Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szegény Zoli! Nincs meg neki az EPIV-V-VI, ki kellett vennie DVD-n :lol:

 

Zoli, beruházunk neked egy trilógiára, mit szólsz? :P:D

:P Látszottak a beállított szituációk és az elmondottak sem voltak eget rengetőek, de mégis benne volt az estében. :P Remélem majd mesél róla Zoli, hogy került képbe. Egyébként reméljük minden stimmelni fog és itt forgatják majd a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P Látszottak a beállított szituációk és az elmondottak sem voltak eget rengetőek, de mégis benne volt az estében. :D Remélem majd mesél róla Zoli, hogy került képbe.

Igen, az a lényeg, hogy benne volt :P

Lehet, hogy a két évvel ezelőtti újságcikk és műsor miatt megmaradt a neve a médiában :P Egyébként szerintem jó, hogy őt találták meg ezzel (vagy bármi más hasonló műsorral, ha megtalálják) :P

 

Phobos, köszi :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a lényeg, hogy benne volt :P

Lehet, hogy a két évvel ezelőtti újságcikk és műsor miatt megmaradt a neve a médiában :D Egyébként szerintem jó, hogy őt találták meg ezzel (vagy bármi más hasonló műsorral, ha megtalálják) :lol:

Bizony jó! A többi arc enyhén szólva sem szalonképes. Az IQ szintről nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ez gyors volt. :P Kb. két mondattal számítottam többre, mint ami lement. Az interjúba Atlason keresztül kerültem be mint Pesten hozzáférhető ismert Star Wars-rajongó. Negyed négykor kaptam a megkeresést, négykor vettük fel az anyagot az Odeonban. Maga a beszélgetés kb. 5 perc volt, amiből ugye max. 0,5-1 percnyi hasznos anyagot lehet összehozni. A vágókép... hát, olyan, amilyen, sose a mélyértelműségről szoktak híresek lenni. :P Donát, köszi a felajánlást, de inkább valami másra cserélném be azt a trilógiát, ha válogathatok. :D

Egyébként az az érzésem, hogy kicsit "túlvágták" ezt az anyagot, a többivel összevetve ennek nem volt igazán jó lezárása... Az a két mondatom, amit hiányoltam, az interjú vége volt, és zárszónak szerintem teljesen jól működött volna (az volt a kérdés, hogy mitől népszerű ennyire a SW).

Nem ezzel a csajjal beszélgettem ( :lol: - na de nem lehet mindig Ördög Nórával találkozni :P ), hanem azzal a fickóval, aki a SW összeállításban látszik. A vágóképek kapcsán az a vicces, hogy a fickó utána tényleg kikölcsönözte a filmeket, hogy pár snittet betegyen az anyagba. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tegnap viszonylag korán mentem el aludni, bár a melegtől nem igazán tudtam. Aztán épp mentem ki egy pohár vízért, amikor láttam, hogy be van kapcsolva a tévé, és valami Star Wars témájú izé megy az M1-en. Gondoltam belenézek, erre látom, hogy ott a Simon Zoli adja az interjút. :lol: De erről is csak most hallottam, tényleg fognak forgatni Magyarországon is? Nem úgy volt, hogy Csehországban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég rövid volt a riport, de maga az össz anyag a témáról is. A műsor eleji témát simán hanyagolhatták volna, ebbe úgyis több realítás van :lol:

A kölcsönzős dolgon jót röhögtem viszont :P Majd neked pont ne lenne meg a DVD. :D

Node így tovább, még több ilyen vagy ehhez hasonló felkérést. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pont most forgatják nálunk az általam legjobban várt TV-sorozatot, a Katedrálist is. Nem semmi lenne ha az SW is idekeveredne.

Hű, mindkettő jó hír, a helyszín miatt és a Katedrális esetében egyébként is. Remek könyv, megérdemel egy sorozatot!

Az SW forgatási helyszín látogatásban én is benne lennék! :)

 

Emlékszem régebben Bartha Dzsedáj Zolit mutatták a TV-ben ;)

De kár, hogy épp nem voltam itthon! Köszi, Phobos, hogy így utólag megnézhettem ezt a pár percet. :)

Bartha Zolival az a legnagyobb baj, hogy Zolival ellentétben semmi lelkesedés nem látszik az arcán, amikor a Star Warsról beszél, márpedig a rajongás, mint szó minimum egy mosolyt megkívánna.

 

Lara, ha nem vagy lázas, Te is bátran vállalhattad volna a felkérést. :) Ugyan még nem találkoztunk személyesen, de a hsz-eid alapján biztos mosolygós vagy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.