Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Végül is jobb kétszer, mint egyszer sem, csak kicsit megkésett anyag. :):P

 

 

Mondjuk szerintem ez olyan evidens dolog. Meglepne, ha az Erőszellemek nem jelennének meg a harmadik trilógiában, pláne Obi-Wan, aki már hallatta is a hangját - és ugye az nem flashback volt, hanem tényleg Obi-Wan szólt Reyhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is jobb kétszer, mint egyszer sem, csak kicsit megkésett anyag. :):P

Mondjuk szerintem ez olyan evidens dolog. Meglepne, ha az Erőszellemek nem jelennének meg a harmadik trilógiában, pláne Obi-Wan, aki már hallatta is a hangját - és ugye az nem flashback volt, hanem tényleg Obi-Wan szólt Reyhez.

 

Oké, már megszoktam, hogy újat itt nehéz mondani, de ez magyarul volt és én a másikat nem olvastam el angolul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Snoke bábúval lesz életre keltve. :D

Érdekes. Merthogy ugye eddig digitális/motion capture volt.

Igaz, hogy csak holokivetítőn volt, de ha esetleg most premier plánban lesz, miért ezt választják?

Andy Serkis meg csak a hangja lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagy termetű lesz. Hét láb magas.

Remélem is. Elvileg ugye nem ember. Legalább a magassága üssön el.

Emlékszem, hogy ledobtam a láncot, mikor először megláttam:

-ekkora? -azta! -ezzel hogy bánnak el?

Nos ha mint kiderült becsapós volt a kivetítő, azért lehetne jóval nagyobb, mint egy átlag ember. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Merthogy ugye eddig digitális/motion capture volt.

Igaz, hogy csak holokivetítőn volt, de ha esetleg most premier plánban lesz, miért ezt választják?

Talán azért hogy sok évvel később egy spéci kiadás kedvéért CG-sre cserélhessék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW-n írták: az ep.8-ban kiderül majd hogy az Ach-To szigetei nem teljesen üresek. A helyet különös kis éles fogú szörnyek lakják amik egyszerre néznek ki rémisztőnek és aranyosnak. A lények nem támadnak Luke-ra. Rey-nek viszont meggyűlik a baja a helyi állatvilággal. Állítólag egy nagy vizi szörny itt a bolygón rá fog támadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes az a vízimonsztás szitu.

Szinte már látom is magam előtt hogy Rey kimerészkedik egy kis hajóval a vízre és meglátja a nagy víziszörnyet ami rá fog támadni. A csaj imigyen szóla: "Ehhez egy nagyobb hajó kéne." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW-n írták: az ep.8-ban kiderül majd hogy az Ach-To szigetei nem teljesen üresek. A helyet különös kis éles fogú szörnyek lakják amik egyszerre néznek ki rémisztőnek és aranyosnak. A lények nem támadnak Luke-ra. Rey-nek viszont meggyűlik a baja a helyi állatvilággal. Állítólag egy nagy vizi szörny itt a bolygón rá fog támadni.

Ez jó lehet! Tényleg éhezem már én is a spoilerekre a 8-ból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre gondoltam, pedig itt még nem is Fisher szerepel. Majd az ep8, az milyen keserűséggel gazdagodik majd.

Vajon kiírják a készülő filmből, vagy a leforgatott jeleneteket ugyanúgy beleteszik? Vagy egyáltalán, tudjuk, hogy felvették-e már a jeleneteit? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú nap ez a mai így, hogy elhunyt Carrie Fisher, akit valószínűleg ebben az epizódban fogunk utoljára látni. Leiaként ismertük meg és búcsúzhatunk el tőle. De vajon milyen hatással lesz ez most erre a filmre? És az ep9-re? Ha Leia a befejező epizódban is kapott szerepet, azt most jelentősen át kell írni. Igaz, a Rogue One-ban Peter Cushinggal megmutatták, hogy a halál sem akadály, és a sors különös fintora, hogy ez a film arra is rámutatott, hogy Fishernek sem kell a filmben jelen lennie ahhoz, hogy Leia szerepeljen. Ugyanakkor nem hiszem, hogy egy ep9-re Leia Tarkinhoz hasonlóan jelenjen meg. Érzésem szerint Leia el fog hunnyi az ep8-ban, aminek nem csak történetét fogják átírni, de az utóforgatások alatt átesik néhány jelentős változáson (esetleg azon időben megjelenik egy CGI Leia). Az biztos, hogy Leia sorsát nem off-screen fogják elrendezni.

Már ha persze Leiával voltak még tervek a későbbiekben. Akárhogy is, az ep8 egy okból már biztos szomorú film lesz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom, hogy a 8. és 9. részben Leiának, mint szülőnek, mint anyának és mint Luke testvérének lesz, vagy lett volna nagy jelentősége. Először is hasonló, sőt nagyobb szerepe kell hogy legyen Kylo Ren életében mint az apjának. Akármilyen elvetemült is egy fiú gyermek az anyai szeretet az ami talán visszafordíthatja a sötét oldalról. Az sem véletlen, hogy Luke is az anyjáról beszélt Leiának. Egyszerüen egy fiú számára az anyja szeretete a minden. Másrészről, ha Luke eljut odáig, hogy Kylo visszafordíthatalan a sötét oldalról és neki vagy Rey-nek meg kell ölnie Őt, akkor ez megint egy remek, mély családi konfliktusba torkollana. Egy testvér konfliktusba. Sajnos attól félek, hogy ez már így (lehet, hogy egyáltalán nem így gondolkodtak a szerepéről a forgatókönyvírók) nem lesz benne az epizódokban. Nagyon sajnálom, mint embert és mint lehetőséget. Sajnos a CGI egy anya szenvedését a fiáért, nem biztos hogy vissza tudná adni.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos Leia halála így borítékolható. Ugyanakkor nem gondolom, hogy a sequel trilógiának arról kéne szólnia, hogy hogyan nyírjuk ki az OT karaktereit. Azért, mert öregek!? Bízom benne, hogy Luke, Chewie és a két droid (illetve Lando, aki talán feltűnik a VIII-ban vagy a IX-ben) túlélik a kilencedik részt, és a Star Wars végső happy endjének részesei lehetnek, onnantól kezdve pedig remélem, hogy már csak spin-off filmek fognak jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt gondolom, hogy más dolog egy cameo Leia, és más egy főszereplő Leia, akinek kulcsszerepe lehetne a történet végénél is (9. rész). Egy CGI karakter nehezen képzelhető el ilyen pozícióban, amikor a többi karaktert húsvér emberek játsszák. Ha viszont emiatt át kell írni az Ep8 végét, és ez nem volt benne a sztoriban eredetileg, azzal az egész trilógia cselekményvezetése sérülhet. De legyünk inkább optimisták: egy kapu bezárult, hátha nyílik egy másik, amit a szükség diktál, mégis jól fog működni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudjuk mennyire van benne Leia a sztoriban. Az a spoiler, miszerint a VIII elején már kómába kerül, nem igazán azt mutatja, hogy sok szerepet szántak neki. Igazából, Han nélkül nem sokat tudna hozzátenni a filmhez. Meglátjuk mit hoznak ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán még az lehet menekülési út, ha Leiának az ep8-9-ben sem volt nagyobb szerepe, mint az ep7-ben. Ha a történet továbbra is inkább az újakra fókuszált, akkor talán könnyebb lehet átírni a történetet. Ugyanakkor Ben miatt tényleg sarkalatos pont Leia. Ő volt az, aki hitt benne és szerette volna visszahozni a jó oldalra Bent, és ha ő kiesik, Kylo Rennek már tényleg nem marad mentőöve. Márpedig ha erre vagy hasonlóra hegyezték ki Leia és Ben történetét, akkor bizony jelentősen bele kell nyúlni a forgatókönyvbe egyik vagy mindkét résznél.

 

És azért ez is durva. Az ep7-nél Harrison Ford megsérült, az ep8-nál Fisher meghalt... Kezdek félni az ep9-től, annak forgatása alatt milyen tragédia következik be? Mi lesz Hamillel, aki még "hiányzik a sorból". Mintha átok telepedett volna a Saga folytatására. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.