Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Április 18 -án tartsunk egy 100 ezres bulit? :yeah: Jelezzétek kinek mikor lenne jó!

Nekem jó az időpont :P

Ezek után már csak a helyet kéne kitalálni :) Az ír kocsma jól hangzik, a Múzeum körút meg amúgy sincs messze a Nyugatitól :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18. -án duplán is érdemes lesz felmennem, így én most már foggal-körömmel ragaszkodok az időponthoz. :) Nekem egyébként megfelel a Katica is. Ez az ír kocsma mennyire flancos hely? Biztos jó drága a sör. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már hosszú ideje egy szombat se jó de nem csak az hanem a hét többi napja is ilyen és gőzöm nincs hogy a jövő hónapban jó lesz-e pedig jó lenne végre már talizni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lesz a nyelvvizsgám...

kolmilan, a vizsgaidőpont módosítását szerintem lehet kérni, én is kétszer éltem ezzel a lehetőséggel, és kaptam új időpontot, pedig ezek közül az egyik esetben utólag kaptam észbe, hogy elnéztem a dátumot, és a vizsga nem 2000.11.11-én lesz 1-kor, hanem 2000.11.01-én volt 11-kor :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18. -án duplán is érdemes lesz felmennem, így én most már foggal-körömmel ragaszkodok az időponthoz. :) Nekem egyébként megfelel a Katica is. Ez az ír kocsma mennyire flancos hely? Biztos jó drága a sör. :)

 

Sztem nem annyira. Viszont a sör az tényleg ír, Guiness és drága. A hely neve irish cat. Hétvégén este szokott lenni élő zene is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hely jónak tűnik, de Ody rávilágított a lényegre.Ilyen helyeken nem Adambraut mérnek.Nekem volt szerencsém egy Deák tér közelében lévő Ir pubban eltölteni egy kis időt, tavaly decemberben.Két Guiness-ért,Két Killkenny-ért, plussz két 12 éves whiskey-ért fizettem 8000 ft-ot.Magyarán nagyon drága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hely jónak tűnik, de Ody rávilágított a lényegre.Ilyen helyeken nem Adambraut mérnek.Nekem volt szerencsém egy Deák tér közelében lévő Ir pubban eltölteni egy kis időt, tavaly decemberben.Két Guiness-ért,Két Killkenny-ért, plussz két 12 éves whiskey-ért fizettem 8000 ft-ot.Magyarán nagyon drága.

:) :) Ennyi körül van az útiköltségem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát egy Guinesst kipróbálnék, de talán majd akkor máskor :)

 

 

Nagyon finom sör.Érdekessége, hogy fekete sör, és nincs benne szénsav(vagy minimális).Érdemes kipróbálnod.De ha szereted a sört kóstold meg a Leffét bármely változatban(blondie,braun,dark).Iszonyú finom.Életem eddigi legjobb söre, pedig kóstoltam párat.CBA-ban lehet kapni 0,33-as kiszerelésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Guinness sörben a golyó a legjobb, amit minden palackba beletesznek. Még sosem sikerült rájönnöm hogy hogyan és minek rakják bele, de nincs jobb mint a golyót csörgetni az üvegben egy alapos ivászat után (najó talán van jobb dolog is de benne van a top10 kocsmai tevékenységben) :) (hogy jövök-e azt még nemtom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Tényleg jó a Guinness, nekem pont ezek a kevéssé szénsavas, lágy sörök jönnek be igazán.

Bomarr: az az izé a megfelelő (eléggé fékezett) habzás érdekében kerül a palackba, és komoly szabadalom: Sörgolyóbis a Wikin. Meglehetősen invazív módszerekkel lehet csak láthatóvá tenni, mint azt az ábra mutatja. Egyébként egy jobb program biztosan van sörözés után: egy londoni emeletes busz felső szintjére beülni, és röhögni. :)

 

ON

Még én sem tudom, tudok-e menni.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.