Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nálam most töltődik le a 33 gigás nyers verzió, még 23 perc. :)

 

Star.Wars.Episode.VII.The.Force.Awakens.2015.REMUX.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA7.1-iFT

 

MKV konténerbe van téve, de nincs módosítva a BLu Ray fájl, magyarul tömörítésmentes.

 

10mb/sec sebességgel hasít....azt hiszem, nagyon népszerű torrent. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő öt kimaradt jelenetre lehet számítani:

 

- Finn és a falusiak

- Jakku üzenet

- X-szárnyúak készülnek fénysebességre ugrani

- Hósiklós üldözés

- Finn az enyém lesz

 

A digitális kiadáson pedig egy olyan jelenet lesz, amiben Han, Csubi és Finn rohamosztagosok elől menekülnek Maz kastélyában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este tartottunk egy kis családi filmezést: bátyámmal és anyukámmal megnéztem az ep.7-et. Anyukám most látta először.

 

Még őt is meglepte, hogy mennyire tetszik neki a film. Mivel Han Solo felbukkanása nagyon feldobta és a film közben többször is megjegyezte, hogy Harrison milyen baromi jó, tartottam tőle, hogy a vége nála belerondít az élménybe, de cseppet sem. A csavar jól ledöbbentette, de ettől a filmet csak még jobban élvezte. Az új brancsból főleg Poe-t és Rey-t imádta. De különösen Rey-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak én tartom magam? :D Bár azért a sample -t letöltöttem, hogy milyen és hát.... :yes:

Már mindenki nézi, sőt valaki sokadszorra nézi. Azért is olyan nagy a csend itt. Mindenki lassít, kockáról kockára nézi-elemezgeti a látottakat. És van mit nézni hidd el. Nagyon részletgazdag. Olyasmiket lát az ember ami a moziban fel sem tünt. Ha megrendelted a blu rayt, akkor semmilyen lelkiismeret furdalásnak nincs helye.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, bár letöltöttem, eddig csak a kedvenc jeleneteimet néztem meg (és ahogy Pécsi írta, kockáztam ki :D ). Egyben az egészet még nem. Lehet nem is fogom, a BD-t majd úgy akarom megnézni, hogy tartok egy filmes maratont, és kicsit úgy érzem, ha most megnézném, ez belerondítana. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nem is fogom, a BD-t majd úgy akarom megnézni, hogy tartok egy filmes maratont, és kicsit úgy érzem, ha most megnézném, ez belerondítana. :)

Volt egy kutyám úgy hívták, hogy BINGÓÓÓ! :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak én tartom magam? :D Bár azért a sample -t letöltöttem, hogy milyen és hát.... :yes:

Mint alább is írtam, nem. Nem csak te.

 

Már mindenki nézi, sőt valaki sokadszorra nézi. Azért is olyan nagy a csend itt. Mindenki lassít, kockáról kockára nézi-elemezgeti a látottakat. És van mit nézni hidd el. Nagyon részletgazdag. Olyasmiket lát az ember ami a moziban fel sem tünt. Ha megrendelted a blu rayt, akkor semmilyen lelkiismeret furdalásnak nincs helye.

Nem mindenki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kitartás kell az biztos, legalább már vagytok ketten. Én már nem bírtam volna még egy hónapig várni. Lehet hogy az elején negatívan áltam a VII. részhez, de mostanra annyira kiéheztem (ebből bizonyosodott be számomra, hogy mégiscsak szuper a film), hogy meg kell néznem újra és újra, mert magával ragadott ismét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkérdezem a ProVideo facebook oldalán, hogy lesz-e magyar felirat az extrákon. Gondoltam úgy se írnak, de egy próbát megér. Erre nem sokkal ezelőtt jött a válasz.

 

"Kedves Ody Mandrell, lesz magyar felirat az extrákon"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hírek. :clap: Nagy hála mindenkinek akit illet, hogy ezt így összehozták.

 

Egyébként már látom, hogy miért más a slipcase. A kéknél Luke fénykardja van a gerincen, ergo az a világos oldali kiadás. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hírek. :clap: Nagy hála mindenkinek akit illet, hogy ezt így összehozták.

 

Egyébként már látom, hogy miért más a slipcase. A kéknél Luke fénykardja van a gerincen, ergo az a világos oldali kiadás. :D

Csak most esett le? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.