Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

46 perccel korábban, Yoda József írta:

Rex fején még mindig nincs vágás...

Na most visszanéztem a Fives szálat, és Fives fején se látszott semmilyen vágás az operáció után, se közvetlenül, se később... Szóval az a tippem, hogy Rex már eltávolította a chipet. És tudom, hogy a Bad Batch félkész verziójában volt egy seb a fején, de az nem azon az oldalon volt, mint a Rebelsben így nem lehet ugyanaz :D

 

Mekkora lenne egy olyan jelenet, hogy Palpatine felhívja Rex-et, hogy hajtsa végre a 66-os parancsot, mire Rex közölné, hogy "nem tudom miről beszél uram" :D megnézném Palpi fejét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, cyrano írta:

Nekem az utolsó mozifilm volt a leggyengébb, ezért írtam, hogy nem hozzá hasonlítanám a többit, hanem drámaiságban, szellemiségben inkább ehhez vagy az EP. III.-hoz. De ne gondold azt, hogy most lefikkantom az utolsót (főleg, hogy amazonról jön a steel box és a virágbolti verziókkal egyetemben vagy tucatszor láttam és teljesen lebilincselt az utolsó megtekintéskor is) és ez amúgy is itt offtopik. 

Persze, vannak ehhez a történetszálhoz hasonlóan olyanok ( a 6. évad Yoda történetszála vagy a 4. évad Obi-Wan szála vagy a szintén 6. évad Fives tragédiája) amik teljesen két vállra fektettek. 

Igen, lényegében rengeteg zseniális történetszál van a sorozatban. :D Nehéz is választani közülük.

25 perccel korábban, Fulcrum írta:

Szerintem lehet hasonlítani mert ez a 4 rész majd a végén egybenézve, egy nagyon jó filmet tesz ki. Kérdés nem az hogy lehet-e összehasonlítani hanem, hogy inkább kinek hol helyezkedik el a saját rangsorában. Nálam eddig ami biztos, hogy a Disney érában készült filmeket egy kivétellel már most veri. Hangulat, akció, történetvezetés, karakterek ha ezeket a kategóriákat nézem akkor az egyetlen film ami még versenyben van az a Rouge One. Nálam sajnos az új trilógia filmjeit + Han Solo-t az alábbi 4 szempontban a 2 rész és a várható események amik a következő 2 részekben lesznek, az alapján eddig veri őket, de a végleges értékelést majd a 4 rész után vonom le. 

Csak ez nem lóverseny. :) Egy rajongó örül ha minőségi SW-t lát amiket élvezni kell és nem versenyeztetni egymással. Szerintem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Yoda József írta:

Mekkora lenne egy olyan jelenet, hogy Palpatine felhívja Rex-et, hogy hajtsa végre a 66-os parancsot, mire Rex közölné, hogy "nem tudom miről beszél uram" :D megnézném Palpi fejét

:D

angry the lord of the rings GIF

 

Amúgy itt vannak a korai kritikák:

- Jordan Maison szerint egy újabb remek részt látott. Kevésbé pörgős, mint a korábbi epizód, de főleg a karakterekre és az érzelmekre hat.

- Steve Suurgav pedig azt írta, hogy Kevin Kiner egy újabb szintet ért el ebben az epizódban. 10/10 -es epizód, de teljesen más okokból, mint pl. a "The Phantom Apprentice". Dicsérte Filonit, akin látszik, hogy kivel dolgozott, kitől tanult a The Mandalorian alatt. :)

- Steve azt is hozzátette még, hogy - mint azt Jordan is kiemelte - lassabb tempójú, azonban utóbbi azt tette hozzá, hogy ilyen "ütemezést" még soha nem látott Star Warsban, majd mi is meglátjuk ezt ennél a résznél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

 

Igaz, nem nekem válaszoltál. Tökéletesen igazad van, ez nem lóverseny. Nincs is értelme versenyeztetni a filmeket. Mi inkább érzésekről beszélünk és arról, hogy nekünk mit jelent ez a történetszál, milyen érzéseket kelt bennünk és milyen élményekkel gazdagodunk általa. 

És arról, hogy mit jelent nekünk ez az egész. :) Mert ugye ez is star wars, amiért mindannyian rajongunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Csak ez nem lóverseny. :) Egy rajongó örül ha minőségi SW-t lát amiket élvezni kell és nem versenyeztetni egymással. Szerintem.

Így van örülni kell. Az elmúlt évek kevésbé "minőségi" filmek után végre lehet minek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Fulcrum írta:

Így van örülni kell. Az elmúlt évek kevésbé "minőségi" filmek után végre lehet minek. 

Inkább nem mennék bele, én máshogy gondolom.

 

Amúgy fura a hatalmas minőségi igényekről olvasni tőled, mert még a TLJ előtt is azt mondtad tulajdonképpen neked mindegy milyen a mű, csak az SW logo legyen előtte. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Én is nagyon sajnálom, hogy vége, ugyanakkor örüljünk is hogy lett egyáltalán "normális" vége. A Lost Missions-nek is örültem hogy végül láthattuk, de azért valljuk be hogy nem volt azért az igazi, nem volt (legalábbis számomra), olyan igazi lezárás feelingje a sorozatnak.

 

Bezzeg most, hajaj.. :D 

Azért szerintem még mindig a Lost Missions 8 epizódja a legjobb a sorozat történetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy fura a hatalmas minőségi igényekről olvasni tőled, mert még a TLJ előtt is azt mondtad tulajdonképpen neked mindegy milyen a mű, csak az SW logo legyen előtte. :D

Ez így van továbbra is. Szeretek mindent amin SW logó van. És annak ellenére hogy az új trilógia nem lett a kedvencem attól függetlenül bármikor megnézem azt is csak azért vannak olyan darabok amit jobbnak tartok így azokat nagyobb örömmel és lelkesedéssel nézem újra. Ilyen pl. ez a 4 utolsó rész. Az első 8 rész az számomra se volt olyan nagy durranás de elvoltam velük. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Azért szerintem még mindig a Lost Missions 8 epizódja a legjobb a sorozat történetében.

Azok nagyon különleges epizódok. Ami most megy, az sokkal inkább a TCW lezárása. Ezért is jó, hogy kapunk egy rendes lezárást a sorozatnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Mint Star Wars rajongó régóta követem a fórumot, s most a CW 7.évad apropóján gondoltam fel regisztrálok.

Eddig a hatodik évad Fives szála, és utolsó három része volt talán a kedvencem. Eddig...

Most este volt alkalmam megnézni a hetedik évad 9. és 10. részét és nagyon tetszett. Nagyon kíváncsi vagyok hogyan zárják le az utolsó két részben. (Pedig korábban azt hittem semmi meglepetés nem érhet az évadban mert a ROTS-ból, és a Rebelsből már mindent tudunk a klónok háborúja végéről.) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a körünkben @Fives!

 

5 perccel korábban, Fives írta:

Pedig korábban azt hittem semmi meglepetés nem érhet az évadban mert a ROTS-ból, és a Rebelsből már mindent tudunk a klónok háborúja végéről

Ezt többen gondoltuk így, de hála égnek tévedtünk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, LordGravon írta:

Wow. :o :D :clap:

Két Attack on Titan epizód előzi, amelyek igazából annyira nem is voltak jók, csak mindkettőben van egy véresen hatásvadász plottwist. A TCW ezen epizódja jól mutatja szerintem, hogy nem a hatásvadász plottwistek tesznek jóvá egy epizódot, hanem a színészi játék és az atmoszféra.

 

Az első helyezett a Breaking Bad 10/10-es epizódja, arról nem tudok nyilatkozni, de azt látom, hogy Rian Johnson rendezte :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom mikor vártam ennyire új animációs SW-t, mint most. Pedig az évad eleje nagyon nem nyűgözött le, az igen erős Lost Missions után kicsit nagyobb durranást vártam. A Siege of Mandalore viszont már most a kedvencemmé vált a Mortis-trilógia és a 6. évad Yodás részei mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag jó lett ez az epizód is. :D 

 

"WHAAAAAAAAAAAAAAATTTTTT?????????/ That felt like 2 minutes! That was slower but perhaps even more compulsive than last week's. I'm speechless and emotional."

 

"Welp, that shattered me."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.