Jump to content
Ody Mandrell

EPIX spoilermentes topik

Recommended Posts

Szerintetek is Rey és Kylo lesz a főszereplő? :D 

Ezeket a plakátok elnézve szerintem Palpatine nem lesz akkora súllyal a történetben, mint azt sokan gondolnák.

Szerintem inkább D-O-n és Babu Frikken lesz a hangsúly. Elvégre, kit érdekel Rey és Kylo? :D 

Szerintem Sidiousnak nagyjából akkor szerepe lesz, mint az ep1-ben. Vagyis ő lesz a történet egyik mozgató rugója, de nem fog sok képernyőidőt kapni.

Nem tudom miért raktad be a képet Leiáról, de jó, hogy megtetted, hisz eszembe jutott róla, hogy alig esik szó róla. A szerepe, a megvalósítás, a karakter sorsa, a történetbe való elhelyezés. A kielégítő lezárás, az Ő esetében is igen szükségszerű és szinte elsikkadt az érdeklődés és az infók is a dolog körül. Nagyon kíváncsi leszek Leiára is az új részben!

Edited by csoli1138

JJ egy japán interjúban. A riporter arról kérdezte a rendezőt, ki a kedvenc SW karaktere (Han a kedvence). Erre jött a következő párbeszéd. 

JJ: "By the way, what is your favorite character?”
Interviewer: "Mine is… Ahsoka. Ahsoka Tano. Sorry, she is just a cartoon character, but I really like her positive and straightforward personality."
JJ: “Oh, Ahsoka? You might want to pay close attention to TROS then.”
Interviewer: “Eeeehh?? Seriously??”
JJ: “Other than that, have fun watching the movie. (laughs)”

:cool:

Edited by Ody Mandrell
  • Vicces 2
  • Tetszik 2

Mekkora görény ez az Abrams. Ilyen mézesmadzagot elhúzni az ember előtt. :lol:

Én csak flashbackre tudok gondolni. De, ha Ahsoka megjelenik, és Hayden Christensen nem, mint Anakin, morcos leszek. :) 

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

De, ha Ahsoka megjelenik, és Hayden Christensen nem, mint Anakin, morcos leszek.

Én is. Ráadásul sok értelme nem lenne. Vajon ki emlékezhetne Ahsokára? Vagy csak a háttérben átszaladna és kész? 

Talán még Leia emlékezhetne rá, bár nem láttuk, hogy találkoztak volna, elvileg volt olyan időszak, amikor mindketten aktívak voltak a Lázadásban, ráadásul ugye Ahsoka és Bail együtt dolgoztak a lázadás hajnalán. De én úgy tudnám elképzelni, hogy az Erőn át látnak meg különböző múltbéli dolgokat - egy ilyen szekvencia szépen összefogná a kilenc filmet. Egy ilyen flash-ben feltűnhetne a klónok háborúja (azt meg a Ghost miatt már tudjuk, hogy az ep9 az animációs sorozatokból is átvesz elemeket).

Annak nem örülnék, ha csak úgy a háttérben elsétálna. Iszonyú sok kérdést vetne fel, és egyik sem lenne jó. Igazából nagyon remélem, hogy se Ezra, se Ahsoka nem él már ebben az időszakban, és tényleg Rey az utolsó Jedi. Ahsokánál pláne gáz lenne ez, hiszen akkor már nem egy, hanem két galaktikus rezsim elleni harcból is kivonta magát.

Edited by Dzséjt

Egy Anakinos flashback-ben feltűnhetne. 

Egyébként bennetek nem merült fel, hogy Boyega azért ilyen hűvös mert meghal a filmben? :D 

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy Anakinos flashback-ben feltűnhetne. 

Egyébként bennetek nem merült fel, hogy Boyega azért ilyen hűvös mert meghal a filmben? :D 

Nem hiszem, hogy meghalna  valaki a fő trióból. De elég önfeláldozó, önzetlen a karaktere egy hősi halálhoz.. Kitudja..

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hűvös? 

Nem volt valami lelkes, amikor a film megtekintése utáni élményeiről kérdezték

• Meglepő 1
  • Köszönöm 1

22 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hűvös? :?

Az utóbbi napokban annyi hülyeséget beszélt, hogy az már fáj. Inkább nem is idéztem be ide.

De szép, ahogy Leia átadja a kardot. Az ölelés utána vélhetően ugyanaz, mint ap7 végén, csak "átszabva", de megható jelent. .)

Edited by Dzséjt