. (Rebels S3, Resistance S1-2)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem azért tért vissza a TCW, mert voltak még el nem mesélt történetszálak, amelyeket jó lett volna látni megvalósulni és nem is azért, mert mondjuk minőségét tekintve az animációs produkciók közül ez volt a legjobb és legizgalmasabb a SW-ban. Elsősorban Filoni miatt kapott egy lezárást, tehát a visszatérés a befejezésnek szól. Filoni "gyermeke" volt ez a sorozat és ha nem akarták volna ennyire befejezni, akkor a Disney szépen továbblépett volna, megjegyzem jogosan (ez az éra talán a leginkább kivesézet és körbejárt az egész Saga-ban és a TCW lassan 12 éve indult, ideje elengedni). A sztoriszálak megválasztása is a befejezésnek szól: Rex - Echo, Ahsoka és végül a Mandalore, ami a sorozat eredeti tervek szerinti befejezése is lett volna. A legfontosabb ezek közül a Mandalore, hogy így megkapja a széria a méltó lezárását és innentől kezdve ennek a korszaknak ebben a formában vége (képregényben, vagy könyvben a be nem fejezett történetek persze még megjelenhetnek, de a sorozat keretei között a Mandalore után bármit csinálni felesleges lenne, nem is fognak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi illető szerint - aki amúgy a TCW -n dolgozott - pár nap van hátra a legjobb epizódig. :D (mondjuk azt az 5 napot nem tudom hogyan szedte. :lol:)

 

 

Továbbá Sam Witwer twitchen közvetített - szokása szerint játszott :D - és így jellemezte az utolsó 3 részt:

- 10. rész: "A következő epizód egy kicsit szétfogja robbantani a fejeteket." :D

 

- 11. rész: "Az azt követő epizódban történni fognak olyan dolgok, amiket még sosem láttunk a sorozatban vagy a Star Warsban ezelőtt."

 

- 12. rész: "Az utolsó rész pedig csak... elképesztő."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem kellene már a 7. évad lezárása után a sorozatot tovább bolygatni. Vannak még üresjáratok (pld. Anakin lovaggá válása), de ezeket más médiumokon keresztül is el lehet mesélni. Hozzátenném, hogy a legends egyik fénypontja számomra a Köztársaság képregény, szóval én nem bánnék egy pár részes képregénysorozatot, ami összeköti az Ep 2-t a TCW elejével. De az eddigiek alapján a 7. évad méltó lezárása lesz az animációs sorozatnak, én is annak örülnék, ha Filoniék most már továbbmennének a Jedi Visszatér utáni korszakba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

11. rész: "Az azt követő epizódban történni fognak olyan dolgok, amiket még sosem láttunk a sorozatban vagy a Star Warsban ezelőtt."

Spoiler annak, aki nem olvasta az epizódleírásokat

Spoiler

Vajon mire célozhat ezzel? Mert a 66-os parancsot láttuk már, így azt gondolom, hogy nem arra. Ami bennem felmerült: lehet megválaszolják nekünk a 6. évad óta nyitott kérdést: hogy mégis HOGYAN aktiválódik a chip a klónokban, minek a hatására? Erről eddig csak teóriák vannak, kézzelfogható válasz nem, és mindegyik teóriában van valami hiányosság :)

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Spoiler annak, aki nem olvasta az epizódleírásokat

  Spoiler elrejtése

Vajon mire célozhat ezzel? Mert a 66-os parancsot láttuk már, így azt gondolom, hogy nem arra. Ami bennem felmerült: lehet megválaszolják nekünk a 6. évad óta nyitott kérdést: hogy mégis HOGYAN aktiválódik a chip a klónokban, minek a hatására? Erről eddig csak teóriák vannak, kézzelfogható válasz nem, és mindegyik teóriában van valami hiányosság :)

Elképzelhető hogy erről van szó. Amúgy

Spoiler

ha a 3. részben láthatjuk a 66 -os parancsot, akkor mi marad az utolsó részre? :) Vajon mivel rukkolnak elő Filoniék az utolsó részre?

 

További információk:

- "Amikor visszakellett térnem a TCW -s Maulhoz, egy csomó epizódot megkellett néznem, hogy tudjam, mi a helyzet. Rabságban van, de utána megszökik a Dathomir fiában, amit nagyon szerettünk volna megcsinálni, de nem jutottunk el oda. Rossz érzés volt, de azok az események, Lucas, Dave és énszerintem, megtörténtek." - Sam Witwer

 

Ashley -vel készített intejút az IGN, aki ezt mondta el:

- Minden, amit látni akarunk a Mandalore ostrománál, megfogjuk kapni.

- Ashley szerint az Ahsoka vs. Vader csodálatos volt és érzelmes, ebben a történetszálban azonban valami teljesen más szint lesz látható.

 

- Ashley -t arról is kérdezték, hogy valamit tudna e mondani az Ahsoka vs. Maul párharcról. Ashley a következőt mondta:

"A végső leszámolás Ahsoka és Maul között nem feltétlen lesz az, amire számítanál. Ahsoka és Maul több mindenben hasonlítanak, mint azt képzeltem volna. De a harcuk epikus lesz. Egy olyan csata, amit eddig a Star Warsban még nem láttál."

 

- A széria visszatérése egy ajándék volt. Nem gondolták volna, de a fanok érdeme ez, akik nap mint nap #Savetheclonewars tweetekkel ostorozták az internetet. Azok, akik a sorozaton dolgoztak, mindent beleadtak, amit csak ellehet képzelni. A szinkronszínész szerint ritkán adódik alkalom második esélyekre, de amikor megkapja az ember - és a nyomás óriási - akkor megakar felelni annak, akár felül is szárnyalni az elképzelhetetlent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Láttuk a jelenet végét? ;) Bár ebből a szempontból marketing ügyileg nem a legjobb a promóvideó, mert elárulja, hogy Ahsoka az első találkozást könnyedén megússza.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jordan Maison rekaciója elsőként az első 5 perc után: "Holy Jesus...."

 

Utána a következőt írta:

"Ez az epizód elképesztő volt és bemutat olyan akciókat, amelyek a legjobbak nemcsak a sorozatban, hanem a Star Warsban. A látványa lenyűgöző (tartsátok nyitva a szemeteket pár további dologra ;)) és még egyszer kimondom: olyan, mintha filmet néznék."

"Továbbá, Ray Park stílusa nyilvánvaló és valóban valami különlegeset ad hozzá az akcióhoz, miközben személyesebbé is teszi az egészet. Alig várom, hogy a történet végére érjek, hogy aztán megkaphassuk a filmverzióját és az elejétől kezdve megtekintsük újra. Egészen elképesztő."

 

Továbbá az epizód hossza nagyjából megfog egyezni az előző részével. Kb. 27 perces lesz akkor. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.