Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

Továbbra is tartom: Thripio "szájába" lett adva az "I have a bad feeling about this"... Poe-nak sápitozik, ő leoltja. És Thripio nem mondja ki, beléfagy, de egyértelmű, hogy ezt akarta mondani. Egy újabb Rian-féle SW poen kicsavarás... most először nem halljuk, de ott van! Rian nagy bűvész. Vastaps! ;)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Darth Porg írta:

Továbbra is tartom: Thripio "szájába" lett adva az "I have a bad feeling about this"... Poe-nak sápitozik, ő leoltja. És Thripio nem mondja ki, beléfagyasztja, de egyértelmű, hogy ezt akarta mondani. Egy újabb Rian-féle SW poen kicsavarás... most először nem halljuk, de ott van! Rian nagy bűvész. Vastaps! ;)

Igazából a RO-ban ugyanez volt, csak K-2 az első néhány szóig jut, mielőtt lehurrogják. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az feltűnt másnak is, hogy a film végén, mielőtt Luke meghal, a horizonton látni lehet egy hajót? Csak néhány másodpercig. Elgondolkodtató, hogy az vajon mi volt és miért volt. Lehet, hogy csak képzelte Luke? 

Nekem első megtekintésnél nem tűnt fel, egy másik fórumon írta valaki, hogy észrevette. Második alkalommal már én is kiszúrtam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Továbbra is tartom: Thripio "szájába" lett adva az "I have a bad feeling about this"... Poe-nak sápitozik, ő leoltja. És Thripio nem mondja ki, beléfagy, de egyértelmű, hogy ezt akarta mondani. Egy újabb Rian-féle SW poen kicsavarás... most először nem halljuk, de ott van! Rian nagy bűvész. Vastaps! ;)

Nem hallom ezt a közös jelenetükben. Mikor hallható?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Az feltűnt másnak is, hogy a film végén, mielőtt Luke meghal, a horizonton látni lehet egy hajót? Csak néhány másodpercig. Elgondolkodtató, hogy az vajon mi volt és miért volt. Lehet, hogy csak képzelte Luke? 

Nekem első megtekintésnél nem tűnt fel, egy másik fórumon írta valaki, hogy észrevette. Második alkalommal már én is kiszúrtam. 

Igen nekem is feltűnt, és nagyon furcsálltam. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Élőszóban tudom, hogy említettük, hátha írásban még nem volt: a Supermacy ugye képes a hiperűrön át követni a hajókat, amik a Rebelsben elhangzottak alapján a yavini csata előtt még lehetetlen volt, ha csak nem csatoltak a hajóra nyomkövetőt vagy nem hagyott maga után valamilyen nyomot, mint a Tantive IV, amikor elhagyta a Scarifot. Ugyanakkor a Rogue One-ban a scarifi birodalmi archívumban Jyn rálel egy projektre, ami pont a hiperűrön át történő nyomkövetés volt, és tudjuk, hogy az Első Rend rengeteg adatot szerzett meg a régi birodalmi archívumokból. Szóval valószínűleg a Jyn által említett projekt a Supremacy-n debütált élesben, ami egy nagyon jó kis összekötése a két filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.