Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És jól hallom, hogy az OT szerelmeseinek jön egy SE változat, amiből minden CGI effektet kivesznek? Maz-t egy zoknibáb fogja játszani, a retro jegyében pedig a film végén a Starkiller elleni csatában látszik majd a zsineg is amin belógatják az X-wingek modelljeit.

Bezony, és azon német szinkron lesz, magyar hangalámondással. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap megjöttek az adatok, hogy a briteknél fél hét alatt mennyi DVD/Blu-rayt adtak el az ep.7-ből. Nos annyit, amennyit a heti top 200-as eladási lista összes többi tagjából együttvéve!

Eddig az Egyesült Királyságban a fizikai hordozókon az első hét után a legsikeresebb film a Spectre című James Bond film volt. Abból fél hét alatt 576 ezret adtak el.

Az ep.7-ből 794 ezret. Egy hét alatt meglesz az 1 millió elkelt példány!

 

Picit más kategória mint a magyar piac :D És a Blu-ray megjelenésével jönnek az új rekordok :sor:

 

Edit: az USA-ban még csak a helyezéseket látni. Persze ott is első, de ami érdekes, hogy az ep.7 hatására az eredeti és a prequel trilógia is bekerült a 10 legkelendőbb Blu-ray/DVD közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy lista a nyitó hétről.

 

Top 20 NPD VideoScan First Alert, powered by Nielsen, chart for the week ended 4/10/16:

 

1. Star Wars: The Force Awakens (new)

2. The Hateful Eight

3. The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

4. Daddy’s Home

5. Concussion

6. Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

7. The Good Dinosaur

8. Point Break

9. The Peanuts Movie

10. Star Wars: The Original Trilogy

11. Game of Thrones: The Complete Fifth Season

12. Sisters

13. Star Wars Prequel Trilogy

14. Creed

15. Snow White and the Huntsman

16. Forsaken

17. The Martian

18. Inside Out

19. Countdown (new)

20. Spectre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutális, hogy a steam világában még mindig ennyire fogy a fizikai adathordozó. Nálam a SAGA és TCW Blu Ray korongok voltak az utolsó fizikai adathordozón megvásárolt termékek. Unokáinknak az is olyan lesz, mint nekünk a nagyapáink szalagos magnó gyűjteménye, igazi kuriózum. Bár amire vadászok és amit meg szeretnék még vásárolni, az a Star Wars Laserdisc Definitive Collection.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sajnos a jelenlegi viszonyokban soha nem tudod meg. :(

 

Mármint a számokat... csak azt fogod látni, lehet-e még kapni.

 

Kár. De az meg megtévesztő lehet nem? Hisz termékvisszahívásból is adódhat, hogy nem lehet kapni valamit nem?

Szóval akkor nem tudjuk majd, hogy elfogyott, vagy megunták árulni.. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a terméket vagy hiba, vagy az értékesítési jogok lejárta után hívják vissza, az még hónapokat, akár éveket is felölelhet. Szóval, ha hónapokig fognak tömegben állni a Media Markt polcain, az elég beszédes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a terméket vagy hiba, vagy az értékesítési jogok lejárta után hívják vissza, az még hónapokat, akár éveket is felölelhet. Szóval, ha hónapokig fognak tömegben állni a Media Markt polcain, az elég beszédes lesz.

Igen, remélem én is, hogy a joglejárat nem éri polcon a kiadványokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap megjöttek az adatok, hogy a briteknél fél hét alatt mennyi DVD/Blu-rayt adtak el az ep.7-ből.

Ezek egyébként elővásárlási adatok? Mert még nem jelent meg náluk a korong. Hétfőn jön ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném kérdezni, hogy mik a tapasztalatok MM rendelések kiszállításának ügyében:

Szerdára esik 27-e. Vajon mikorra hozzák ki?

Az xpress csinált olyat nem egyszer, hogy premier előtti napon feladott egy premier terméket.

Nem tudom MM nél mi a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném kérdezni, hogy mik a tapasztalatok MM rendelések kiszállításának ügyében:

Szerdára esik 27-e. Vajon mikorra hozzák ki?

Az xpress csinált olyat nem egyszer, hogy premier előtti napon feladott egy premier terméket.

Nem tudom MM nél mi a helyzet.

 

Én remélem hogy uton van, nem csak a boltok polcaira vonatkozzon a premierdátum, de szerintem később kapjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem hogy uton van, nem csak a boltok polcaira vonatkozzon a premierdátum, de szerintem később kapjuk.

Jólvan meglátjuk, talán van valakinek konkrét tapasztalata is premiertermékkel kapcsolatban.

Csak azért izgulok, mert mert kicsit rendszertelenül tudok otthon lenni a héten..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerdán megveheted Frenkie. :)

 

De nem veszem mert akkor engem másnap kirúgnak a munkahelyemről. :D Csak ott lenne bennem hogy le kéne már feküdni, mert munka van másnap, így nem tudnám nyugodtan élvezni. Az a 2 nap már hamar elröppen és pénteken munka után azzonal megyek a Duna Plaza-ba megvenni, és nyugodtan ráérek nézegetni, másnap kelhetek bármikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.