Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez sejthető volt az előzetes alapján is. Érdekes az is, hogy itt továbbra is, mint az Ellenállás vezetőjére hivatkoznak pedig szinte semmit nem láttunk belőle a dzsungeles feltűnésén kívül. 

Az ep7-ben sem láttuk sokat, mégis ő a vezető. Leia játékideje az új filmekben eddig is kevesebb volt, mint Han vagy Luke megjelenése (mármint azokban a filmekben, amikben tartós szerepük volt, mert tény, az ep7-ben még Leia is többet szerepel, mint Luke). Sőt Mon Mothma a legjobb példa arra, hogy abszolút nincs szükség fél órákat felölelő játékidőre és kalandozásra ahhoz, hogy vezes egy lázadó szervezetet.

Értelme is van annak, hogy Leia már csak hébe-hóba látható. Eléggé öreg, és azért az utolsó részekben igen komoly lelki és fizikai trauma érte. Az anyja fele ennyitől meghalt.  Az Ellenállást meg lehet vezetni egy székben ülve is, a harctéren meg majd kommandíroznak az olyan vezetők, mint Poe. Leia amúgy sem volt soha stratégiai irányító.

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Báró lett Landóból? :D Biztos ezt a címet is kártyán nyerte. 

Bizony, kártyán nyerte, amikor elnyerte Felhővárost. :) Lando már az ep5-ben is báró, egész pontosan Felhőváros báró adminisztrátora.

A Landonis viszont egy (a ruhája és a fegyvere mellett egy újabb) szép utalás a Solóra, amiben egy alkalommal L3 hívta így Landót. Apropó, a Solo scriptje szerint Lando teljes neve III. Landonis Balthazar Calrissian, csak ez végül nem került be a végső vágásba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Richard E. Grant"Having seen the first when when I was a theater student when I was 20 years old and before any of the younger cast were even born it's an extremely emotional thing to see just the passing of time that goes through all of these movies and [Star Wars: The Rise of Skywalker] felt really like a combination of everything that I've read in the Bible, Greek mythology, [and] the Wizard of Oz all, you know, rolled into one - this extraordinary summation of the whole story that delivers an emotional wallop at the end that I was totally unprepared for and I was wiped out and I barely slept. So thank you very much for having me!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom jó Terriot olvasni. Ez az ember annyira tisztában van a lényeggel, hogy én egy cseppet sem aggódok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az tetszik benne a legjobban, hogy kimondja, nincs végső győzelem, minden generációnak fel kell vennie a harcot a gonosz épp aktuális formájával szemben. Ez persze már nem annyira meseszerű, mint az OT befejezése volt anno, de azóta a Star Wars is megváltozott némileg, pl. egy Rogue One-ról sem mondaná senki, hogy mesés vége volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eleve ezt vártam, hogy nem lesz tökéletes befejezés, nem alakul ki egy olyan helyzet, ami után mindenki összeölelkezik és sosem tör ki újabb csillagok háborúja. Csak azt érjék el, hogy az új generációnak már újfajta gonosszal kelljen szembenéznie. Mert most három generáción át ugyanaz a gonosz volt, ugyanabban a formában: Darth Sidious, a Sith Sötét Nagyura. Tűntessék el őt és látványosan a követőit, és az Első Rend is kerüljön olyan állapotba, ami jelzi, hogy innentől már nem ellenfelek (erre jól jel az a gigantikus flotta, ami felvonul a trailerekben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J.: "It is an absolute mistake to say that you have to be related to a particular person or bloodline to have power with the force."

 

Spoiler

Remélem akkor a Rey Palpatine leak-et kihúzhatjuk :D

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

J.J.: "It is an absolute mistake to say that you have to be related to a particular person or bloodline to have power with the force."

@Yoda József Ennek örülünk? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nem bízom ebben. Elég régóta nem olvastam semmit. :) 

 

Innentől kezdve:

"To be the eyes, ears, and voice of the SPOILERMENTES FÓRUM… @Yoda József… I’m appointing you to be my personal representative on the SPOILER WORLD."

 

:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az embert élmény olvasni, olyan szinten átlátja a Sagát :) hamarabb is adhatott volna interjúkat, jót tenne a film marketingjének.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ilyet még eddig nem csináltak, érdekes.

A TLJ-nél csináltak, ha jól emlékszem, a nyitó űrcsatát levetítették. Ki is kerültek róla a leírások, amik kvázi cáfolták a korábban megjelent sztorileírásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként az nem tiszta, hogy ez most i is lesz és főleg hol? Nem netes bemutató lesz ha jól sejtem.

Most, hogy mondod, lehet. A TLJ-s egy zártkörű vetítés volt, ez akkor a nagyközönségnek szól majd? Bár akkor szerintem max kapunk egy olyan hosszúságú jelenetet, mint a "They fly now!" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.