Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Te jó atyaúristen. Mint akit jó alaposan pofánvertek jó értelemben.  Ma ledaráltam mind a 12 részt. Az utolsó 4 rész mindent vert nálam . Az összes Rebels- és Resistance részt is.

Teljesen fel vagyok spannolva hogy az EP3(ami eddig is az EP 8-al egyetemben minden idők legjobb sw-filmje)-hoz elképesztő sokat adott hozzá. Úristen mikor majd nézem az EP3-at és most már tudom hogy mik történnek az eseményekkel egyidőben.

Ebben a szellemben kell sorozatot csinálni. Akik ezt csinálták azoknak pénzt és lehetőséget adni. Mert ezek az emberek értik az sw szívét.

Na ennyit most nemsokára bővebben  mert csak bizonyos jelenetekről is órákig lehet beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves fórumozók!

Íme a TCW érájának utolsó epizód guide képe amit ahogy az eddigieket, nagy örömmel szállítok nektek és persze az epizód érdekességek hasábjainak bal felső sarkába!

epguide712.jpg

A guide képek egy jóval korábbi verziójú sw.com hagyományait követik évek óta 446x205-ös méretben szigorúan, melyet átörökítettünk önhatalmúlag a Rebels-re, a Resistance-ra és a Manadalori-ra is.

:)

Ezúton szeretném megköszönni a full guide-okat!

Nagy hasznomra vannak. Készülnek továbbra is a nyomtatható kicsinyitett változatok.

A Rebels-é már kész van, összefűztem nyomtatva spirálba, most a TCW jön 7 évadnyi guide-dal.

Valódi képes enciklopédiaként szolgálnak, majd a gyűjtemények topicba be fogom rakni a képeket.

Ha valakinek szüksége van nyomtatható kicsinyített guide-okra, az ajtó nyitva áll, keressen privátban, átküldöm.

Guide képekkel újra jelentkezem ősszel a Mandalori 2. évadával, ha van rá igény!

 

  • Nagyon tetszik 4
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Köszi a képeket csoli! Egy szép időszak végére tettünk pontot. Fotózd majd le a kész könyvet, érdekel. 

 

A Mandi második évadban folytatjuk, plusz az új animációs sorozatnál. 

Na. Lesz új? Pótolom kell a híreket.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintetek a Bad Batch-nél mi a helyzet a 66-os paranccsal kapcsolatban? Őróluk el tudom képzelni, hogy a chip nem volt hatással rájuk, vagy hogy a különleges voltuk miatt kivették belőlük.

Attól, hogy különleges mutációval születtek, a chip szerintem ugyanúgy bennük volt. Ugyanúgy beültették az ő agyukba is, mint mindenki máséba, szóval ők se úszták meg a 66-ost.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Attól, hogy különleges mutációval születtek, a chip szerintem ugyanúgy bennük volt. Ugyanúgy beültették az ő agyukba is, mint mindenki máséba, szóval ők se úszták meg a 66-ost.

De az sem elképzelhetetlen, hogy a biztonság kedvéért belőlük kivették, elejét véve annak, hogy esetleg kiszámíthatatlanul reagálnának rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem most nagyon elkezdett hiányozni a sorozat. Ez a hetente kapunk új epizódot, kibeszélni az aktuális részt, majd várni az újat, azon gondolkodva, hogy hová fog kilyukadni a történet - nekem nagyon bejött. Milyen meglepetések lesznek, vagy éppenséggel milyen csavarok a sztoriban, Filoni mivel rukkol ki megint, ez hiányzik. A mozifilmmentes időszakokat remekül hidalta át és valódi, új élményekkel ajándékozott meg. El kell kezdenem újra nézni az egészet, de annak van egy olyan bökkenője, hogy ismerem mind.

A Rebels többé-kevésbe pótolta a TCW-t, nálam olyan 60%-ban, a Resistance egyáltalán nem, a többi bigyót meg más nem is nézem. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok! Tud-e valaki segíteni? @Ody Mandrell, @Dzséjt, @Donát, @Bomarr @Darth Sky, @albundy, bárki!

Nagyon pórul jártam a Bad Batch és az Utapau story reelekkel.

Megvoltak felirattal mp4-ben. Kiírtam lemezre majd töröltem a forrást. Évek óta a gépen pihent és kellett a hely.

Most meg betettem a lemezt és üres.. 4x-esen írtam, szemmel látható írott felület van rajta, gond nélküli írást jelzett a gép, most meg kiderül, hogy üres...

Az íróval lehet valami kánya..

A mandalori és a TCW 7. évad lemezeim is mind üresek lettek, az is most derül ki, de az pótolható enkórról.

A régi reelek viszont nem. YT-ról voltak, de onnan már nem lehet/nem tudok letölteni. A feliratok meg már nem tudom honnan voltak.. Talán @Darth Sky?

 

Nagyon köszönöm!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Bad Batch és Utapau topik. 

 

https://swsaga.hu/forum/46-the-clone-wars-legacy/

Nem ott.. A sorozat fordítóban vannak. vissza kell lapozni, 4-5 évet... Utapaut Sky csinálta, Bad batch-et Werebazs!

Köszönöm mindenkinek, helyreállt az egyensúly.. :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.