Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem emlékszel, hogy 1 hete Te linkelted a facebook-jukat, ahol örömködtek a BD-n? Mindegy..

 

Dehogynem, de itt most arról volt szó, hogy a ProVideo hírei között - AMIT A DVDEXTRÁN OLVASTÁL - miért nincs a BD híre, nem?

 

Hát azért nincs, mert a dvdextrán olvastad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem, de itt most arról volt szó, hogy a ProVideo hírei között - AMIT A DVDEXTRÁN OLVASTÁL - miért nincs a BD híre, nem?

 

Hát azért nincs, mert a dvdextrán olvastad.

Világos. És mikor lesz a ProVideo-tól vagy az MM-től, vagy ajóistentudjakitől egy részletes specifikációs étvágygerjesztő egy független oldalon vagy akárhol?

Mert ahhoz képest, hogy az MM állítólag rizikót vállalva megoldotta a dolgot, nem nagyon prómózza..Nem volna itt az ideje?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Világos. És mikor lesz a ProVideo-tól vagy az MM-től, vagy ajóistentudjakitől egy részletes specifikációs étvágygerjesztő egy független oldalon vagy akárhol?

Mert ahhoz képest, hogy az MM állítólag rizikót vállalva megoldotta a dolgot, nem nagyon prómózza..Nem volna itt az ideje?

 

Fogalmam sincs. Egy hétel ezelőtt még a Média átlag dolgozói sem tudták, hogy meg fog jelenni.

 

Amúgy, abban sem vagyok biztos, hogy bárki, bármi tájékoztatást fog adni. Ez egy olyan termék lesz, hogy vagy megveszed, vagy nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogalmam sincs. Egy hétel ezelőtt még a Média átlag dolgozói sem tudták, hogy meg fog jelenni.

 

Amúgy, abban sem vagyok biztos, hogy bárki, bármi tájékoztatást fog adni. Ez egy olyan termék lesz, hogy vagy megveszed, vagy nem. :)

Nyilván berendeltem vakon, naná. De érthetetlen üzletpolitika számomra, hogy nem harsogják -még-, hogy; "-ide! csak nálunk csak most, csak önöknek stb-stb"

És ha már fáradtak extra lemezzel is, az is reklám lenne, ha tudatnák, hogy ugyanaz mint külföldön esetleg felirattal vagy anélkül.

Innentől mire jó a titkolózás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi sérül azzal, ha egy héttel vagy egy nappal a megjelenés előtt kürtölik szét az extrákat? Majd lesz olyan érdeklődő, aki besértődik ezen és nem ad le rendelést? Aligha. Meg fog jelenni. Akit érdekel ahhoz pedig el fog jutni az infó. Lehet hogy már holnap lehet, hogy csak a megjelenéskor de nem marad titokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekességképpen megemlítendő, hogy az xpress -en már előrendelhető a DVD, és azon magyar 5.1DD hangsáv is található. Szóval biztosra vehető a szinkron a BD -n is.

A szinkron megléte azthiszem már korábban is kint volt az MM-adatok közt. Vagy arra gondolsz, hogy biztos nem 2.0-lesz a szinkron? Az valószínű most már és persze hálisten' kategória.

 

Az vette valaki hogy az MM-es blu rayn csak angol és magyar hang van? És hogy csak angol és magyar felírat van?

 

Ezt direkt nekünk gyártották. Semmilyen más piacon nem eladható.

Igen néztem már. Helyes! El vagyunk kényeztetve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az vette valaki hogy az MM-es blu rayn csak angol és magyar hang van? És hogy csak angol és magyar felírat van?

 

Ezt direkt nekünk gyártották. Semmilyen más piacon nem eladható.

 

 

Csak az angolon. :P

 

Egyébként ez nem egy akkora dolog, több kiadó is dolgozik(ott) így, hogy csak magyar/angol lemezt ad ki. A Disneynél ez meg külön rendszer - minden országban külön akarja eladni a jogokat és nagyon ritka az öszevont lemez.

 

Amúgy sem meglepő, hisz az első perctől arról volt szó, hogy a MM saját kockázatra legyártatta a lemezeket - akkor meg minek fizetett volna mondjuk a cseh hangsávért?

 

De az is lehet,hogy simán lesz@rják a többi speckót, ez a két fontos info, aztán a többi nem számít. Xpress amúgy rendszerensen letagadja a többi hangsávot, nehogy vissza lehessen keresni, melyik országban jelent még meg magyar vonatkozással és nehogy a vevő megvegye kintről (féláron).

 

De végül is mind1, valószínűleg csak nekünk készült. Állítólag kedd/szerda után talán már lesznek újabb infók a kiadásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjuk a részleteket! :) Azért az ütne ha az extrákon magyar felirat is lenne!

 

Az a kérdés, azért mennyit kért a Disney meg a fordítók... de ahogy gondolom, ez erősen rajongói kiadvány (mármint hogy valaki a MM-ben nagy SW fan és összekötötte a rajongást az üzlettel), szóval szerintem van rá esély.

 

Talán szerdán kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy abba a 7999 Ft -os árba beleférnek a magyar extrák is. Végül is drágább mint egy hagyományos terjesztésű lemez. Bár ha nem így van,és csak a megtérülést szeretné biztosítani az MM, hát én nem kárhoztatom őket ezért. Én azt látom hogy nem nagyon merik reklámozni. Az MM.hu-n a főoldalon kellene ordítania a megjelenésnek, és nem eldugott almenűkben turkálva megrendelni, vagy más országos "médiában" hírdetni a megjelenést. Szerintem az MM fél hogy a túlrendelik, hogy kevés lesz az a 3000 db.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy abba a 7999 Ft -os árba beleférnek a magyar extrák is. Végül is drágább mint egy hagyományos terjesztésű lemez. Bár ha nem így van,és csak a megtérülést szeretné biztosítani az MM, hát én nem kárhoztatom őket ezért. Én azt látom hogy nem nagyon merik reklámozni. Az MM.hu-n a főoldalon kellene ordítania a megjelenésnek, és nem eldugott almenűkben turkálva megrendelni, vagy más országos "médiában" hírdetni a megjelenést. Szerintem az MM fél hogy a túlrendelik, hogy kevés lesz az a 3000 db.

 

Én is furcsálom, hogy még nem megy a reklámja legalább a saját oldalukon. (De ha belegondolunk, hogy még több, mint egy hónap van a megjelenésig, ez még bőven változhat!)

A darabszámos felvetésednek, meg nem tudom van-e alapja, a multkori saga BD-s számok után..

Szerintem az MM-nek jó az, ha kevés lesz, ergo elfogy. Behúznak egy strigulát az "ez egy jó rendelés volt füzetkébe" és ennyi.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van nem kicsi árkülönbség... Azért egy 40 ezeres kiadvány után nem kapkodnak.

Persze, de volt olcsóbb később. Újkorában pedig kb 10e forint értékben lehetett mellé termékeket kérni ajándékba az xpress-en. És ha 9BD-vel elosztjuk a 40 ropit, nem is volt az akkora rablás.

De értelek persze, csak engem nagyon meglepett az 500 eladott példány híre.

Vajon mennyi fogyhatott az egylemezes árát tartó fémekből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy 500 fogyott volna de ez legyen az én bajom. ;) Csak itt a fórumon megvan kb. 10 embernek.

Engem mellbevágott a szám. És hát magamból inultam ki, így úgy voltam vele, hogy akár uzsorára is megvettem volna, ha úgy hozta volna a szükség. Azthittem sokan megvették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MÁR TÖLTHETŐ A FILM JÓ MINŐSÉGBEN NEM HIVATALOS FORMÁBAN!!!!!!!!!!!!!

Akkor végre megnézem eredeti hanggal először! köszi az infót!

 

Egy időzített magyar felirattal valaki a rabszolgájává tehetne! az sem baj, ha csak hallás után gyártott cucc a szinkronosból..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor végre megnézem eredeti hanggal először! köszi az infót!

 

Egy időzített magyar felirattal valaki a rabszolgájává tehetne! az sem baj, ha csak hallás után gyártott cucc a szinkronosból..

Itt van egy, ez a kameráshoz passzol, de egy próbát megér.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.