Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez a vadparaszt a saját szájíze szerint fordította le a dolgokat. Lucas elmondása szerint dolgoznak rajta, ergo senki nem mondta, hogy a közeljövőben nem lesz sorozat (persze benne van ez is). Ez a rókabőrözés meg olyan szánalom mint ez a negatív hangvételű írás. Egész Hollywood egy hatalmas rókabőr kedves asshole barátunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb meggondolom mit linkelek be, mert én pusztán jó szándékból tettem, de ezt a vadparasztozást látva lehet nem kellett volna. Egy esetlegesen nem hurrá optimista, szubjektív angol cikkre, posztra is így reagáltok? Ez a fika hullám mennyivel jobb, mint egy azért nem annyira felháborítóan negatív hangvételű írás? Nézzétek a jó oldalát, legalább írnak róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből látszik, hogy Lucas a semmiből is pénzt csinál. :lol:

Azért belegondolhatnának egyesek, hogy miket hordanak össze. Én is elhiszem, hogy Lucas apó nem csak azért csinálta a Star Warsot, mert annyira mesélni akart, hisz már az ep4 idején elintézte, hogy ebből meggazdagodjon. De azért, mikor éppen nem csinál semmit, pont azért, hogy képes legyen minőséget produkálni. Ja, hogy mindezt azért olcsón is akarja? Gondolom, ő sem akar mindent elveszteni, ha valami balul sül el.

Ráadásul, ha sikerrel jár, az mekkora haszon lenne már nekünk, nézőknek is. Hiszen, ha sikerülne kifejleszteni azokat a technológiákat, amelyekkel moziminőségű trükköket lehet a TV képernyőjére vinni olcsón, akkor a többi sorozat készítője, különösen a sci-fi sorozatok alkotói is használhatják ezeket. Akkor pedig elfeledhetjük a fenyőerdőket másik galaxisokban (Stargate), a jelenkori városokat olyan világban, ami évmilliókkal előzi meg a mi civilizációnkat (Battlestar Galactica), vagy az iszonyatos kék hátteres jeleneteket (Star Trek: Enterprise). És nehogy már, hogy ez ne legyen jó nekünk. Mint ahogy jó volt Jar Jar is, hiszen nélküle nem lenne Gollem, vagy Avatar sem, vagy a sok-sok más technika, ami forradalmasította a filmkészítést, és nélkülük nem a 3D-t ostromolnánk fotorealisztikus sosemvolt lények és világok felvonultatásával. És mindezt annak a szemét, sóher, a filmjeire és technológiákra a pénzt sosem sajnáló George Lucasnak köszönhetjük. Ja, hogy ezekhez is kellett a pénz, mert ezeket a technológiákat nem a fáról szüretelik le... Ja, hogy a filmek sem öntözés útján nőnek. Ja, hogy ez jó nekünk, mert míg puffog a csávó Lucason, addig veri a micsodáját a Gyűrűk Urán (félre értés ne essék, nem a GyU filmek ellen szólok, de azok sem lennének az ep4-5-6-1 nélkül). És ebbe nem ártana belegondolni a puffogóknak.

 

Nagyon sok film nem létezhetne Lucas és az általa létrehozott ILM-nek (ha rosszul írtam a nevet bocsánat :( ) köszönhetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb meggondolom mit linkelek be, mert én pusztán jó szándékból tettem, de ezt a vadparasztozást látva lehet nem kellett volna. Egy esetlegesen nem hurrá optimista, szubjektív angol cikkre, posztra is így reagáltok? Ez a fika hullám mennyivel jobb, mint egy azért nem annyira felháborítóan negatív hangvételű írás? Nézzétek a jó oldalát, legalább írnak róla.

 

Jaj nehogy már megsértödj helyette. Nekem egyébként nincs bajom sixx-el, de ha ő ir az SW-től annak nincs jó oldala. Tök unalmas ugyanazokat a szófordulatokat olvasni állandóan. Egy Google keresővel pár hozzászólás tőle ugyaninnen:

 

"Két éve írtunk először arról, hogy George "rókabőr" Lucas, a Star Wars-franchise-ból milliárdokat kiszedő, közepes képességű filmes tisztességes iparosnak is csak nagy jóindulattal nevezhető rendező nagyszerű meséjét élőszereplős tévésorozatban is meg akarja valósítani, ráadásul egy káromkodós űrwesternről érkezett hír, Mos Eisley sikátorairól meg hatvan naprendszerben körözött bérgyilkosokról."

 

Picit korábbról:

 

"Clone Wars címen már készítettek egy rajzfilmet George Lucas aranytojást tojó tyúkjából (gy. k. Csillagok háborúja-franchise), de persze a rókabőr effektus és a pénztárgép csillingelése újabb és újabb vállalkozásokra hajszolja a Skywalker Ranch lakóját, jön tehát az új trilógia 2. és 3. része közé beszuszakolt animációs sorozat, a Clone Wars 3D,'"

 

ZZzzzz... az viszont, hogy jódarabig nem lesz sorozat érdekes volt. Azóta már máshol is írták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért nem árt észben tartani, hogy ő nem egy tágabb-szűkebb rajongói közönségnek ír szakirodalom szintűen pontos, objektív hírt, hanem mezei netezőknek, részben szubjektív véleményt közlő, részben várható olvasottságot kiváltó posztot egy blogon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért nem árt észben tartani, hogy ő nem egy tágabb-szűkebb rajongói közönségnek ír szakirodalom szintűen pontos, objektív hírt, hanem mezei netezőknek, részben szubjektív véleményt közlő, részben várható olvasottságot kiváltó posztot egy blogon.

Én ezt totál számba veszem. És mint minden publikáló, nyilván tisztában van vele, hogy egyeseknek bizonyos bejegyzéseiről megvan a véleménye. Nem hinném, hogy ő ebből olyan nagy ügyet csinálna. Ha bevan állandoan sértödve az SW-re, akkor az valakinek unalmas. Ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb meggondolom mit linkelek be, mert én pusztán jó szándékból tettem,

Tudom, hogy jó szándék vezérelt, de a stílusa az nagyon bicskanyitogató. Sajnos engem eléggé dühít az ilyen mentalitás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "cikk" egy dolog. Olvastátok az alatta lévő kommenteket? Hát az már mindennek az alja. Látszik, hogy élvezetből utálják, (már már gyűlölik) Lucast és a Prequel Trilógiát... és szinte már egymással versenyeznek, hogy ki tud nagyobbat fikkantani és erősebben belerúgni Lucasba és a Star Wars-ba. Elképesztő... :(

 

Kedvencem ez a mondat:

 

"Miért nem bízzák a Star Wars-t valaki hozzá értőbbre" ... (csak kérdem, ki ért jobban az SW-hez Lucasnál?) ... ja meg, hogy rendezhette volna az EP II-III-at Fincher vagy Darabont

Óóóó és sok más marhaság....

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csak én vagyok, aki egyáltalán nem lett optimista ettől a hírtől? Már egyszer mondott ilyet Lucas, h a megfelelő technikára vár. Akkor 16 évet kellett várni....

Szerintem már csak pár évet kell várni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már csak pár évet kell várni. :D

 

Jaaa, az már semmi!!! :D Amúgy tisztán emlékszem, h 2004-ben (vagy talán 2003-ban ?) szóval még a ROTS előtt jóval, amikor még javában dúltak a kémjelentések, és akkor volt egy kémjelentés egy Lucasfilm meetingről, és már akkor voltak jelentések, h a Lucasfilm 2 animációs és 1 élőszereplős sorozatot tervez. Szóval, ha már csak pár év, lassan össze jön a 16 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még 2 évad van a TCW-ből, 2012-től jönnek évente a 3D-s epizódok, úgyhogy nem fogunk unatkozni. :)

Ha eddig kibírtuk, ezután is menni fog. Hatalmas költségvetésekbe valóban nem kéne belevernie magát Lucasnak.

 

Még a készítők sem tudják mennyi van hátra. :) Jelenleg, az 5.-en dolgoznak, és nem hiszem, h úgy készítik, h ez a befejező. Filoni szerint a 8 sem kizárt... Jó-jó nem unatkozunk, és szeretem is a TCW-t, de azért az élőszereplős meg az animációs mégsem ugyanaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a készítők sem tudják mennyi van hátra. :) Jelenleg, az 5.-en dolgoznak, és nem hiszem, h úgy készítik, h ez a befejező. Filoni szerint a 8 sem kizárt... Jó-jó nem unatkozunk, és szeretem is a TCW-t, de azért az élőszereplős meg az animációs mégsem ugyanaz.

Már elég rég óta tudni lehet, hogy kb. 100 részes lesz a TCW, ami - ha 22 részes évadokkal számolunk - összesen 5 évad. :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég rég óta tudni lehet, hogy kb. 100 részes lesz a TCW, ami - ha 22 részes évadokkal számolunk - összesen 5 évad. :)

Azóta már változott a kép. Lucas azt mondta, addig csinálják amíg érdeklődés mutatkozik iránta. Szóval lehet belőle 8 évad is simán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég rég óta tudni lehet, hogy kb. 100 részes lesz a TCW, ami - ha 22 részes évadokkal számolunk - összesen 5 évad. :)

 

Ezt látom, h sokan írtátok itt. De szerintem ez vagy kamu, vagy az élőszereplősre vonatkozott. Mondom a TCW-ről semmi ilyen hír nincs, h 100 részes lesz, sőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég rég óta tudni lehet, hogy kb. 100 részes lesz a TCW, ami - ha 22 részes évadokkal számolunk - összesen 5 évad. :)

Updatelj Sky, ez már nagyon régi mese. :)

 

Szerintem addig nem is kezdik el vetíteni amíg adják az animációsat.

Miért? Ha mindkettőre van igény, simán mehet mindkettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“Basically, it is like ‘The Godfather’; it’s the Empire slowly building up its power base around the galaxy, what happens in Coruscant, which is the major capital, and it’s [about] a group of underground bosses who live there and control drugs, prostitution,” - McCallum

 

Ahogy nézem McCallum-nak megint fogalma sincs róla, h mit beszél. Ha pedig ez igaz... hááát még lehet jó is, csak a megfelelő megvalósítással. De így nem igen marad az SW mese.

 

Amúgy, egyéb részletekkel itt az egész cikk:

 

http://www.theforce.net/latestnews/story/Rick_McCallum_Talks_TV_3D_138773.asp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“Basically, it is like ‘The Godfather’; it’s the Empire slowly building up its power base around the galaxy, what happens in Coruscant, which is the major capital, and it’s [about] a group of underground bosses who live there and control drugs, prostitution,” - McCallum

Ez dióhéjban mit takar?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.