Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A Flash végéről:

Spoiler

Szerintem nem Clooney lesz a DCU Batmanje. Mivel a Brave and the Bold című filmben megfog jelenni Damien, aki tippre 10-12 évnél idősebb nem hiszem, hogy lesz, ezért úgy saccolom, hogy egy 40 körüli Batmant fogunk kapni, aki fiatalabb korában megkufircolta Thaliát. :D

Clooney meg inkább egy Beyond filmre lenne jó, de nem azzal kezdenek.

A Joker következő filmjében se hiszem, hogy látjuk Batmant. Az teljesen elkülönül ettől az egésztől. Reeves meg csinálja a saját kis szegletét.

Azért is gondolom, hogy új Batmanünk lesz, mert Gunn elmondta: lesz átjárás animáció és filmek között (sőt, élőszereplős sorozatok között is), Batmanre meg tippre nagyon is fognak építkezni (Superman mellett). 10 éves tervük van,

Spoiler

Keaton vagy Clooney nem igen jöhet ekkor számításba szerintem.

Sőt, azt is eltudom képzelni, hogy Reeves a következő Batman film után leteszi a lantot, így marad 1 Batman.

 

Mondjuk hogy hogyan képzelik el az új DC univerzumot, még rejtély. Megtartanak néhány színészt? Mert a Waller ezek szerint beletartozik az új DCU-ba, ahol ugye Viola Davis kelti életre a címszereplőt. De közben meg az a sorozat hidat képez a Békeharcos első és második évadja között. Ami pedig a TSS-el van kapcsolatban. Vagy ezek a projektek is a Másvilág projektjei közé tartoznak? :hmm:

 

Ja és néhány napja egy podcasben(?) árulta el Gunn, hogy Blue Beetle lesz az első DCU-s karakter, de a Superman: Legacy lesz az első DCU-s film. Tetszik érteni? :glasses::D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Flash végéről:

  Spoileres tartalom megtekintése

A Joker következő filmjében se hiszem, hogy látjuk Batmant. Az teljesen elkülönül ettől az egésztől. Reeves meg csinálja a saját kis szegletét.

Azért is gondolom, hogy új Batmanünk lesz, mert Gunn elmondta: lesz átjárás animáció és filmek között (sőt, élőszereplős sorozatok között is), Batmanre meg tippre nagyon is fognak építkezni (Superman mellett). 10 éves tervük van,

  Spoileres tartalom megtekintése

Sőt, azt is eltudom képzelni, hogy Reeves a következő Batman film után leteszi a lantot, így marad 1 Batman.

 

Mondjuk hogy hogyan képzelik el az új DC univerzumot, még rejtély. Megtartanak néhány színészt? Mert a Waller ezek szerint beletartozik az új DCU-ba, ahol ugye Viola Davis kelti életre a címszereplőt. De közben meg az a sorozat hidat képez a Békeharcos első és második évadja között. Ami pedig a TSS-el van kapcsolatban. Vagy ezek a projektek is a Másvilág projektjei közé tartoznak? :hmm:

 

Ja és néhány napja egy podcasben(?) árulta el Gunn, hogy Blue Beetle lesz az első DCU-s karakter, de a Superman: Legacy lesz az első DCU-s film. Tetszik érteni? :glasses::D

Nein, das ist zu kompliziert.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 minutes ago, Bence1997 said:

Ja és néhány napja egy podcasben(?) árulta el Gunn, hogy Blue Beetle lesz az első DCU-s karakter, de a Superman: Legacy lesz az első DCU-s film. Tetszik érteni? :glasses::D

Szerintem ezt úgy lehet értelmezni, hogy időrendben a Superman: Legacy lesz az új DC univerzum első filmje, de Blue Beetle lesz az első karakter ebből az univerzumból aki meg fog jelenni a mozikban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintem ezt úgy lehet értelmezni, hogy időrendben a Superman: Legacy lesz az új DC univerzum első filmje, de Blue Beetle lesz az első karakter ebből az univerzumból aki meg fog jelenni a mozikban. 

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Igen, valószínűleg a Blue Bittle a Superman Legacy eseményei után játszódik majd.

Aha, oké. :D

 

Mindenesetre örülök Blue Beetle-nek, már csak azért is, mert remek kis duó Booster Gold-al, aki ugye majd kapni is fog sorozatot valamikor a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Miért nem akarod megnézni? 

1. Nem keltette fel az érdeklődésem.

2. A Gunn-vonal része lesz.

Lehet, hogy egyszer megnézem idővel, de moziban biztos kihagyom, vagyis nem vagyok hajlandó fizetni érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jimmy fiút mikor még csak az MCU-hoz volt köze a két galaxis őrzős muvi miatt nagyon bírtam. A DCU-s akciózgatásával viszont nálam annyira kihúzta a gyufát hogy ha tehetném a világegyetemből is kirúgnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ami pedig a TSS-el van kapcsolatban.

Gondolom, minden ami Gunn-féle az marad.

 

Egyébként igen zavarosnak tűnik ez az egész, és a Warner-Discovery összeolvadással sajnos szakmailag nehezen alátámasztható lépések tömkelegét hajtották végre. Úgy, hogy mindeközben már rájöttek, több Batman is megférhet egymás mellett, így totál érthetetlen, mire fel ez a sok univerzum-törölgetés, rebootolási láz. Már a Marvelnél is kicsit ez történt, amikor a szerintem nagyon alulértékelt The Amazing Spider-Man 2 után a Sony bedobta a törülközőt, mintha valami óriási veszteség érte volna, a Marvel gyorsan újracastingolta Pókembert, de azért a No Way Home-ra kiderült, hogy Garfieldnak sincs oka szégyenkeznie. Mindez persze ott jól sült el végül, mert a Sony is kibontakozott külön (főleg animációs fronton) és a közös összeröffenések is működtek.

 

A DCEU pedig nagyon felemás, zavaros al-franchise volt, de mégis volt benne egy jól sikerült Wonder Woman- és Harley Quinn-casting. Én aztán nagyon nem voltam Snyder-párti, de ha már ennyiféle párhuzamos univerzum és sorozat fut, igazán mehetne tovább Snyder univerzuma is felőlem, és szinte biztos vagyok benne, hogy lenne rá igény.

 

 

Spoiler

Ne haragudjatok, élveztem egyébként a The Flasht, de a vége totálisan komolyan vehetetlen volt, ez, hogy a film nagy részében látott, általam megszeretett figurák, helyszínek mindössze egy rossz hibája volt a főhősnek, ez annyira gyenge, hogy nem lehet rá mit mondani. Ettől függetlenül nem tartom rossz filmnek, de a végén minden valamirevaló, jóízlésű dramaturgia szerint vagy Keatonnek, vagy Afflecknek kellett volna megjelennie, és a másik Batman, ill Supergirl rendben létére pedig a részeges Aquaman helyett lehetett volna tenni utalást a főcím utáni jelenetben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már a Flash is felsült a pénztáraknál. Zsinórban már a harmadik DC film, ami rosszul teljesít. Szerintem a Blue Beetle is csatlakozni fog ezekhez. Az Aquaman 2 pedig valószínűleg jó esetben fele annyit fog csak hozni, mint az első. Mire jönne Gunn rebootja, a DC filmes univerzum nagyrészt halott lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt szerencsém megnézni a filmet nekem is. Elég felemásak az érzéseim. A CGI néhol olyan volt, mintha valami videojáték animációt néznék. 
A sztori alapvetően tetszett, nagyon sajnálom hogy bizonyos cameokat kivágtak, de ha ez kell a tiszta laphoz, legyen. Nem is baj hogy a DCEU-t kaszálták.

Spoiler

A film végi Clooney cameo meg szerintem is csak vicc. Én azt gondolom hogy Flash az apja megmentésével a Schumacher-univerzumba rakta magát, ott is marad. Nem hiszem hogy Miller a viselt ügyei miatt újra elfogja játszani a karaktert. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor maradni fognak a különálló filmeknél. Ezért se hiszem, hogy a Pattinson-Reeves-féle Batman leállna 2 film után. Ebben az évtizedben eddig csak a tavalyi Batman volt anyagilag is sikeres. Az összes többi DC film elmaradt tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, RacerX írta:

A CGI néhol olyan volt, mintha valami videojáték animációt néznék. 

 

Ez a hátulütője annak hogy a rendező bá'ék mindenképp szemléltetni akarták hogy Villám srác hogyan látja a dolgokat sebeskedés közben. Mondjuk a magukat a helyébe képzelni nagyon akaróknak lehet hogy nagyon bejön a dolog. Bár a 3D például még elkelne hozzá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

David Corenswet lesz az új Superman. Sok sikert neki. Ő már egy másik generáció Acélembere lesz, nem az enyém. Csak nehogy úgy járjon, mint Brandon 2006-ban.

Állítólag egy könnyedebb, optimistább, kedélyesebb Supermant akar játszani. Gunn stílusát ismerve valószínűleg meglesz rá a lehetősége. Szóval, akkor vissza a 86 előtti Supermanhez? Megint? Egyre szaporodnak az indokok, hogy miért ne üljek be ár moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a mai napig nem értem, mi baja van James Gunnak Henry Cavillel. Felfoghatatlan. Még vagy 2-3 film simán van benne míg fiatal. De akár öregen is működne. Ő nem földi ember mint batman akinek már öregen nem megy a harc. Mivel kryptoni így öregen is brutálisan erős lenne.
Ha meg a régi színészeket kidobják akkor, miért kap a Viola Davis féle Amanda Waller saját sorozatot?

Azokkal is egyetértek akik szerint túl korai volt a James Gunn féle új irányt bejelenteni, amíg le nem mentek a maradék filmek.

 

Talán hagyni kéne az egészet és évek múlva indítani egy új DC univerzumot. Mire a közönség elfejti ezt a káoszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman A Sáros Banda

Érdekes élmény volt visszamenni a 80-as évek végére egy 4 részes Detective Comics történet erejéig. Alan Grant-től a Tulpa nem nagyon volt meggyőző. Ez a történet viszont valamivel jobb lett. Azt tudtam, hogy több Agyagpofa is létezik, de azt nem, hogy ilyen sok. Matt Hagen-re emlékeztem a Batman animációs sorozatból. Ő volt a második. Az első, Basil Carlo, egy pszichopata színész, a harmadik, Preston Payne egy zakkant őrült és a negyedik, Sondra Fuller pedig egy szerencsétlenül járt nő. Nagyjából egy átlatos bosszúsztorinak indul az egész. Aztán az író bedobott egy jó csavart a történet második felére.

Spoiler

[spoiler] Preston és Sondra szépen egymásra találtak. E mellett a Kívülállókból Csábító is egy érdekes figura. [/spoiler]

Egy jó kis szórakoztató sztori, minimális horrorisztikus és krimi elemmel megfűszerezve. Négyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ó, ha ez Henry Cavill-es Superman filmben történne, akkor most nagyon örülnék neki.

És így most nem örülsz?

 

Amúgy azóta már van egy újabb casting

. Superman: Legacy Casts Anthony Carrigan as Metamorpho – The Hollywood  Reporter

 

 

 

Ja és a FLASH akkora bukás, hogy már 5nap múlva, 18án kiadják online!!!! :D

A buktának nem örülök, de annak nagyon hogy itthon is nézhetem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.