Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Persze Pécsi, de valóban nem erről volt szó.

Hanem másokról. Az átlagról.

Mi itt mind minőségkedvelők vagyunk mind kalóz, mind eredeti terén és megkockáztatom sokan gyűjtők is főleg SW téren.

Ezért is öröm, hogy lesz ez a kiadvány és polcra rakhatjuk.

Hogy érts röviden; sokan még kalóznak/kalóz-felhasználónak is gázok, nem hogy értékeljenek egy full extrás BD kiadványt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Pontosan így van csoli! Egyébként nyilván ha nem lesz 3D-s kiadvány magyar honban akkor marad a 2D... de én a magam részéről nem fakadnék sírva, ha 3D-ben is megjelenne.

 

A Hobbit Trilógiát is úgy vettem meg:

 

 

ON

 

Sorry, csak most olvastam utólag az offabbahagyósdit....bocsi ez volt az uccsó!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök, hogy végre biztossá vált a dolog. :D Várom a híreket és remélem a legjobbakat. Azért a FOX SAGA BD kiadványa nagyon szuper volt... Ott érdekes, megérte kiadni. :hmm:

Bizony szép cucc az. Ma elkaptam egy részt az agymenőkből a CC-n és épp star wars napot tartottak. Jó érzés volt látni, ahogy ezt a kiadványt lapozgatja Sheldon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt súgták, 3000 darab lesz. Ezek szerint még az 5000 is sok lenne... :(

Köszi az infót. Nyilván a hosszú hétvégén a fű sem nő majd, de jövő szerdán vagy csütörtökön remélem kiderül, hogy milyen lesz a kiadvány! Erről nem súgtak semmit? ;)

 

Tök mindegy mennyi lesz, csak jöjjön máááár. :D Bár az árától kicsit félek.

Nem lesz ócsó..De szerintem Te sem várod meg a leárazást! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Media Markt honlapján van fent.

Köszi, közben megtaláltam. Asszem egy fekete "rendel".

 

 

:D miért kellene Yippiajéjj? 7.990 Ft-hez?

Miért ne? Most nem azért, de jobb hogy van és drága, mintha nem lenne.

Gondolj bele: ha most vettél volna 6-8 sört, és házhoz hozatnál egy fullos családi pizzát, az mennyibe fájna?

És azt ki tartja kidobott pénznek? Sokan nem.

A fent említett vacsorát a haverokkal le kell cserélni zsiroskenyér-hagymàval+fröccs és meg kell rendelni a BD-t! ;)

És ezt egyszer kell megvenni! Engem nem lomboz le. :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Fulcrum!

 

Csoli! YIPIIYÁÁÁÉÉÉÉÉÉ!!! :D Végre!!! Lesz*rom az árát, jöhet a fekete! Máris rendelem. Persze megkérdezhetném, hogy mik lesznek a specifikációk de igazából az se izgat, tuti jó lesz. :) Szerintem még egy kártyát is rendelek hozzá. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Fulcrum!

 

Csoli! YIPIIYÁÁÁÉÉÉÉÉÉ!!! :D Végre!!! Lesz*rom az árát, jöhet a fekete! Máris rendelem. Persze megkérdezhetném, hogy mik lesznek a specifikációk de igazából az se izgat, tuti jó lesz. :) Szerintem még egy kártyát is rendelek hozzá. :P

 

Ennyi! Na ezt vártam! ;)

Én rendeltem pluszba egy dvd-t. :yeah: Így meg is van az ingyenposta, és a nosztalgiafaktor. :)

 

Alakítsuk szavazóssá a topicot, hogy sötét vagy világos oldali BD jön-e be jobban az embereknek? Kíváncsi vagyok!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pfff... remélem ez nem is kérdés. Full fehér kék kerettel? Ezt komolyan gondolták?!

 

 

Felesleges szavazás lenne. :D

Jó, jogos, én is érzem..

Esetleg aki a fehér mellett dönt, dobjon egy PM-et és magyarázza meg. ;)

De ha a 3000 példány fele fehér, így már látok esélyt, hogy ha mással nem is, a külcsínnel páran bajban lehetnek majd..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.