Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Engem meg most hívtak, hogy beérkeztek az áruházba a filmek, de csak holnap lehet őket átvenni.

 

Szóval, szerintem úgy lesz, ahogy az xpress fénykorában: talán ma postázza az MM mindenkinek, s holnap megkapjátok. Én meg elballagok érte.

 

S még valami: aki DVD-t tervez venni, a Tescoban Club Carddal csak 2400 ft, míg máshol 3200. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy tűnik hogy úgy lesz ahogy írod R2. Már küldtek is levelet, hogy a csomagot feladták.

Nekem még nem jött mail. De a honlapon azt írják, hogy "Rendelését összecsomagultuk, és hamarosan átadjuk logisztikai partnerünknek."

 

Melyik cég szállít nekik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MPL szállít, ami a posta egyik ága. Nekem három óra körül jött meg a mail tőlük, hogy a csomagot átvették. A múltkor a BD lejátszót is kihozták egy nap alatt, szóval szerintem is várható holnap. :yeah: Már a könnyebben elérhető helyeken. :P Egyébként megnézni én is a hétvégén, pontosabban szombaton tervezem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ebben a pillanatban jött meg az MLP-től a mail, hogy feladták a csomagot. Viszont az is benne van, hogy várhatóan csütörtökön érkezik meg. Persze nem baj, de azért jobban örülnék, ha már holnap megérkezne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek a postások holnap fognak örülni???

Amikor megjelent a Star Wars blu-ray kiadása, és meghozta a futár, ez volt a kérdése: Star Wars? Mint kiderült, csak az utcánkba többet is kihozott és az egész városba rengeteg helyre kellett vinnie. Szerintem holnap is ilyen élményben lesz részük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:evil:

 

Szerintetek a postások holnap fognak örülni???

Vajon mennyi előrendelés lehet? :hmm: Kíváncsi lennék a valós számokra, mennyi jött a filmekből és hogy áll a rendelés. :)

 

Amikor megjelent a Star Wars blu-ray kiadása, és meghozta a futár, ez volt a kérdése: Star Wars? Mint kiderült, csak az utcánkba többet is kihozott és az egész városba rengeteg helyre kellett vinnie. Szerintem holnap is ilyen élményben lesz részük. :)

Csak ezt nem a sima postás hozza, hanem futár postás, kocsival. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött az e mail az MM felől . Csütörtök. Én nem tudom, nekem a 40.000 Ft-os SW saga BD díszdobozomat (Xpress) megnyomott sarokkal hozta a futár annak idején. Jó, annyira nem volt vészes, még túl tudtam tenni magam rajta, de akkor is. Szerintem izguljunk. Az a tuti amit magam veszek.

Inkább ne izguljunk. 2x nem csap ugyanoda a villám! Rendben lesznek a BD-ink, dvd-ink! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Saga BD-met sem postás hozta, hanem futár. Én a sima Postára semmit sem bízok. :)

Nem tudom másutt hogy megy, de az MPL is a sima posta része.

Nálunk kétesélyes, hogy ki lesz a kézbesítő, de sima csomagos postások ők is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam jószerivel minden újranézés egyre jobbá érlelte :) Az egyik legnagyobb előnye, hogy nagyon nézeti magát. Eleve egy piszok jó jelenettel indul. A falu irtás hangulatilag egészen szenzációs, úgyhogy könnyű nekifogni, aztán még akkoris ha csak bele akartam nézni mindig indul az alkudozás magammal, hogy hol hagyjam abba.

Oké még azt hogy Poe-t felviszik... najó még Rey kezdő jelenetei, itt remek a zene és nagyon ott van a hangulat a roncsokkal meg Unkar Plutt tenyérbe mászó képével... hopp most jön Poe kinzása; az Erő még sose volt ilyen félelmetes mint itt ezt persze muszáj megnézni... áh most jön a szökés, ez kihagyhatatlan....

És kb. így a film végéig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, a Média Markt saját bolthálózatában sem tud rendet tartani... van, ahol már árulták ma és vannak, akiknek már megvan. Xpressen a BD gyűjtemény topikban van néhány kép róla.

 

Mindegy, egy nap nem a világ.

 

Kíváncsi leszek R2 mennyiben lesz más a véleményed egy otthoni TFA élmény után. :)

 

Rendes vagy, hogy gondolsz rám, ígérem, minden tőlem telhetőt megteszek. Ma voltam Ausztriában, 5 euróért megvettem a filmzene CD-t, meg már megjött a könyv is... úgyhogy részemről semmi akadálya az új esélynek.

 

Csak az a fránya haláleset ne lenne... :roll::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a kiadvány! :D Yeah! :rock:

 

Bevallom őszintén mindkét kiadványt (fekete/fehér) a kezembe vettem, nem tudtam azonnal dönteni. A két szín értelemszerűen a két oldalt (világos/sötét) szimbolizálja, melyet egy a csomagolásra ragasztott matrica is megerősít. A feketét választottam, de kizárólag esztétikai okok miatt. Mindig is világos oldali szimpatizáns és Jedi párti voltam, kicsit pálfordulásnak érzem, hogy "sötét oldali" kiadványt választottam... de hát na :P ez nézett ki jobban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghozta az LMP korrekten a premier napjára, pedig az e mailban csütörtököt írtak. Az apósom előszőr elhajtotta a futárt, mert nem tudta hogy itthon vagyok, úgy kellet visszahívnom a sofőrt, de megérte. Nagyon szép dombornyomott, sötét oldali változatot kaptam. A főliázógép nem kegyelmezett, irgalmatlanúl befóliázta, jó feszesre. Na mondom, magamban biztos lepattant a lemez a gombjáról. Tudni kell hogy ki nem állhatom a karcos lemezeket. Hál istennek nem pattant le, teljesen karcmentesek a lemezek. Ezt nevezem exkluzivitásnak, angol magyar hang és felirat, semmi flikk-flakk. És valóban a Provideo működött közre, viszont semmi utalás az MM-re. És most megyek és beleásom magam.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.