Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, hálisten dupla BD..

És ha még nem írtam volna, nálam is a fekete lesz.

Talán fekete-kék szélekkel versenyképes lett volna.

De sw logo fehér alapon? Ez új..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Házhoz kértétek, vagy egy üzletbe?

Pécsre nem engedte a boltba kérni. Jól mondom Pécsi? Vagy benéztem valamit?

 

Igen, nem engedte, pedig meguszhattam volna a szállítási költséget.Na mindegy, amilyen a pécsi MM hozzáállása úgy egyébként a blu ray-ekhez, lehet hogy több hetes késéssel tudtuk volna átvenni a boltban.Van egy csomó blu ray kiadvány ami mindíg több hetet késik, vagy meg sem jön pécsre. Legjobb ez így, szerintem elkapkodják már on line.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nem engedte, pedig meguszhattam volna a szállítási költséget.Na mindegy, amilyen a pécsi MM hozzáállása úgy egyébként a blu ray-ekhez, lehet hogy több hetes késéssel tudtuk volna átvenni a boltban.Van egy csomó blu ray kiadvány ami mindíg több hetet késik, vagy meg sem jön pécsre. Legjobb ez így, szerintem elkapkodják már on line.

Jólvan, megnyugtattál. Csak eszembe jutott, -ha lehetséges lett volna- hogy akár bemegyek érte és egyszer kézbeveszem a pênztár előtt. (Még friss a traumám a házhozszállítással kapcsolatban.. ;) )

De jó lesz így. Asszem az MM gls-sel dolgozik, és multkor is minden rendben volt a filmzenével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jólvan, megnyugtattál. Csak eszembe jutott, -ha lehetséges lett volna- hogy akár bemegyek érte és egyszer kézbeveszem a pnztár előtt. (Még friss a traumám a házhozszállítással kapcsolatban.. ;) )

De jó lesz így. Asszem az MM gls-sel dolgozik, és multkor is minden rendben volt a filmzenével.

 

Szerintem az is megoldható, hogy ha neadj isten darabokban kapod meg a futártól, akkor az MM számlával bemész az üzletbe akkor kicseréljék. Volt olyan hogy egy pesti MM-ben vettem valamit, nem volt jó és pécsen simán kicserélték a pesti MM számla bemutatásával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A media szállításaival nem sok gond volt eddig. Nem kell nyafogni megint a semmiért. Istenem, ez a magyar nép.... :roll:

Jó, ezt most bevállalom; nem "a magyar nép", ezútal csak bennem merült fel.

Asszem tudjátok is miért, de írtam is.

Elnézést, felejtsük el, kívánom, hogy tökéletes kiadványt kapjon mindenki!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A media küldte ki a széttaposott könyvedet?

Tudod, hogy nem! De azt én egy parasztnak rovom fel, nem egy egész cégnek.

És hanyag parasztok másutt is lehetnek. Gyanakvóbb lettem, na. De hagyjuk tényleg, bocs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik a további képeken, hogy a belső tok a moziplakát borítót kapja.

Csak azt sajnálom, hogy nem lesznek csillagok a logó körül.

Így kissé puritán.De jobb mintha nem lenne, és sokkal jobb, mint a fehér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ihlccbX.jpg

Ó, jeee! Szép találat! :D

Nekem nem ez a kiadás van meg. A BD mégis más.

Mert ennél sokkal puritánabb. Az sw logó citromsárga szegélye ezúttal a fehérbe veszik.

Utólag azt mondom az általad berakottra, hogy az sem túl szép, de egy sokkal jobb koncepció a fehérrel.

 

A feketén meg rohadtul ott kéne legyenek a csillagok is, mint a filmzenéjén! :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdem én is kicsit túlspilázottnak érezni azt a fehér tokot. :) Egyértelműen szebb a fekete, de minden nap a fehéren rugózni már kicsit sok. :)

 

Nekem egyébként lassan lehetne rózsaszín is csak jönne már...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Provideo áprilisi megjenései közt csak a dvd szerepel.

Pedig van köze a BD-hez is nem?

Most akkor mi a fene van? Lehet, hogy csak a dvdextra nem ír ki olyan terméket, ami aztán az xpress-en nem lesz kapható?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Provideo áprilisi megjenései közt csak a dvd szerepel.

Pedig van köze a BD-hez is nem?

Most akkor mi a fene van? Lehet, hogy csak a dvdextra nem ír ki olyan terméket, ami aztán az xpress-en nem lesz kapható?

 

Bocs, bocs Csoli, én feltételezgettem korábban hogy talán, talán, talán a logisztikában lehet szerepe a PV-nek (szinkron beszerzése, dobozolás, borító nyomtatás, fóliázás),mert az MM-nek erre nincs kapacitása. De ez ugyanolyan exkluziv lesz mint amerikában a Walmart,Bestbuy, meg az a harmadik áruházlánc kiadás. Annyi a különbség hogy ott van rendes Disney blu ray is az exkluzivokon kívül, nálunk meg nem lesz PV-s/Disney-es sima megjelenés.

 

Mi mindjárt exkluzivba kapjuk :yeah: Egyébként szerintem az Xpress a kiadók listájából dolgozik. Van egy elméletem hogy az MM-es megjelenés annyira exkluzívnak számít, hogy még az Xpressnek sem engedik meg hogy behozzon külföldről pár darabot és hogy az Xkluzív zónájában árúsítsa. Ez kizárólagos MM biznisz magyarországon a Disney-el kötött exkluzív szerződés alapján. Az "exkluzív" kifejezést sikerült hatszor leírnom. Szóval a magyar kiadás az ki-be b...szott exkluzív lesz. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most néztem a Pro Video Facebook oldalát, büszkén bejelentették, hogy lesz SW BD, minden egyéb részlet egy héten belül várható. Addig senkinek semmit nem mondanak.

 

https://www.facebook.com/provideofilm/

 

 

Köszi, már fejen állva is kibírjuk!

 

További helyreigazítást kérek: Provideo? Hát mégis lesz köze a kiadványhoz?

 

 

Ez jó kérdés. Ez már foglakoztat az első perctől... kicsit inkább csak fényezik magukat, de én továbbra is úgy gondolom, hogy a Médiáé az igazi glória. Max nem lehetett kikerülni őket, hisz elvileg mégiscsak náluk vannak a Disney jogok.. :?

 

 

Nem a provideo adja ki. Azt hittem ez világos.

Fentebb olvashatod, hogy miért vagyok megkavarodva.

 

Bocs, bocs Csoli, én feltételezgettem korábban hogy talán, talán,....

Nem, R2 linkelt egy cikket és 8 napja még olybá tűnt, hogy van köze a BD hez is. Lásd Te is fentebb! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak a dvdextra nem ír ki olyan terméket, ami aztán az xpress-en nem lesz kapható?

 

Ez a lényeg. A dvdextra az xpress fiókoldala, és mint olyan, nem fog olyan termékről tájékoztatást adni, amit máshol veszel meg és nem az xpressen.

 

Idióta hozzállás, de pont ezért volt ennyi ideig titokban tartva. Megmondom őszintén, én azt vártam, hogy xpress törli az összes olyan hozzászólást, amiben szerepel a SW BD megjelenési híre. Csináltak már hasonlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lényeg. A dvdextra az xpress fiókoldala, és mint olyan, nem fog olyan termékről tájékoztatást adni, amit máshol veszel meg és nem az xpressen.

 

Idióta hozzállás, de pont ezért volt ennyi ideig titokban tartva. Megmondom őszintén, én azt vártam, hogy xpress törli az összes olyan hozzászólást, amiben szerepel a SW BD megjelenési híre. Csináltak már hasonlót.

 

És akkor a ProVideo vonatkozás storno?

De nem is ez érdekel:

Valódi specifikációk, lemez szitázások mikor és kitől várhatók? Mert az MM mocskos szűkszavú egyelőre..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor a ProVideo vonatkozás storno?

De nem is ez érdekel:

Valódi specifikációk, lemez szitázások mikor és kitől várhatók? Mert az MM mocskos szűkszavú egyelőre..

 

De miért kevered ebbe a megjelenési hírbe a Pro Videot??? :facepalm:

 

Majd ők (vagy a Média) valamilyen formában tájékoztatni fognak róla, mi lesz a tartalom - de nem xpressen és dvdextrán, az hóztzicher. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.