Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megy a hype keményen. :D

Kell még? :P

 

Steve Suurgav ezt írta:

"Minden egyes perc egy holy shit pillanat, tele van az epizód ilyenekkel. A rész megváltoztatta a Star Warst. Nem fogsz tudni lélegezni az egész rész alatt. (OFF: már bocsánat, de akkor hogyan nézzem meg a részt levegő nélkül? :lol2: OFF vége) @Sam Witwer megérdemel minden díjat, amit egy színész elérhet. Az agyam elolvadt." :D

 

És még van ugyanettől az embertől:

"Több "legjobb" dolog is van ebből a részből: legjobb zene, legjobb fényképezés, legjobb alakítás, legjobb koreográfia, legjobb fénykardpárbaj, stb. #TheCloneWars #SiegeOfMandalore"

 

:D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmondani nem tudom mennyire várom, hogy véget érjen az évad, hogy egyben darálhassam lefele. 

Sokakkal ellentétben és sajnálom, hogy nem a NETFLIX mintára jönnek a részek... engem megvettek az 'egyben kinyomjuk az egész évadot' felfogással.

Mindegy, lényeg, hogy már nagyon nagyon várom, hogy láthassam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Sokakkal ellentétben és sajnálom, hogy nem a NETFLIX mintára jönnek a részek... engem megvettek az 'egyben kinyomjuk az egész évadot' felfogással.

Szerintem fele ennyire le se lenne érdekes követni ha egyben kiadták volna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Elmondani nem tudom mennyire várom, hogy véget érjen az évad, hogy egyben darálhassam lefele. 

Sokakkal ellentétben és sajnálom, hogy nem a NETFLIX mintára jönnek a részek... engem megvettek az 'egyben kinyomjuk az egész évadot' felfogással.

Mindegy, lényeg, hogy már nagyon nagyon várom, hogy láthassam!

 Én is. Az elején márt néztem, mire rájöttem hogy megy már lement 5-6 rész, így meg már megvárom a végét és dara. Amúgy én is jobban szeretem a darát mint a szétszabdalást. Nálam nem mindegy hogy másfél év, vagy 2 perc után tudom meg hogyan folytatódik a következő évadban egy sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én másképp vagyok ezzel. Ha egyben kijött volna, szerintem fele ennyire se égne bennem a hype, mint most. Gyakorlatilag úgy várom a következő részeket, mint egy mozifilmet. Ki se lehet fejezni, mennyire várom, hogy újra péntek legyen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 Én is. Az elején márt néztem, mire rájöttem hogy megy már lement 5-6 rész, így meg már megvárom a végét és dara. Amúgy én is jobban szeretem a darát mint a szétszabdalást. Nálam nem mindegy hogy másfél év, vagy 2 perc után tudom meg hogyan folytatódik a következő évadban egy sorozat.

Pedig régen is hetente jött, ez éltette a fórumot. De erről írtam már korábban meg szerintem Te is emlékszel rá. :) Ez a "jöjjön ki egyben" dolog nekem túl fogyasztói társadalmas dolog: nézzük meg aztán haladjunk. Más sorozatoknál talán jó ez, amik annyira nem érdekelnek, mint egy SW széria. Az SW-nek meg kell adni a módját.

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Én másképp vagyok ezzel. Ha egyben kijött volna, szerintem fele ennyire se égne bennem a hype, mint most. Gyakorlatilag úgy várom a következő részeket, mint egy mozifilmet. Ki se lehet fejezni, mennyire várom, hogy újra péntek legyen!

Én is pont így érzem, ez adja meg a savát borsát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Én másképp vagyok ezzel. Ha egyben kijött volna, szerintem fele ennyire se égne bennem a hype, mint most. Gyakorlatilag úgy várom a következő részeket, mint egy mozifilmet. Ki se lehet fejezni, mennyire várom, hogy újra péntek legyen!

Na mondjuk a pénteket én is várom. Minden héten. A legjobb nap a héten.:D

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pedig régen is hetente jött, ez éltette a fórumot. De erről írtam már korábban meg szerintem Te is emlékszel rá. :) Ez a "jöjjön ki egyben" dolog nekem túl fogyasztói társadalmas dolog: nézzük meg aztán haladjunk. Más sorozatoknál talán jó ez, amik annyira nem érdekelnek, mint egy SW széria. Az SW-nek meg kell adni a módját.

Én is pont így érzem, ez adja meg a savát borsát. 

Én nem így fogom fel. Anno valóban jó volt a hőskorban minden clone warst részt kibeszélni. Most már jóval több sw-dolog is van, sokkal több más dolog is az sw-n kívül már nincs annyira sok idő erre mint anno. Ráadásul mikor utólag elolvasom az írásokat 90 %-ban hasonló és ugyanaz. Majdnem mindenki azt érzi a részről amit.

Nekem úgyis nagy élmény ha darálom. És nem azért darálom hogy túl legyek rajta(hisz akkor nem is érdekel, akkor meg minek nézzem), hanem mert érdekel a történet és nem akarok várni a folytatásra. 

Nézd nekem nem volt kellemes a nyolcvanas években 3 évet várni pl a Jedi Visszatérre, főleg úgy hogy gyerekkorban iszonyú lassan megy az idő.

Nyilván nem egy hétről van szó, de mikor egy sorozatnál másfél évet kell várni a következő évadra az nekem nem igazán jó. Én már teljesen rászoktam minden sorozatnál(az sw-nál is) a darára és nekem így nagyon jó. Most pl a Bansheet nézem és sokkal jobb azonnal berakni a 4.-évad első részét pl mint várni akár fél akár egy évet.

Persze ez csak az én véleményem, nyilván úgy fogok sorozatot nézni ahogy nekem jó, ti meg úgy ahogy nektek. Aztán majd fórumtalin megbeszéljük.

De tőletek is olvasom, hogy mikor lesz már december, április stb. Mikor jelenik már meg az EP9. Mindenki türelmetlen, és nem akar várni. Ez már nem az az idő.

Én a sorozatokkal vagyok így. Érdekes hogy a filmeknél vagy videójátékoknál baromira nem érdekel az idő. Ha megjelenik egy film vagy egy játék van amikor évekkel később nézem meg vagy játszok vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tracy Cannobbio azt írta a Twitterre, hogy ma fog jönni az utolsó TCW preview jelenet. Mivel az utolsó rész május 4. -én fog érkezni, ezért az utolsó rész teljesen új lesz, semmi sem fog kijönni belőle - talán promóciós képek, de talán még azok se.

 

Továbbá:

- Ma fog jönni a Clone Wars Download és a 11. részről pár információ (preview + promóciós képek)

- A 11. rész címe ugye Shattered. Az egész részből kb. 20 másodpercet tudunk - kb. sejteni sejtjük, hogy mik fognak benne történni, de az egész nagyon nagyon foszlányos.

- Az utolsó rész viszont - a leírásban foglaltak ellenére - teljes sötétség. Ennek személy szerint örülök. :)

 

El se hiszem, hogy 1 hét múlva már vége. :( (Apropó, vannak már olyan emberek, akik elkezdték összevágni a Siege of Mandalore és Revenge of the Sith kettőst. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bence1997 írta:

Apropó, vannak már olyan emberek, akik elkezdték összevágni a Siege of Mandalore és Revenge of the Sith kettőst

Ha lesz ilyen verzió, ezentúl így fogom nézni az ep3-at :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Tracy Cannobbio azt írta a Twitterre, hogy ma fog jönni az utolsó TCW preview jelenet. Mivel az utolsó rész május 4. -én fog érkezni, ezért az utolsó rész teljesen új lesz, semmi sem fog kijönni belőle - talán promóciós képek, de talán még azok se.

 

Továbbá:

- Ma fog jönni a Clone Wars Download és a 11. részről pár információ (preview + promóciós képek)

- A 11. rész címe ugye Shattered. Az egész részből kb. 20 másodpercet tudunk - kb. sejteni sejtjük, hogy mik fognak benne történni, de az egész nagyon nagyon foszlányos.

- Az utolsó rész viszont - a leírásban foglaltak ellenére - teljes sötétség. Ennek személy szerint örülök. :)

 

El se hiszem, hogy 1 hét múlva már vége. :( (Apropó, vannak már olyan emberek, akik elkezdték összevágni a Siege of Mandalore és Revenge of the Sith kettőst. :D)

Én is nagyon sajnálom, hogy vége, ugyanakkor örüljünk is hogy lett egyáltalán "normális" vége. A Lost Missions-nek is örültem hogy végül láthattuk, de azért valljuk be hogy nem volt azért az igazi, nem volt (legalábbis számomra), olyan igazi lezárás feelingje a sorozatnak.

 

Bezzeg most, hajaj.. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Én is nagyon sajnálom, hogy vége, ugyanakkor örüljünk is hogy lett egyáltalán "normális" vége. A Lost Missions-nek is örültem hogy végül láthattuk, de azért valljuk be hogy nem volt azért az igazi, nem volt (legalábbis számomra), olyan igazi lezárás feelingje a sorozatnak.

 

Bezzeg most, hajaj.. :D 

A hajajt meg tudom erősíteni. Az a két epizód, amit láttam (9-10) minden várakozásomat felülmúlta minden tekintetben. Ennél rosszabb sw-t soha sem akarok látni. Az utolsó 2 résznek megelőlegezem a bizalmat és ezentúl ehhez a négyeshez fogok minden sw-t hasonlítani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez azért kicsit már túlzás szerintem. :) 

Szerencse, hogy nem egyformán gondolkodunk. :) Nekem ez hozta el eddig azt, amit én star warsnak hiszek/érzek. Nekem idáig ez a csúcs (karöltve a Sithek Bosszújával) és semmiképpen nem az utolsó mozifilm. De béke van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért pont az utolsó mozifilm? Ezt nem igazán értem, hogy pont az hogy jön most ide. :) Azért mindent SW-t ehhez a TCW szálhoz hasonlítani kicsit erős, de ahogy írod, nem vagyunk egyformák. :) Számomra pl. már az eddigi történetek közül is volt erősebb ennél a szálnál (Ahsoka kálváriája és a Krell sztori). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az utolsó mozifilm volt a leggyengébb, ezért írtam, hogy nem hozzá hasonlítanám a többit, hanem drámaiságban, szellemiségben inkább ehhez vagy az EP. III.-hoz. De ne gondold azt, hogy most lefikkantom az utolsót (főleg, hogy amazonról jön a steel box és a virágbolti verziókkal egyetemben vagy tucatszor láttam és teljesen lebilincselt az utolsó megtekintéskor is) és ez amúgy is itt offtopik. 

Persze, vannak ehhez a történetszálhoz hasonlóan olyanok ( a 6. évad Yoda történetszála vagy a 4. évad Obi-Wan szála vagy a szintén 6. évad Fives tragédiája) amik teljesen két vállra fektettek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

És miért pont az utolsó mozifilm? Ezt nem igazán értem, hogy pont az hogy jön most ide. :) Azért mindent SW-t ehhez a TCW szálhoz hasonlítani kicsit erős, de ahogy írod, nem vagyunk egyformák. :) Számomra pl. már az eddigi történetek közül is volt erősebb ennél a szálnál (Ahsoka kálváriája és a Krell sztori). 

Szerintem lehet hasonlítani mert ez a 4 rész majd a végén egybenézve, egy nagyon jó filmet tesz ki. Kérdés nem az hogy lehet-e összehasonlítani hanem, hogy inkább kinek hol helyezkedik el a saját rangsorában. Nálam eddig ami biztos, hogy a Disney érában készült filmeket egy kivétellel már most veri. Hangulat, akció, történetvezetés, karakterek ha ezeket a kategóriákat nézem akkor az egyetlen film ami még versenyben van az a Rouge One. Nálam sajnos az új trilógia filmjeit + Han Solo-t az alábbi 4 szempontban a 2 rész és a várható események amik a következő 2 részekben lesznek, az alapján eddig veri őket, de a végleges értékelést majd a 4 rész után vonom le. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.