Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A TROS. Csodálatos. :love:

Határozott véleményem van ezzel a témakörrel kapcsolatban amit nem áll szándékomban megosztani ezen a közösségi oldalon:)))Véleményem elkerülhetetlen következménye volt,hogy a Resistance sorozatot már meg sem néztem.

  • Nagyon tetszik 1
  • Szomorú 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljes arc hossza 1:34:11 (óra-perc-másodperc), stáblista nélkül, és csak az első rész elején lévő logo-intrót számoltam bele :D remélem tényleg kiadják hivatalosan is, mint egész estés film :)

 

Ha pedig csak a tiszta játékidőt nézzük, intrók és stáblisták nélkül, akkor 1:33:38. Ha minden jelenetet beillesztünk a Sithek bosszújába, akkor egy 3 óra 53 perces filmet kapnánk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A teljes arc hossza 1:34:11 (óra-perc-másodperc), stáblista nélkül, és csak az első rész elején lévő logo-intrót számoltam bele :D remélem tényleg kiadják hivatalosan is, mint egész estés film :)

 

Ha pedig csak a tiszta játékidőt nézzük, intrók és stáblisták nélkül, akkor 1:33:38. Ha minden jelenetet beillesztünk a Sithek bosszújába, akkor egy 3 óra 53 perces filmet kapnánk :D

Én inkább azt remélem, hogy kiadják BD-n az egész évadot. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi linkre kattintva letölthető a Sith-ek bosszúja és a Mandalore ostroma összevágott verziója (kiegészítve egy kis 2003-as CW-szal és néhány ep3-as kivágott jelenettel) 1080p-ben

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Az alábbi linkre kattintva letölthető a Sith-ek bosszúja és a Mandalore ostroma összevágott verziója (kiegészítve egy kis 2003-as CW-szal és néhány ep3-as kivágott jelenettel) 1080p-ben

Csak belepörgettem pár érdekesebb részletbe, hogy hogyan oldották meg az átmenetet :) egész ügyes, kivéve a legvégét.

 

Spoiler

Az ikernapoktól nagyon éles a váltás a TCW végi Vader jelenetre, valamint a Vader jelenet után jön a szokásos end credits, ami nagyon nem illik a hangulathoz szerintem... A Vader jelenetet sokkal jobban el tudtam volna képzelni egy stáblista végi jelenetként ebben az összeállításban

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Yoda József írta:

Csak belepörgettem pár érdekesebb részletbe, hogy hogyan oldották meg az átmenetet :) egész ügyes, kivéve a legvégét.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

És milyen hosszú a "film"? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

A 712 képének szerintem jó lenne a hónabafagyott Venator, vagy Jesse sisakja.:peace:

A wookie-n ez van, de mivel korábbi a hivatalosnál, szerintem nem ez lesz.

id-711-a.jpg

Pedig jó lenne. De sajnos az a tapasztalat, hogy a legtöbbször jobban is elkaphatnák a hivatalos oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nem tudtam, hogy van ilyen limit. :( De ha ismertek más oldalt, ahová fel tudom tölteni, ne tartsátok magatokban. 

Google Drive.

 

Vagy WinRar-ral felszeleteled és darabokban töltöd fel, aztán majd mindenki egyesíti magának :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Darth Sky írta:

Szívesen! Szerintem baromi jó volt így egyben látni, igazi mozifilmes hangulatot teremtett. A nagybetűs TCW-élmény, ami méltó lezárása és megkoronázása ennek a remek sorozatnak. :clap:

Köszi szépen! Én is ezt várom tőle így egyben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.