Jump to content

Box Office

Bomarr

Recommended Posts

Engem kellemesen meglepett a Deadpool, de azért annyira nem, hogy moziban nézzem meg. Inkább abból a pénzből még egyszer megnézem a Solót, ha tetszett, azért, ha nem, akkor azért, hátha másodszor bejön. :)

• Like 1
  • Tetszik 1

Igen ami fura volt az egészben hogy a Fox -és ezzel például a Deadpool- mostmár a Disney-é, tehát ha a Deadpoolt az eredeti helyén hagyják akkor a Disney csak magát szivatja. Mondjuk a kinálat terén igy is bőség zavara lesz, de ez a mostani a jobb helyzet. Egy Deadpool nyitás simán kicsinálta volna a Solo második hetét.

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Igen ami fura volt az egészben hogy a Fox -és ezzel például a Deadpool- mostmár a Disney-é, tehát ha a Deadpoolt az eredeti helyén hagyják akkor a Disney csak magát szivatja. Mondjuk a kinálat terén igy is bőség zavara lesz, de ez a mostani a jobb helyzet. Egy Deadpool nyitás simán kicsinálta volna a Solo második hetét.

Igazából, ha a Disney a megszokott ütemben folytatja a régi illetve az újonnan hozzá került franmchise-okat akkor nem sok mozgástere marad, hogy ne csesszen ki magával. :D

• 4 weeks later...
7 perccel korábban, JakeSully írta:

Most hogy kijött az előzetes, és látjuk  milyen frankó az egész.

1,3 milliárd felett vagy alatt lesz a végösszeg? Ez itt a nagy kérdés :)

Szerintem nincs itt semmiféle kérdés. :)

A RO ennyit hozott összesen: 

$1,056,057,273

A Solo szerintem bőven ez alatt lesz.

A második Amerika Kapitány anno 714 milliót hozott (ami kifejezetten jónak számitott mert az első csak 370-et). Szerintem ha ezt a szintet megugorja a Solo akkor az már egészen jónak számít. Mivel műfajtársak persze sokan össze fogják vetni a Galaxis őrzöivel. Ott az első rész 773 milliót fialt. Az igazán jó az lenne ha ezt tudná hozni.

Mondjuk pont ez a trailer sokkal kinai kompatibilisebbnek tűnik mint az előzőek. Van benne például "autós" akció, robbanás meg nagy szörny is. Ha a nagy előzetes -mert ez hivatalosan csak a teaser volt- még akciódúsabb lesz eltudom képzelni hogy Kinában egyedüliként a világon egy picit jobban fog teljesiteni mint az ep.8.

Tippeljünk a bevételre!

Kicsit revideálnám magam erről:

2018. 01. 04. - 20:48, Ody Mandrell írta:

Szerintem BO szempontból ez a film halálra van ítélve. Valószínűleg már a Lucasfilm se tartja jó ötletnek, hogy megcsinálták. Nagyon helyesen nem pakolgatják már, inkább összeengedik az Infinity War-ral. :facepalm::lol: Nagyon-nagyon jónak kell lennie ahhoz, hogy emberes bevételt hozzon. Tippem:

Domestic: 310.000.000

Foreign: 350.000.000

Összes: 660.000.000

Amíg még így is szép pénz lenne. :D 

Erre:

Domestic: 350.000.000

Foreign: 400.000.000

Összes: 750.000.000