Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon klassz az az extrafeliratos dolog. :rock:

 

 

 

Megjegyzem, bár letöltöttem, eddig csak a kedvenc jeleneteimet néztem meg (és ahogy Pécsi írta, kockáztam ki :D ). Egyben az egészet még nem. Lehet nem is fogom, a BD-t majd úgy akarom megnézni, hogy tartok egy filmes maratont, és kicsit úgy érzem, ha most megnézném, ez belerondítana. :)

Úgy-ahogy én is így állok ezekkel a dolgokkal. Tegnapelőtt este leszedtem egy 720p-set és csak úgy véletlenszerűen belekattintva néhány jelenetet néztem meg belőle. A múltkori "egy este egy predi" múvis akcióm után eldöntöttem hogy a hét Star Wars múvit is letudom majd olyasféleképpen valamikor. Az aktuális hétfő este a TPM lesz műsoron majd utána kedd este az AotC és így tovább a vasárnap esti TFA-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ott 15 fontba ~ 6000 Ft-ba fog kerülni, ezért kétlem.

Nem is volt komoly, nem is erről szól a dolog.

Szóbajött pár napja, hogy csak nekünk van gyártva a kiadvány, mert az angolon kívül csak magyar vonatkozás van rajta.

Erre asszem Pécsi írta, hogy az angoloknak is jó. Ennek fényében vicces, ha a külcsín egyezik.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aktuális hétfő este a TPM lesz műsoron majd utána kedd este az AotC és így tovább a vasárnap esti TFA-ig.

Na, most nekem is adtál egy jó kis menetrendet. Ez tök jó így, ne is legyen több rész. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bejövős ez a Kájlós-Sólymos törölt jelenet. :kylo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wPtvcqHMnAg

 

 

Ez tök jó így, ne is legyen több rész. :lol:

Jaja. Meg kéne elmetrükközni Disney-éket hogy kaszálják a folytatást. :evil::D

Amúgy ha eljön az ideje a további részeket a TFA-s vasárnapot követő hétfőn illetve kedden tűzném műsorra.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé! Milyen a tömörítetlen anyag?

 

Tömörítetlen. :D

 

33 gigás, de bele van pakolva egy MKV konténerbe, így a mappában nincs az a sok felesleges fájl, ami a BR lejátszókhoz kell.

 

A végén sok CGI egyszerűen csúnya....nem is értem, hogyan és miként fordulhatott elő. Ez itt egy hibás kompozit (perspektíva totális hiánya, rosszul beillesztett színészek), a háttérben lévő objektum pedig rettentően rossz CGI. Mintha egy középszerű játék intróját nézném. Kár érte, mert van benne sok jó effekt is, de hullámzik. A Jakkun zajló üldözés csillagos ötös animáció. A film számomra nagyon erős 7-es.

 

han_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is gondoltam, hogy ekkora lesz az érdeklődés :D Örülök, ha tetszenek! ;)

 

Már nagyon várom, hogy végre kézbe vehessem a lemezes változatot :)

 

Még egy két képet kivehetnél a filmből, amiről egyébként nincs a gyüjteményedben: Rey a roncs csillagrombolóban kiszedi azt az izét abból a cső alakú dologból. Ugyanitt a roncs csillagromboló hangárjába való leereszkedése. Ezek az én kedvenceim. Megköszönném.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy két képet kivehetnél a filmből, amiről egyébként nincs a gyüjteményedben: Rey a roncs csillagrombolóban kiszedi azt az izét abból a cső alakú dologból. Ugyanitt a roncs csillagromboló hangárjába való leereszkedése. Ezek az én kedvenceim. Megköszönném.

Huh, nem tudom, hogy jól gondolom-e, melyikekre gondoltál, de remélem. :D Ha nem, szólj, és megkeresem :)

 

http://imgur.com/a/5si86

 

Illetve párat még hozzátettem az elejére :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt ha hozzátették volna hogy "Han Solo...Dad..." szerintem sokkal erősebb lett volna, főleg a hidas jelenet. Hogy picit lehetett volna érezni, hogy tényleg meginog, és hogy visszaemlékszik a régi dolgokra.

Úgy se lenne rossz. Nekem úgy jött le hogy a pilótafülkében csakis Han kinyírásának a gondolatával kacérkodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.