Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Még mindig dolgoznak rajta? 

Úgy tűnik, hogy igen. Kb. 2 éve adtak zöld utat egy lezáró évadnak, a szinkronszínészek 2018 tavaszáig megtudták, hogy visszatér a sorozat és onnantól kezdve kezdtek el rajta dolgozni. A bejelentéskor még csak 4 db jelenet volt animált állapotban - ergo 90% -ig tényleges CGI volt - az idei Celebrationre már jóval több volt, de még a nyáron is dolgoztak rajta. :) Valószínűleg már csak az utolsó simítások mennek végbe, úgy mint pl. zene. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sajnos nem lesz köztük. Filoni úgy indokolta a helyzetet, hogy a széria karaktereinek sorsát fogja a sorozat utolsó évada lezárni. Ezek pedig Rex, Ahsoka és Maul.

 

Elvileg mindhárom történetbe bele lett javítva. A Bad Batch jó kérdés, hogy mennyire változott. Az Ahsokás történet annyiból lesz másabb az eredeti elképzelésnél, hogy be lesz vezetve a Mandalore ostromába, továbbá Nyx helyett két lány lesz Ahsoka társa, ezzel is megúszva az olyan dolgokat, mint pl. egy újabb szerelmi szál Ahsoka életében. A Mandalore ostroma meg annyiból érdekes lesz, hogy elvileg Filoni a Rebelsből és a Mandalorianból vett át ötleteket, továbbá Maul karaktere is állítólag itt lesz ereje teljében, itt lesz valaki más. Sam például nagyon áradozott erről a Celebrationön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infót. Kár az Utapauért, emlékeim szerint nem volt rossz sztori, de a félkész állapottól nem tudtam elvonatkoztatni annak idején. A többit nagyon várom, A Bad Batch-et főleg a Skako bolygó és lakosai miatt, a többi pedig magától értetődő. :) Ha kijön a 7. évad, aztán jöhet a már oly régóta tervezett TCW-dara. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney+ úgy tűnik, hogy a heti struktúrát követi. Szóval valószínűleg hetente fog kijönni. Aminek örülni fogok. Egyrészt, így kilehet majd beszélni a részeket. Másrészt, így akár áprilisig elhúzhatják a sorozatot. Onnantól meg úgyis jön a Saga ultimate edition. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lesz TCW részeket újra hétről-hétre kibeszélni. :) Ha nincs ez a sorozat (plusz a Szukits megnövekedett aktivitása a könyvkiadás terén), biztos nem tartott volna ki 2012-ig a SW iránti naprakész rajongásom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintetek arra van esély, hogy a félkész Utapau arcot könyv, vagy képregény formában kiadják? 

Az lett volna jó, ha full animációval megkapjuk. Nem tudom, miért nem akarták befejezni ezt. Nem tudom, hogy a Disney megadott -e valamilyen limitszámot Filoninak, hogy mennyi részt csinálhat meg. Ha nem adott meg, akkor sajnálom, hogy kalapos barátunk nem adott a záró évadhoz plusz 4 részt. De kitudja, meglepődtünk mi már sokszor az elmúlt években. Valami lesz vele. Ahogy a többi TCW szállal is, amik nem lettek végül megcsinálva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nem tudom, hogy mi van itt. :D Elképzelhető, hogy egy hatalmas felvezetés lesz, az is, hogy még kapunk epizódokat, ami kicsit fura, hiszen a Disney+ úgy harangozta be a sorozatot, továbbá KK és Filoni is azt mondogatja, hogy ez lesz a záró évad. Azonban valaki twitteren írta, hogy az egyik szinkronszínész, Matt Lanter még a Celebrationön(!) elhintette, hogy a TCW talán nem a 7. évaddal ér véget! Nos, ember legyen a talpán, aki ezen kiigazodik. 12 részről volt szó, nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy az is lehet, hogy egy új sorozatot kapunk ezzel a technikával. Az lenne az igazi. :)

 

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az lett volna jó, ha full animációval megkapjuk. Nem tudom, miért nem akarták befejezni ezt. Nem tudom, hogy a Disney megadott -e valamilyen limitszámot Filoninak, hogy mennyi részt csinálhat meg. Ha nem adott meg, akkor sajnálom, hogy kalapos barátunk nem adott a záró évadhoz plusz 4 részt. De kitudja, meglepődtünk mi már sokszor az elmúlt években. Valami lesz vele. Ahogy a többi TCW szállal is, amik nem lettek végül megcsinálva. :)

Érdekesség, hogy Filoniékat felkérték, hogy csináljanak még TCW-t. Szóval ez nem valami kikönyörgött dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vagy az is lehet, hogy egy új sorozatot kapunk ezzel a technikával. Az lenne az igazi. :)

Megmondva őszintén, a Rebels és a Resistance után felüdülés lenne egy újabb sorozat ezzel a technikával. ;)

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekesség, hogy Filoniékat felkérték, hogy csináljanak még TCW-t. Szóval ez nem valami kikönyörgött dolog.

Erről tudok. Csak kérdés, hogy a Disney - miután Filoni elfogadta a felkérést - mennyi epizódot akart. Egy korlátolt büdzsémennyiség akár meggátolhatott további epizódokat. Bár a fene se tudja. :D

4 perccel korábban, Brodie írta:

A mandalori részek elvileg nem visznek el minket az ep3 kezdetéig?

Egyenesen belevezet bennünket, sőt állítólag még kicsit tovább is megy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem kár lenne tovább húzni a TCW-t. Max. ha a 66-os parancs után folytatnák.

Ha jól tudom, akkor a Mandalore ostroma teljesen le fogja fedni az EpIII -at. :D

 

4 perccel korábban, Brodie írta:

Örülnék egy TCW minőségű új animációs sorozatnak, de kérdés lenne, hogy kicsinálja?

Filoni? Inkább lépjen tovább előre.

Valaki más? A Resistance után szkeptikus vagyok.

Szerintem a célközönség is sokat számít ebben a tekintetben. Ha 8-12 év körülieket céloznak be elsőnek, az már egy javuló helyzet lenne a Resistance óvodai viselkedése után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amondó vagyok, hogy több részt kapunk, mint 12. 16 lesz szerintem, az Utapau vagy azzal a bizonyos Bobás fejvadászos szállal. De ha 20 lesz mindkettővel, azt se bánnám :D 18 nyarán lett bejelentve... Na ne vicceljünk már, hogy azóta csak 12 részt bírtak befejezni, amelyekből ráadásul valamennyi kész is volt már bizonyos szintig... Áhh, titkolnak ezek valamit :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Én amondó vagyok, hogy több részt kapunk, mint 12. 16 lesz szerintem, az Utapau vagy azzal a bizonyos Bobás fejvadászos szállal. De ha 20 lesz mindkettővel, azt se bánnám :D

Én sem bánnám, legyen minél több történet nagyjából úgy elkészítve, ahogy Lucassal meg lett tervezve.

De nem hinném, hogy valami okból kevesebbet mondtak hivatalosan, mint amennyi rész ténylegesen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Én amondó vagyok, hogy több részt kapunk, mint 12. 16 lesz szerintem, az Utapau vagy azzal a bizonyos Bobás fejvadászos szállal. De ha 20 lesz mindkettővel, azt se bánnám :D 18 nyarán lett bejelentve... Na ne vicceljünk már, hogy azóta csak 12 részt bírtak befejezni, amelyekből ráadásul valamennyi kész is volt már bizonyos szintig... Áhh, titkolnak ezek valamit :D

1 perccel korábban, Brodie írta:

Én sem bánnám, legyen minél több történet nagyjából úgy elkészítve, ahogy Lucassal meg lett tervezve.

De nem hinném, hogy valami okból kevesebbet mondtak hivatalosan, mint amennyi rész ténylegesen lesz.

Figyu, én 16 -tal tökéletesen kiegyeznék. Az Utapaut kellene még hozzácsapni az eddigiekhez és kész is. A fejvadászossal az a probléma, hogy ott Aurra állítólag meghal, de a kánon szerint Beckett öli meg, bár egy lókötőnek nehezen lehet hinni. :D Szóval ha már az Ahsokás történetet megcsavarták - egy fiú lenne Ahsoka mellett, most 2 lánytestvér lesz - akkor ott is csinálhattak valamit. Anno Daniel ki is rakott egy Boba fejlődési ívet, ahol a végén volt egy kép a fejvadászos szálból, animatics formában. Lehet jel volt. :P

 

Amúgy még Filoni mondta, hogy a bejelentéskor 4 jelenete volt összesen, a Celebrationre meg már több, ott egy előzetest be is mutattak. Bár tudjuk, hogy Filoni mekkora egy mókamester. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy a Disney+ mióta volt tervben az egeres cégnél. Valószínűleg már nagyon régóta megakarták csinálni. 2017. őszén jelentették be, hogy 2019 -re érkezik a Disney saját streaming szolgáltatása. Ami annyiból érdekes, mert akkor ezekszerint már kb. 2015-16 tájékán is dolgozhattak már rajta, legalábbis az alapokon. No már most, ebből csak annyit szeretnék mondani, hogy nem tudjuk, hogy a Disney mikor környékezte meg Filonit a TCW visszahozásával. A concept artok és az egyes híresztelések szerint 2017. végén már köztudott volt a Lucasfilm berkeiben - a TCW -s stáb között legalábbis biztosan - hogy visszatér a TCW. Nekem van egy sejtésem, hogy a 17 -es Celebration után a Disney leült Filonival a streaming szolgáltatásról beszélni és megkérték, hogy készítsen újabb részeket. Filoni pedig egész nyáron őrlődött ezen. Ősszel meg elfogadta.

 

Az, hogy 12 részt akart Filoni, érdekes és érthető is: a TCW karaktereinek lezárása a cél. De majd meglátjuk, hogy lesz -e valami. Én már annak is örülök, hogy 8 új részt kapunk - Bad Batch már korábban kijött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vagy az is lehet, hogy egy új sorozatot kapunk ezzel a technikával. Az lenne az igazi. :)

Szerintem is! Ahsoka és Sabine főszereplésével pl. simán megnéznék egy hasonló színvonalú animációs sorozatot. Ahsoka "vakfoltjait" úgy is meg lehetne oldani, hogy flashbackekkel derül fény rá mit csinált az Ep3-4 között, vagy a Lázadás idején. Filoni mesterrel el tudnám képzelni. :clap2: Ő nem csak a Star Warst imádja, de Ahsoka karakterének a sorsát is nagyon szívén viseli. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Darth Sky írta:

Szerintem is! Ahsoka és Sabine főszereplésével pl. simán megnéznék egy hasonló színvonalú animációs sorozatot.

Hát én Ahsoka és Sabine főszereplésével gyakorlatilag bármit nagyon szívesen megnéznék. :) A két animációs sorozat 1-1 kedvenc karakterei számomra. Én már egy minisorozattal is bőven elégedett lennék, csak kezdjenek valamit a témával. És persze a karakterekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 01. - 19:25, Bence1997 írta:

Az Ahsokás történet annyiból lesz másabb az eredeti elképzelésnél, hogy be lesz vezetve a Mandalore ostromába, továbbá Nyx helyett két lány lesz Ahsoka társa, ezzel is megúszva az olyan dolgokat, mint pl. egy újabb szerelmi szál Ahsoka életében.

Erre azért a mai progresszív Disney korszakban nem vennék mérget. :D Nem lepne meg, ha anno E.K. Johnston Ahsoka regényében annak ágyaztak volna meg, hogy a lányról kiderül majd az új TCW részekben, hogy biszexuális.

 

tenor.gif?itemid=5168458

 

Egyébként Filoni mondta, hogy ő nem akar több TCW részt csinálni. Őszintén szólva csalódott vagyok. Régen folyton azt hangoztatta, mennyire sajnálja, hogy a sorozatot elkaszálták... tehát ez van.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.