Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

7 perccel korábban, luke19 írta:

Azt a leborult szivar végit!!!! ÁÁÁÁÁÁÁ Palpa, Snoke és Vader hangja.... Lefordulok mindjárt a székről, örömömben. ÁÁÁÁÁ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez nagyon durva, egészen elképesztő feeling és látvány, le a kalappal. De most rohadtul haragszom is, hogy ezt megmutatták. Ennek a moziban lett volna a helye, hogy tegyük le az állunkat, stb. Nyilván így is erős lesz elsőre, de... nem örülök, hogy láttam, lehet, hogy nem nézek több spotot. :) :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a k*rva életbe! :o Ebben mekkora hangulat van Te jószagú isten?!?! Itt jön ki, hogy írni mindent lehet de filmen....ááááá mekkora királyság már?? :yes: Nálam megvolt a hype, de ehhez már defiblirátor kell. 

 

Láttátok a tartályokat és a benne bugyogó cuccot? Vajon kik lehetnek benne? Az űrcsata elképesztő lesz...huhhh. Ez valami baromi látványos!

 

15 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Ez az Exogol egy Sith szentély? 

Szerintem igen, vagy egy régi Palpi labor. Ezek nem spoilerek, csak én gondolom így. :) 

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Porg írta:

Na, ez nagyon durva, egészen elképesztő feeling és látvány, le a kalappal. De most rohadtul haragszom is, hogy ezt megmutatták. Ennek a moziban lett volna a helye, hogy tegyük le az állunkat, stb. Nyilván így is erős lesz elsőre, de... nem örülök, hogy láttam, lehet, hogy nem nézek több spotot. :) :( 

Nem mutatták, csak a hangját hallottuk. ;) kicsit én is megbántam, de most már nem tudom visszacsinálni, hogy láttam, ráadásul a hype-omnak egy kurv@ nagy lórugást adott. Dermesztő jelenet....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy kié az első két hang? Sidious-t, Snoke-ot és Vadert felismertem (ők az uccsó 3, ilyen sorrendben)

A legels szerintem Sisious, kicsit torzítva, de ő lesz az szerintem. A másodikat nem tudom. :O

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Nagyon vártam már hogy egy ilyen ősi templom vagy szentélyszerüséget a filmekben is lássunk végre. Óriási!

Már animációba is jó volt, de ez... Brutál! Már ebből a pár másodpercből átjön a nyomasztó hangulat.

2 perccel korábban, Lenci írta:

A legels szerintem Sisious, kicsit torzítva, de ő lesz az szerintem. A másodikat nem tudom. :O

Szerintem a Sidious az első. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti is láttátok a szobrokat, és hogy mekkorák. Kylo eltörpül mellettük, ezzel is szimbolizálva, hogy Kylo mennyire jelentéktelenül aprócska a Sithek hatalmához képest. Áh még mindig nem tudok betelni vele, megyek és még megnézem párszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezután a videó után megfordult a fejemben, hogy talán nem is Palpatine-t fogjuk a filmben látni, hanem egy ősi entitást, aki Palpatine-nak adja ki magát. Az a hely, ahova Kylo megy, mindenképp valami Sötét Oldalhoz köthető helynek tűnik, lehet akár a Malachor, Moraband, vagy Mortis. Lehetséges, hogy Kylo felébresztett valami Abeloth-hoz hasonló lényt, aki felvette Palpatine alakját. Nekem nagyon tetszene ez a verzió, de persze bármi elképzelhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Iqvi írta:

Ti is láttátok a szobrokat, és hogy mekkorák. Kylo eltörpül mellettük, ezzel is szimbolizálva, hogy Kylo mennyire jelentéktelenül aprócska a Sithek hatalmához képest. Áh még mindig nem tudok betelni vele, megyek és még megnézem párszor.

Már én is megnéztem vagy tízszer. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Whill írta:

Malachor, Moraband

Ezek a bolygók nagyon különböznek ettől, a Malachor egy felperzselt fekete pusztaság, a Moraband egy hegyes völgyes sivatagvilág. 

 

12 perccel korábban, Whill írta:

Ezután a videó után megfordult a fejemben, hogy talán nem is Palpatine-t fogjuk a filmben látni, hanem egy ősi entitást, aki Palpatine-nak adja ki magát

 

12 perccel korábban, Whill írta:

Lehetséges, hogy Kylo felébresztett valami Abeloth-hoz hasonló lényt, aki felvette Palpatine alakját.

Na ez kéne még, minek előcitálni a kalapból egy mégnagyobb valakit/valamit, ami nem is kötődik úgy a Skywalkerekhez mint Palpatine. Épp elég lesz az ő jelenlétét megmagyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy simán eltudom képzelni, hogy még ebbe a rövid klipbe is elrejtettek egy csavart, vagy valamit, hogy megvezették a felajzott rajongókat így pár nappal a premier előtt. Ilyen fajsúlyú klipt nem jött ki az ep7 - ep8 előtt, simán lehet, hogy még ebben is van valami csavar. Mindent (is) eltudok képzelni. :O

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.