Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

34 perccel korábban, Bomarr írta:

Köszi! Először meglepődtem mikor olaszul szólalt meg az epizód, de van rajta angol hang is csak át kell állítani :)

Hogy kell átállítani? :)  Megnyitottam a Google Drive-ban, de ez csak egy videó, amin semmit nem tudok állítani...

 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Pildi írta:

Hogy kell átállítani? :)  Megnyitottam a Google Drive-ban, de ez csak egy videó, amin semmit nem tudok állítani...

A Google Drive-ban le tudod tölteni a videófájlt. A jobb felső sarokban van egy download ikon. Ha leszeded akkor a videolejátszóban kitudod választani a nyelvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

A Google Drive-ban le tudod tölteni a videófájlt. A jobb felső sarokban van egy download ikon. Ha leszeded akkor a videolejátszóban kitudod választani a nyelvet.

Köszi! Sajnos közben már túl sokan tekintették meg vagy töltötték le, így nem engedi letölteni. De majd próbálkozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Pildi írta:

Köszi! Sajnos közben már túl sokan tekintették meg vagy töltötték le, így nem engedi letölteni. De majd próbálkozom.

Ha Drive-on keresztül nézed, akkor angol a hang. Persze úgy a feliratot nélkülözni kell. Amúgy nekem most is engedi letölteni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sam Witwer a záró történetről és Maulról:

"A finálé forgatókönyve... a valaha volt legjobb TCW történet, amit valaha olvastam. Úgy hiszem, hogy Dave egy nagyon király dolgot hozott össze. Amikor a forgatókönyvet említem... nem úgy értem, mintha a fináléról beszélnék, hanem az utolsó 4 részről, mert ezek valójában egy filmként tekinthetőek."

 

"Mint mindig, kell egy nagy lehetőség ahhoz, hogy egy nagyszerű Star Wars történetet mesélj el, ahol biztosra akarsz menni, hogy amit a közönség lát a karakterekről, az olyasvalami, amit eddig soha nem láttak. Úgy hiszem, hogy ezt sikerült elérnünk Maulnál. Látni fogod a karakter néhány oldalát, amit korábban nem igen láthattál. Látni fogjuk, ahogy Maul megpróbál néhány olyan dolgot tenni, amit korábban még soha se próbált... dolgokat, amiben korábban nem igen volt jó. Érdekes lesz látni, hogy a nézők hogyan fognak erre reagálni."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fenn van az új rész. Az italian release-re kerestem rá, amihez egy hete ktome csinálta a feliratot, mivel a "szokásos" oldalon a "szokásos" release megint nincs fenn... De az italiant megtaláltam egy másik oldalon, angol hangsáv és felirat is van benne, csak át kell váltani :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Fenn van az új rész. Az italian release-re kerestem rá, amihez egy hete ktome csinálta a feliratot, mivel a "szokásos" oldalon a "szokásos" release megint nincs fenn... De az italiant megtaláltam egy másik oldalon, angol hangsáv és felirat is van benne, csak át kell váltani :)

 

 

Nekem innen se engedi letölteni.:( Valaki nem tudna dobni egy biztonságos linket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Iqvi írta:

Nekem innen se engedi letölteni.:( Valaki nem tudna dobni egy biztonságos linket?

Most már fenn van a "szokott" helyen is

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Witwer tovább hypeolja a finálét. :D

 

"Nagyon várom már, hogy a közönség is láthassa már, mert hatással van a dolgokra, megváltoztatja, hogyan látunk majd a jövőben bizonyos dolgokat a Star Warsban. Megfogja változtatni a gondolkodásunkat néhány bizonyos karakterről, emellett természetesen alapvető mitológiai érdekességeket is fog mutatni. Izgatott vagyok és sokkos is."

 

"Dave nemcsak a The Clone Warst fejezi be. Ő felügyeli a Mandaloriant is. Így Dave magával hoz az utolsó 4 részre egy csomó mozis nyelvezetű és képi világú dolgot, ami eddig nem igen volt jellemző a sorozatra. Sokkal tapasztaltabb, sokkal őrültebb filmes trükköket alkalmazott. Alig várom, hogy az emberek láthassák már végre!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.