Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Az első 20 másodperc és az utolsó 40 másodperc jó. A többit inkább hagyjuk. Sajnos a készítő nem tudta eldönteni, hogy a film történetét szeretné elmesélni 3 percben, vagy valóban egy klasszikus "trailert" szeretne készíteni. Így egyik sem lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek kis fan-trailer lett. Nagyon hangulatos, úgy a közepe táján, mikor beindult a Requiem for a Dream zenéje, megborzongtam.

Nálam ennél a zenénél szólt meg a riadókürt. R*hadt unalmas már ez a szám. Minden második videoklip ezt használja fel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maximum az első fele. Utána összevissza jön minden. Ezért írtam, hogy érdemes lett volna eldönteni, hogy mi is a koncepció.

Össze vissza? Először Anakinból Vader, aztán Vader - Luke konfliktus. Még ahhoz is volt érzéke, hogy először Luke szemszögéből mutatja, aztán Vaderéből. Ha ez nem sztorimesélés akkor mi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt követően, hogy Palpatine rávillámoz Luke-ra, igencsak összevissza jönnek a képsorok, mindenféle logikai elem nélkül. Nekem így nem tetszik. Maga az utolsó negyven másodperc jó, viszont akkor előtte is ennek megfelelően kellett volna összevágni a trailert, zenére. Most van egy 3 perces sztori szál, ami túl hosszú ahhoz, hogy lezáratlanul úgy maradjon, meg van egy 40 másodpercnyi klasszikus trailer szál, amilyenek általában szoktak lenni a filmek kedvcsinálói. Nekem így nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.