Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azta! Mindkettő nagy meglepetés!

A Finnes nagy piros pont!!!

Ugye nem az egész sznkron új?

 

Nem tud valaki klipet csinálni youtube-ra a két tárgyalt ominózus esetből?

Megöl a kíváncsiság és nem vagyok otthon...

Ma én se vagyok otthon, amúgy megcsinálnám... Talán este...

 

Nem hiszem hogy az egész új lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig azt mondom, hogy adjunk hálát azért, hogy hazánkban is megjelenik a BD! Még ha "butítva" is!

Nem butítva kapjuk, tudtommal ugyanaz, mint a kinti. Csak hát a Disney nem viszi túlzásba a lemezein az extrákat. Mondjuk még mindig jobbak, mint a Paramount, akiknek még ennyire sem futja. Viszont én is azt mondom, hogy momentán hálát adhatunk azért, hogy megkaptuk. Ha meg még a szinkront is javították, hihúúú... Karácsony újra. :)

 

Szerk.: Snoke hangja maradt Fekete Ernő, de a hangját valóban újrakeverték. Szerintem így jobb lett. A mozis változatban túlságosan öblös, dobozhangú volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem butítva kapjuk, tudtommal ugyanaz, mint a kinti. Csak hát a Disney nem viszi túlzásba a lemezein az extrákat. Mondjuk még mindig jobbak, mint a Paramount, akiknek még ennyire sem futja. Viszont én is azt mondom, hogy momentán hálát adhatunk azért, hogy megkaptuk. Ha meg még a szinkront is javították, hihúúú... Karácsony újra. :)

 

Szerk.: Snoke hangja maradt Fekete Ernő, de a hangját valóban újrakeverték. Szerintem így jobb lett. A mozis változatban túlságosan öblös, dobozhangú volt.

Na, akkor erre is van már pro és kontra. Remélem nekem is tetszeni fog, és akkor minden klappol!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan kivágott jelenet, ami csak Itunes-on keresztül érhető el. Érdekes üzletpolitika....nem felpakolni az extrák tekintetében amúgy is szegényes kiadványra. Mondjuk ezért a kivágott jelenetért sem kár, de ahogy látom, pont a lényeg maradt le, amikor is Maz az erővel beomlasztja a barlangot.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4RqK6Srx6t8&nohtml5=False

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy szánalmas jelenet, jó, hogy kivágták az egészet.

 

Szerintem is a szánalmas a legjobb szó rá és őszintén megmondom, amit eddig láttunk kivágást, az mind a szánalmas kategóriába tartozik. Ez kicsit megrémiszt, mert a végleges változat ennél jelentősen jobb rendezésről tanúskodik. A 2009-es Star Trek kivágott jelenetei ennél jóval erősebbek voltak. Persze tudjuk, hogy itt is van még a fiókban pár kivágás, de ha azok is ilyen "erősek", a fenének sem hiányoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez miért rémisztő? Ha kiválóan sikerült jó jeleneteket vágnak ki az biztató? Nem az a jó, ha a rendező jól látja hogy mi az ami illik és mi az ami nem a filmbe?

Nekem mondjuk a Blu-rayen lévő kivágott jelenetekkel nem igazán volt bajom. Már azon kivül hogy teljesen fölöslegesek és nélkülük csak jobb lett a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez miért rémisztő? Ha kiválóan sikerült jó jeleneteket vágnak ki az biztató? Nem az a jó, ha a rendező jól látja hogy mi az ami illik és mi az ami nem a filmbe?

Nekem mondjuk a Blu-rayen lévő kivágott jelenetekkel nem igazán volt bajom. Már azon kivül hogy teljesen fölöslegesek és nélkülük csak jobb lett a film.

 

Azért rémisztő, mert rossz a rendezésük, esetlenek. Persze az dicséretes, hogy ki lettek vágva...mutatja a rendező érdemességét.

 

Felvetésedre reagálva pedig leírom, vannak olyan kiváló filmek, ahol a kivágott jelenetek is kiválóak. A jeleneteket nem azért vágják ki, mert rendezés szempontjából rosszak, hanem mert a történet szempontjából mondjuk inkonzisztenciát okozna. Lassítják a film dinamikáját, túlbonyolítják az eseményeket. Tehát a kivágás oka többnyire nem az, hogy rosszul lett megrendezve, ezért mennie kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze vannak olyanok, de szerintem jó kivágott jeleneteket látni szivfájditóbb mint rosszakat. Az ep.3 kivágott jeleneteit egyébként hova sorolod? Szerintem azok is elég rosszak és én például ott is örültem, hogy jó döntés született :) Előtte nagyon fájt Mothmáék nélkülözése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan kivágott jelenet, ami csak Itunes-on keresztül érhető el. Érdekes üzletpolitika....nem felpakolni az extrák tekintetében amúgy is szegényes kiadványra. Mondjuk ezért a kivágott jelenetért sem kár, de ahogy látom, pont a lényeg maradt le, amikor is Maz az erővel beomlasztja a barlangot.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4RqK6Srx6t8&nohtml5=False

Olyan mintha paródia lenne, de annak elég jó. :D Amúgy is megakasztotta volna a csatát, szóval jó, hogy kikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze vannak olyanok, de szerintem jó kivágott jeleneteket látni szivfájditóbb mint rosszakat. Az ep.3 kivágott jeleneteit egyébként hova sorolod? Szerintem azok is elég rosszak és én például ott is örültem, hogy jó döntés született :) Előtte nagyon fájt Mothmáék nélkülözése.

 

Egy kivételével valamennyi igen pocsék. Az az egy pedig a delegáció látogatása Palpatine irodájába, ahol Anakin az uralkodó mögött és Padme ellenében foglal némaságával állást. Az sem hiányzik a filmből, de az egy elég jó jelenet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A media már a címlapján reklámozza. :D

Igen, láttam..

Komolyan aggódom, hogy ez a korai kiszivárogtatás sokat fog ártani a 3000 példány eladásának.

De méginkább továbbgondolva a további esetleges sw Bd megjelenéseknek.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most komolyan. Aki meg akarja venni ezt a kiadványt annak számít bármilyen szivárogtatás? Neked vagy pl. nekem számít? Ezért nem fogjuk megvenni? :) Akinek KELL gyáriba az úgy fogja megvenni, és ezen semmi nem fog változtatni. Én pl. nem vagyok hajlandó semmilyen szutyok rippet megnézni most már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most komolyan. Aki meg akarja venni ezt a kiadványt annak számít bármilyen szivárogtatás? Neked vagy pl. nekem számít? Ezért nem fogjuk megvenni? :) Akinek KELL gyáriba az úgy fogja megvenni, és ezen semmi nem fog változtatni. Én pl. nem vagyok hajlandó semmilyen szutyok rippet megnézni most már.

Persze, nekünk nem számít! De csak remélni merem, hogy van még rajtunk kívül 2998 keményvonalas, aki miatt majd űgy gondolják, megismétlik a bravúrt a Rogue One-nal és többivel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az iszdb már jegyzi a szinkron 1.sz. módosítását, melyben azt írják, hogy Fekete Ernő első megszólalásakor nem kapott torzítást. Nekem úgy rémlett volt rajta, max másik..

Színésznek meg csak Sallai Nóra van feltűntetve, úgyhogy biztos, hogy csak a baki lett kicsiszolva, semmi más.

Ami nagyszerű, mert amúgy jó volt a szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hello Van már hir a Blue Ray kiadasról mikor jelenik meg

Soha, nem lesz Blu-ray kiadás. A Disney költséghatékonyságból és, hogy ezzel is kedveskedjenek az ep4-5-6 megrögzött rajongóinak, VHS-en adja ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha, nem lesz Blu-ray kiadás. A Disney költséghatékonyságból és, hogy ezzel is kedveskedjenek az ep4-5-6 megrögzött rajongóinak, VHS-en adja ki.

És jól hallom, hogy az OT szerelmeseinek jön egy SE változat, amiből minden CGI effektet kivesznek? Maz-t egy zoknibáb fogja játszani, a retro jegyében pedig a film végén a Starkiller elleni csatában látszik majd a zsineg is amin belógatják az X-wingek modelljeit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.