Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Benicio Del Toro szerint egy "intergalaktikus gonoszt" fog játszani az Ep VIII-ban.

 

http://www.starwarsnewsnet.com/2016/08/benicio-del-toro-says-he-plays-an-intergalactic-villain-in-star-wars-episode-viii.html

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlítsuk már össze ezt a topikot az EpVII előtti időszak kezdetével. Szerintem ég és föld. Most már mindenki tudja, hogy a folytatás JÓ dolog. De egy adag szkepticizmus engedtessék már meg.

 

Azért érdekes hogy általában sokkal szkeptikusabbak az emberek, mert az EP7 után nagyon nagy volt a lelkesedés. Mindenki arról írt, hogy mennyire tetszik neki a folytatás, és hogy milyen sokszor nézte meg a filmet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nincs világvége hangulat, mert megkédőjelezhetetlen az az éra amiben a Rogue One játszódik. Nem kell, és nem is szabad nagyon újat, mást alkotni. A készítők tudják hogy az OT-t, a prequel és sequel gyűlölői is megkérdőjelezhetetlenül imádják. Nem csodálkoznék, ha több pénzt hozna mint az EP VII. Ezt az összes heat-er meg fogja nézni, akkár jóval többször is, mint az EP VII-et. Sokak szerint a Rogue One az az igazi SW film amire vártak, és nem az EP VII.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nincs világvége hangulat, mert megkédőjelezhetetlen az az éra amiben a Rogue One játszódik. Nem kell, és nem is szabad nagyon újat, mást alkotni. A készítők tudják hogy az OT-t, a prequel és sequel gyűlölői is megkérdőjelezhetetlenül imádják. Nem csodálkoznék, ha több pénzt hozna mint az EP VII. Ezt az összes heat-er meg fogja nézni, akkár jóval többször is, mint az EP VII-et. Sokak szerint a Rogue One az az igazi SW film amire vártak, és nem az EP VII.

Én csodálkoznék, ha az ep VII-nél sikeresebb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nincs világvége hangulat, mert megkédőjelezhetetlen az az éra amiben a Rogue One játszódik. Nem kell, és nem is szabad nagyon újat, mást alkotni. A készítők tudják hogy az OT-t, a prequel és sequel gyűlölői is megkérdőjelezhetetlenül imádják. Nem csodálkoznék, ha több pénzt hozna mint az EP VII. Ezt az összes heat-er meg fogja nézni, akkár jóval többször is, mint az EP VII-et. Sokak szerint a Rogue One az az igazi SW film amire vártak, és nem az EP VII.

Ez nem a Rouge One topik, és nem is arról volt szó. Ne keverjük már mindig off -ba a topikokat, unom már a pakolgatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Luke én vagyok a nagyapád. :D

A Star Wars 8 szkriptje leplezi le Anakin Skywalker származását?

http://hu.ign.com/star-wars-episode-viii/15690/news/kiszivargott-a-star-wars-viii-egyik-jelenete

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a valószínűtlen pletyka után eszembe jutott ha ez a új trilógia vissza nyúlna Anakin-hoz a születésére vagy a próféciához és a valami új információt közölne ezekről és netalán Snoke karaktere is kapcsolódna ezekhez hogy az menyire lenne jó ötlet?

Én magam még nem tudom hogy örülnék-e neki de estleges ilyen mértékű kapcsolódás a PT-vel azért az jó lenne.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a valószínűtlen pletyka után eszembe jutott ha ez a új trilógia vissza nyúlna Anakin-hoz a születésére vagy a próféciához és a valami új információt közölne ezekről és netalán Snoke karaktere is kapcsolódna ezekhez hogy az menyire lenne jó ötlet?

Én magam még nem tudom hogy örülnék-e neki de estleges ilyen mértékű kapcsolódás a PT-vel azért az jó lenne.

Annyiban jó lenne talán, hogy egységbe forrasztaná a(z első) 9 részt (merthogy ki tudja, hány epizód lesz :) ). Nem Saga+3 rész, hanem 9. Az előzmények történései hatással vannak a galaxisra és a próféciára még 50 év múltán is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Aha, biztos valós, már csak a nyilvánvaló önellentmondások miatt is:

"Rey anyja meghalt az ütközetben."

"Rey-nek sem voltak szülei"

Ez azért jóval túltesz Anakinon, a nem is létező anyja jól meghalt. Dupla csapás! :lol:

"Néhány világ túlélte a Starkiller pusztítását, akik zavart keltetek a világok között, mert minden út rajtuk keresztül vezetett, így tehát most Vikram útra kell, és megpróbálja helyrehozni a dolgokat, és elkerüljék azt, hogy a Köztársaságon úrrá legyen a teljes anarchia." - most tekintsünk el attól, hogy ez a mondat zagyvaság, de azért na, ti észrevettétek, hogy néhány világ túlélte a Csillagpusztító lövését? Én azt hittem, az egész Galaxis elporladt... :S

"Leia szerint mindkét oldal káoszban van, tökéletes az időzítés egy ütközetre." - Ez annyira Leiásan hangzik. De tényleg, ő már csak ilyen idióta, aki vágyik a harcra.

"A Köztársaság biztonságban van, hiszen egy erős pajzs védi az Első Rend cirkálóitól." - az egész Köztársaságot? :o Remélem, az is egy napból nyeri az energiát.

És a slusszpoén: a végére betesz egy "ezeréves" képet az enciklopédiából. Miért is?

 

Amúgy "szép" összeollózása ez az eddigi pletykáknak, bár a Luke lenyomja a Ren lovagjait jelenet kimaradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtudjuk Luke és jedi nemzedéke háttértörténetét is. Kiderül, hogy Snoke miként csábította át Kylo Ren-t a Sötét oldalra, illetve azt is, hogy nem egyedüli volt, többen követték Ben Solo-t. Snoke felszólította új tanítványait, hogy öljenek meg mindenkit, akik Luke Skywalker mellett maradtak. Kiderül, hogy többen túlélték az ütközetet, köztük volt Rey is, akit így a Jakku-ra száműzött Luke.

 

Ez mondjuk tetszik nekem. Jó lenne ha nem csak Rey lenne az egyedüli túlélő és mondjuk ebbe a 8.részben ők is feltűnnének azt lehetne egy kis jedi csapat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez tényleg jól hangzik. Az új Jedi generációt nem irtották ki teljesen, mint ahogy Rey látomása sugallja ( ott ugyanis mindenhol holtesteket látunk a Ren Lovagjai körül). Meg ez az infó megmagyarázná, hogy képes Rey mindenféle tanítás nélkül használni az Erőt, fénykardot forgatni stb. Mert már korábban padawan volt. Talán Luke törölte az emlékeit?

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.