Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Gondoltatok már arra, hogy azzal, hogy az EpVIII első jelenete onnan fog folytatódni, ahol az EpVII lezárult, lehet, hogy olyan érzésünk lesz később, mintha az EpVII-VIII egy nagy film lenne csak két részre bontva?

 

Ez tulajdonképpen az R1-CSH párosra is áll.

 

Nekem nincs nagy bajom vele. Elvileg a Kill Bill két része is egy sztori.

 

Viszont szerintem a filmben lesz legalább egy nagyobb, több hetes vagy akár hónapos*** ugrás Rey kiképzése ill. Kylo továbbképzése miatt + Finnek is fel kell épülnie, hogy kémkedhessen, meg úgy egyáltalán...

 

*** már abban az esetben, ha ők is SI-ben számolnak, ami mondjuk nehéz, hiszen az SI nem egy olyan régi-régi dolog.

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerintem 1:47 nel Luke kylo ren hez beszél. Régebben mondtak hogy esőben lesz egy csata amiben a ren lovagok megtamadják Luke ot, de Arról nem volt szo hogy Luke megsebesült, a videoban pedig látszik hogy tiszta vér a szája. ki okoza neki a sérülést szerintetek????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az egyensúlyhoz mindkét oldalt el kell sajátítani valamilyen szinten. Szerintem Luke nem azért akar véget vetni a Jediknek, hogy le lehessen több Sötét Oldalra tért tanítványa. Inkább valami új megalkotása lehet a célja. Ezért is kezdi el tanítani végül Rey-t. Mellesleg, valami egyedi szemlélet az Erő kapcsán sokkal érdekesebb lenne, mint az, ki áll a Világos vagy a Sötét oldalra. Remélem, nem az lesz a trilógia fő csavarja, hogy Rey vagy Kylo oldalt cserél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

index fórumról loptam

 

Mantis Screamer Creative Commons License 3 órája 0 0 41062

Azért remélem ha már lesznek lépegetők meg hóban nagy kapu előtt álló Leia, akkor legalább nem fognak se Poe-t (...) se mást szénbe fagyasztani mert egy néger elárulta őket a felhők között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs srácok, nem szokásom negatív cikkeket belinkelni, de az itt hivatkozott két "okos" érv ugye idéjét múlt az Ep5 párhuzamot illetően?

http://valasz.hu/kultura/pofatlan-nyulas-lesz-az-uj-star-wars-epizod-is-125816

Vagyis nem lehet majd a linkelt youtube videóhoz hasonlót készíteni?

Szerkesztve: - Knight
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vékony fehér sóréteg nem kb. ugyanúgy néz ki?

Úgy néz ki de akkor se hó. Mint ahogy a banán se narancs. A f*szságokat meg nem kell beidézni. Aki kíváncsi az index fórumos hozzászólásokra az menjen oda és olvasgassa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki de akkor se hó. Mint ahogy a banán se narancs. A f*szságokat meg nem kell beidézni. Aki kíváncsi az index fórumos hozzászólásokra az menjen oda és olvasgassa.

 

Ugye a Jakku se volt Tauin, meg Rey sem volt parasztgyerek meg a Csillagpusztító sem volt Halálcsillag, oszt mégis kb.a fél világnak az jött le, hogy az EP7 sztorija az bizony elég erős deja vu....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sokkal inkább hasonlít Abafarra. A lépegetők felállása és a bázis viszont a Hoth-ra hajaz ezt kár lenne tagadni. Egyébként a bázis is kb. akkoriban jött létre amikor a Hoth. Egyébként a hegy gyomrában bánya van. Kíváncsi vagyok mi az a vörös anyag.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó Jediket egy olyan képpel hirdetik, amely az egyik karakter átállását sugallja. A dupla plakáton külön oldalon szerepelnek a Világos és Sötét Oldal képviselői - azonban Snoke helyén is Luke van... Emiatt sokan arra gyanakodnak, hogy Luke esetleg átállhatott a Sötét Oldalra.

 

 

evil-luke.jpg

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó Jediket egy olyan képpel hirdetik, amely az egyik karakter átállását sugallja. A dupla plakáton külön oldalon szerepelnek a Világos és Sötét Oldal képviselői - azonban Snoke helyén is Luke van... Emiatt sokan arra gyanakodnak, hogy Luke esetleg átállhatott a Sötét Oldalra.

Én nem értek velük egyet. Nekem inkább azt sugallja ez a marketing, hogy: "-2 éve mindenki Luke-ot kereste? Nesztek, most minden anyagunk, -ahogy a filmünk is- róla szól!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csoli, a te elméleted áll közelebb az igazsághoz. De én még megtoldanám még eggyel: Luke mindkét oldalhoz köthető. Kylo az ő tanítványa volt Rey meg most az ő tanítványa, így mindkét oldalhoz köthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.