Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Ja.

Amúgy szerintem felesleges volt beidézni a kommented szöveges része fölé videót elvégre pont az alá reagáltál. A legutóbbi részlet és a 16 interjú esetéről is azt gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Adrián írta:

Sziasztok a héten, holnapután, lesz valami Star Wars film. :o

23 perccel korábban, Bomarr írta:

Iqvi: Jön egy új Star Wars film. Valami Rise of Skywalker a címe. Állítólag érdemes megnézni.

18 perccel korábban, Mestal írta:

Baszki 10 percig keresgéltem a neten hogy milyen filmről van szó, csak a kommented után esett le ;)

Na elmentek ti a... ekkora spoilert elmondani. Hát itt a többség azt se tudta, hogy jön ez a film!!! :o

Spoiler

:P

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Mestal írta:

Baszki 10 percig keresgéltem a neten hogy milyen filmről van szó, csak a kommented után esett le ;)

 

Én meg Adrián kommentjének olvasása után a Star Wars mibenlétének megtudása miatt elkezdtem infók után kutakodni mert azt se tudtam mi az. Szerencsére már tisztul a kép. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Adrián írta:

Sziasztok a héten, holnapután, lesz valami Star Wars film. :o 

Azért jó tudni, hogy ennyi embernél káoszt okoztam, ráadásul nem is manipuláltam senkint, mint Palpatine, így kimerem jelenteni, hogy én vagyok a mester, Palpatine a tanítvány. Tehát én vagyok Darth Plaguies, csak Adrián áll néven, ezt a tanítványnak is megtanítottam. :P  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Adrián írta:

Azért jó tudni, hogy ennyi embernél káoszt okoztam, ráadásul nem is manipuláltam senkint, mint Palpatine, így kimerem jelenteni, hogy én vagyok a mester, Palpatine a tanítvány. Tehát én vagyok Darth Plaguies, csak Adrián áll néven, ezt a tanítványnak is megtanítottam. :P  

confused confusion GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Lenci írta:

Kik és miért csinálnak ilyet???????? Rohadékok!!!

Akik külön subredditet hoznak létre azért, hogy gyűlölködjenek :D ebben a posztban konkrétan azt írják le, hogyan tudjanak az emberek verified review-t írni RT-re majd, hogy befolyásolhassák az ottani pontszámot is: https://www.reddit.com/r/saltierthancrait/comments/eb9jwv/reminder_rotten_tomatoes_verified_reviews/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Akik külön subredditet hoznak létre azért, hogy gyűlölködjenek :D ebben a posztban konkrétan azt írják le, hogyan tudjanak az emberek verified review-t írni RT-re majd, hogy befolyásolhassák az ottani pontszámot is: https://www.reddit.com/r/saltierthancrait/comments/eb9jwv/reminder_rotten_tomatoes_verified_reviews/

Ugyanez történt a Fekete Párduccal és a Marvel Kapitánnyal is. Nem értem, hogy emberek miért töltik ilyesmivel az idejüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

Akik külön subredditet hoznak létre azért, hogy gyűlölködjenek :D ebben a posztban konkrétan azt írják le, hogyan tudjanak az emberek verified review-t írni RT-re majd, hogy befolyásolhassák az ottani pontszámot is: https://www.reddit.com/r/saltierthancrait/comments/eb9jwv/reminder_rotten_tomatoes_verified_reviews/

Döbbenet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.