Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Szerintem inkább D-O-n és Babu Frikken lesz a hangsúly. Elvégre, kit érdekel Rey és Kylo? :D 

 

Szerintem Sidiousnak nagyjából akkor szerepe lesz, mint az ep1-ben. Vagyis ő lesz a történet egyik mozgató rugója, de nem fog sok képernyőidőt kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miért raktad be a képet Leiáról, de jó, hogy megtetted, hisz eszembe jutott róla, hogy alig esik szó róla. A szerepe, a megvalósítás, a karakter sorsa, a történetbe való elhelyezés. A kielégítő lezárás, az Ő esetében is igen szükségszerű és szinte elsikkadt az érdeklődés és az infók is a dolog körül. Nagyon kíváncsi leszek Leiára is az új részben!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JJ egy japán interjúban. A riporter arról kérdezte a rendezőt, ki a kedvenc SW karaktere (Han a kedvence). Erre jött a következő párbeszéd. 

 

JJ: "By the way, what is your favorite character?”
Interviewer: "Mine is… Ahsoka. Ahsoka Tano. Sorry, she is just a cartoon character, but I really like her positive and straightforward personality."
JJ: “Oh, Ahsoka? You might want to pay close attention to TROS then.”
Interviewer: “Eeeehh?? Seriously??”
JJ: “Other than that, have fun watching the movie. (laughs)”

 

:cool:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

De, ha Ahsoka megjelenik, és Hayden Christensen nem, mint Anakin, morcos leszek.

Én is. Ráadásul sok értelme nem lenne. Vajon ki emlékezhetne Ahsokára? Vagy csak a háttérben átszaladna és kész? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán még Leia emlékezhetne rá, bár nem láttuk, hogy találkoztak volna, elvileg volt olyan időszak, amikor mindketten aktívak voltak a Lázadásban, ráadásul ugye Ahsoka és Bail együtt dolgoztak a lázadás hajnalán. De én úgy tudnám elképzelni, hogy az Erőn át látnak meg különböző múltbéli dolgokat - egy ilyen szekvencia szépen összefogná a kilenc filmet. Egy ilyen flash-ben feltűnhetne a klónok háborúja (azt meg a Ghost miatt már tudjuk, hogy az ep9 az animációs sorozatokból is átvesz elemeket).

Annak nem örülnék, ha csak úgy a háttérben elsétálna. Iszonyú sok kérdést vetne fel, és egyik sem lenne jó. Igazából nagyon remélem, hogy se Ezra, se Ahsoka nem él már ebben az időszakban, és tényleg Rey az utolsó Jedi. Ahsokánál pláne gáz lenne ez, hiszen akkor már nem egy, hanem két galaktikus rezsim elleni harcból is kivonta magát.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy Anakinos flashback-ben feltűnhetne. 

 

Egyébként bennetek nem merült fel, hogy Boyega azért ilyen hűvös mert meghal a filmben? :D 

Nem hiszem, hogy meghalna  valaki a fő trióból. De elég önfeláldozó, önzetlen a karaktere egy hősi halálhoz.. Kitudja..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.