Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József!

 

Láttam a giga-leak hozzászólásodat odaát, de most sikerült nem elolvasni. Tetszett a leak? Csak egy igent vagy egy nemet írj! Köszi. :)

Nekem igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Yoda József írta:

Adam Driver sosincs ott :(

Türelem. A Kylo személye körüli marketing már-már nevetségesen szájbarágós, úgyhogy biztosan vár ránk egy-két meglepetés.. 

 

Sajnos Driverből csak a bemutató után kapunk, attól tartok.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén szóba került a Rey témában, hogy lehet-e esetleg átmenet a "vízió" és a "Rey átáll" skála két végpontja között? Pl. amit láttunk az előzetesben, az nem látomás, valóban megtörténik, de valójában Rey csak szerez a film alatt egy fura vörös fénykardot - és mivel mondjuk Anakin régi kardja tönkremegy, vagy nem áll a rendelkezésére - elszánt arccal megforgatja? Ugye a kard színe nem garancia semmire, hiszen Vader is kék karddal kezdte a pályafutását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Donát írta:

Rey csak szerez a film alatt egy fura vörös fénykardot - és mivel mondjuk Anakin régi kardja tönkremegy, vagy nem áll a rendelkezésére - elszánt arccal megforgatja?

És mindehhez felvesz egy totál másik ruhát is? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videó végén van egy kérdés, hogy "Milyen volt az arckifejezésetek, amikor megtudtátok a film végét?"

 

Hááát... nem vágnak valami bizalomgerjesztő fejet, remélem csak trollkodnak... De most nagyon eszembe jutott az, amikor a 8. évad előtt kérdezték a GoT színészeit a befejezésről, és ordított mindenkin, hogy mennyire csalódottak... Aztán ugye tudjuk milyen lett a vége...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Frenkie írta:

Zseniális.:P

Már akinek. A sorozat zárórésze meg a legrosszabb GoT epizód az IMDb-n :P Itt nem csak egy kisebbségről van szó, mint a TLJ esetében

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

A videó végén van egy kérdés, hogy "Milyen volt az arckifejezésetek, amikor megtudtátok a film végét?"

 

Hááát... nem vágnak valami bizalomgerjesztő fejet, remélem csak trollkodnak...

Ez mikor van pontosan?

 

Amúgy szerintem még nem is látták. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mielőtt Poe elrohan ti is azt halljátok, hogy "I gotta pee so hard!"? (azaz nagyon kell pisilnem) :lol: szegény, már nem csodálkozom, hogy miért izeg mozog végig meg rakosgatja ide-oda a lábát :D

 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez mikor van pontosan?

 

Amúgy szerintem még nem is látták. :) 

21:31

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda: Ez itt OFF, de már azelőtt tele volt szórva negativ szavazatokkal az epizód, mielőtt lement volna a rész :) Meg öszintén kit érdekel, hogy mások mit gondolnak: a maga idején a Ragyogást még a legrosszabb rendezésre is jelölték annyira ki nem állhatták, ehhez képest klasszikus. Engem mindenhol, beleértve az ep.9-et is elsősorban az érdekel hogy nekem tetszedjen. Mark Hamill láthatóan nem szerette az ep.8-at. Az se rontotta le a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy mielőtt Poe elrohan ti is azt halljátok, hogy "I gotta pee so hard!"? (azaz nagyon kell pisilnem) :lol: szegény, már nem csodálkozom, hogy miért izeg mozog végig meg rakosgatja ide-oda a lábát :D

Basszus pont erre gondoltam, amikor izgett mozgott össze-vissza. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Engem mindenhol, beleértve az ep.9-et is elsősorban az érdekel hogy nekem tetszedjen. Mark Hamill láthatóan nem szerette az ep.8-at.

Hidd el, engem is ;) de vannak rossz emlékeim.

 

A TLJ-t pedig én is szeretem, ellentétben Mark-kal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.