Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Hétfőn élőben bele lehet nézni a világpremier közvetítésébe ami helyi idő szerint 5:30pm PT/8:30pm ET-kor kezdődik. No lehet agyalni hogy az magyar idő szerint mikor lesz.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 interjú (YouTube-osak de úgy voltam velük hogy mellőzöm a lejátszóablakos berakást mert úgy annyi videó szerintem már sok ide,):

 

J. J. Abrams

John Williams

Daisy Ridley

Adam Driver

Anthony Daniels

John Boyega

Oscar Isaac

Domhnall Gleeson

Ian McDiarmid

Mark Hamill

Billy Dee Williams

Kelly Marie Tran

Keri Russell

Naomi Ackie

Joonas Suotamo

Richard E. Grant

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Rog írta:

16 interjú (YouTube-osak de úgy voltam velük hogy mellőzöm a lejátszóablakos berakást mert úgy annyi videó szerintem már sok ide,):

 

J. J. Abrams

John Williams

Daisy Ridley

Adam Driver

Anthony Daniels

John Boyega

Oscar Isaac

Domhnall Gleeson

Ian McDiarmid

Mark Hamill

Billy Dee Williams

Kelly Marie Tran

Keri Russell

Naomi Ackie

Joonas Suotamo

Richard E. Grant

Igen, ők vannak a legutóbbi trailer stáblistáján is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam, hogy mit írtok, (szándékosan) de láttam, hogy Palpatine-ról volt szó, meg, hogy @Ody Mandrell szerint lehet Baby Yoda Rey apja. 

Én Palpatine-t úgy tudnám elképzelni, mint Darth Bane-t, a TCW-ben. Tehát, hogy meghalt, de ott van. Remélem értitek mire gondolok. :) Mondjuk Szerdán megtudjuk.

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Adrián írta:

Nem olvastam, hogy mit írtok, (szándékosan) de láttam, hogy Palpatine-ról volt szó, meg, hogy @Ody Mandrell szerint lehet Baby Yoda Rey apja. 

Én Palpatine-t úgy tudnám elképzelni, mint Darth Bane-t, a TCW-ben. Tehát, hogy meghalt, de ott van. Remélem értitek mire gondolok. :) Mondjuk Szerdán megtudjuk.

Elolvashatod, itt csak hivatalos dolgok vannak és max. fan teóriák. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TV spotokat és ezt a bizonyos videót már én sem néztem meg, és még az itteni beszélgetést a videóról sem mertem elolvasni. :)

Persze tudom, hogy ez a szó szoros értelmében nem spoiler, mert hivatalos anyag.

 

Hétfőtől már netezni sem nagyon merek. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

16 interjú (YouTube-osak de úgy voltam velük hogy mellőzöm a lejátszóablakos berakást mert úgy annyi videó szerintem már sok ide,):

 

J. J. Abrams

John Williams

Daisy Ridley

Adam Driver

Anthony Daniels

John Boyega

Oscar Isaac

Domhnall Gleeson

Ian McDiarmid

Mark Hamill

Billy Dee Williams

Kelly Marie Tran

Keri Russell

Naomi Ackie

Joonas Suotamo

Richard E. Grant

Jó volt megnézni ezeket az interjúkat. Érdekes, milyen irányba változtak a karakterek a 9. részre.

 

Nekem anno még valamelyest piszkálta a csőrömet, hogy Kylóra visszakerült a sisak, de ma már tök jó döntésnek tartom. JJ-nek igaza volt; nagyon jól illik a személyiségéhez ez a repedezett sisak és fenyegetőbb lesz tőle.

 

Öröm Hamillel újra interjút látni. Már hiányzott. Nagyon bírom a fickót. :) Lehet, hogy nem mai gyerek, de még mindig az a fiatalos lelkesedés árad belőle, ami anno az eredeti trilógiában, Luke-ként is. :) Remélem a szelleme többször is fel fog tűnni a 9. részben és láthatjuk a jóságos bölcs mentor szerepében tetszelegni, ha már a TLJ-ben ez nem lehetett benne, amivel egyébként nem volt bajom, de azért ilyen téren mégiscsak van egy kis hiányérzetem.

 

A másik, ami tetszett még, az az, hogy Richard E. Grant szerint Pryde Huxra amőbaként tekint. Azon jót mosolyogtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi legjobb klipben elhangzik, hogy: "At last..." és JJ mondta, hogy a film első mondata az At szóval kezdődik. :hmm: Lehetséges, hogy ez a klip lesz a film nyitánya? 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán így akart bosszút állni a Skywalkereken. 

Igen az logikusan hangzik. Ez meg is magyarázná, hogy Snoke miért is félt Luke-tól. Bár van egy sejtésem, hogy a Lucas féle verziót használták alapul. Abban  Luke-ot kísérti.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy rájött miszerint a Skywalkerek elpusztítása nélkül nem térhet vissza tartósan. Ezért ez volt az első és azután lépne megint színre, hogy a kiválasztott vérvonalát eltörölte és senki nem lesz aki megint bele tudna köpni a levesébe. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.