Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

A producer azt mondta, hogy több, mint 2000 széket adtak el, de konkrét számot nem tudott mondani. Másnap a fesztiválon kevesen voltak, akik konkrétan a fesztiválra jöttek és beültek egy programra, azok max ötvenen voltak amikor a legnagyobb volt a forgalom. Egyébként csak külföldi túristák jöttek, de azok csak a várban sétáltak.

 

Koncetról bővebben a JW topikban fogok írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Krande! Gratulálok Zoli, nagyon jól ment az előadás amint látom. A képeidről is beszéltél?

Ody: Köszi! A képeimről olyan részletességgel nem beszéltem, mint ahogy itt szoktam írni róluk, mert a legtöbb látogatótól nem várhattam el, hogy behatóan ismerje a képeimet. Kivetíteni nem terveztem őket, de nem is lett volna érdemes, mert a sátorban nagyon csillogtak a képernyők. Ezért aztán általánosabb dolgokról beszéltem: arról, hogy kezdtem a képszerkesztést, hogy jutottam Londonba, milyen volt a Celebration, és végül elmondtam, mi várható a Star Wars terén a következő években. (Szóval a fórumozóknak dögunalom lehetett. :) ) 20 percet beszéltem, aztán jöttek a kérdések. Elég sok volt, és jók is voltak (és nem is előre megbeszélt kérdések :P ): hány képem van, milyen volt a többi kiállító, mit szól a Lucasfilm az ilyen rajongói munkákhoz, melyik a kedvenc képem, mit mennyi ideig tart megcsinálni, hogy készül a fénykardeffekt stb. Még autogramkérés is volt. :) Ezúton küldöm üdvözletemet minden passzív fórumlátogatónknak. :P

 

Az volt a jó, hogy bár tényleg nem sokan jöttek kifejezetten a fesztivál kedvéért, a várba látogató turisták megnézték a képeimet, mivel messziről látszottak, és vonzották a szemüket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Emlékeztek még rá, hogy januárban levelet kaptam Mary Franklintől, a Lucasfilmtől? Kérte, hogy küldjek neki képeket. Elküldtem, és aztán nagy csend lett... Úgy látszik, a Celebrationök levonultával most jött el az idő, hogy legyen ebből valami. :o Plok hívta fel a figyelmemet rá, hogy a Star Wars Insider legújabb, 97. számában benne van egy képem:

 

insider.jpg

Nagyobb méretű kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek! :o Nagyon örülök neki, hogy nem került a küldeményem a süllyesztőjükbe. Attól tartottam, ha a januári képküldés után nem jelenik meg legkésőbb áprilisig, már nem is fog... Mary Franklin szervezte a Celebrationt is, ezért úgy számítottam, hogy áprilistól már inkább azzal fog foglalkozni, utána meg az ottani anyagokat fogják nyomatni, és ezzel erősen csökken a megjelenési esélyem.

 

A Bantha Tracks két formában jelenik meg: van egy online verziója, mely kb. kéthetente frissül a sw.com-on, egyes részei viszont az Insiderben kapnak helyet nyomtatásban. Ezért van BT logó az oldal sarkában, amit Donát szemfüles módon észrevett. :o

 

Ezt a képet január 20-án küldtem el nekik, ez volt az utolsó elküldött darab. Nem csodálkozom nagyon, hogy pont ezt választották...

 

OFF

Már megint szórakozik az oldal szervere, mint augusztus közepén... Fene egye meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék, de szinte kizárt... Nem járatom az Insidert, Ploktól tudtam meg ezt is. Megpróbálom megrendelni ezt az egy számot (ha lehet ilyet), de szerintem nem érkezik meg egy hónapon belül. Plok viszont azt ígérte, elhozza a klubnapra, ha addig nem szerzem meg, úgyhogy mutatóba biztos lesz belőle. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bantha Tracks két formában jelenik meg: van egy online verziója, mely kb. kéthetente frissül a sw.com-on, egyes részei viszont az Insiderben kapnak helyet nyomtatásban. Ezért van BT logó az oldal sarkában, amit Donát szemfüles módon észrevett. :o

 

Na ugye!!! :o :o

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.