Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tudtam, hogy ez lesz az alapja Palpatine visszatérésének. Mégis megtanulta a módszert a vén lókötő? :D 

Végülis azt mondja Palpi, hogy "minden tudását átadta tanítványának.." Csak sajnos erre valamelyest rácáfol későbbi szövege, hogy "a halál felett, eddig csak egyvalaki aratott diadalt, de ha mi ketten..." Persze ebbe belefér, hogy tudja a módszert, csak Anakinnal nem óhajtotta megosztani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azért ez egy eléggé konkrétan kidolgozott kard ahhoz, hogy csak valami halucináció legyen. :o 

Én igazinak vélem a teaserben látottakat. Ahogy írtam ha ezt meglépik akkor engem fel kell mosni a moziban. Imádoma lórúgásszerü eseményeket mind filmekben mind könyvekben. De te miért gondolod hogy hallucináció?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

De te miért gondolod hogy hallucináció?

Leginkább azért, mert nem tudom elképzelni, hogy Rey átálna a Sötét Oldalra. Eddig nekem meggyőződésem volt, hogy Dark Rey afféle manifesztáció volt, mint Dark Luke volt az ep5-ben a dagobah-i barlangban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt és @Frenkie

Szerintem az, hogy van rendelhető modellje egy filmes kelléknek, még nem bizonyít semmit. Sem azt, hogy manifesztáció, sem azt, hogy valóság.

Gondoljatok bele, Luke víziójában sem használtak gagyibb Vader jelmezt.

Egy sw-filmtől elvárható, hogy a legapróbb részletekig profi legyen, még ha csak egy képkocka erejéig is tűnik fel egy kardmarkolat egy vízióban, akkor is.

Én nyitva hagyom mindkettőnek a lehetőségét, (persze szerintem sem fog Rey átállni) és amúgy jól néz ki a kardocska.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, csoli1138 írta:

Gondoljatok bele, Luke víziójában sem használtak gagyibb Vader jelmezt.

Gondolkodjuk, ez miért lehetett így. Talán azért, mert az egész filmhez készült néhány kidolgozott Vader jelmez, amik közül az egyiket nyugodtan lehetett használni abban a jelenetben is. ;) Ellenben ez a kard csak ehhez a filmhez, és csak Dark Rey-hez készült. Persze a kidolgozottság semmit sem jelent, de azért nekem azt sugallja, hogy nem csak egy pillanat kedvéért készítették el ilyen kidolgozottan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

Persze a kidolgozottság semmit sem jelent, de azért nekem azt sugallja, hogy nem csak egy pillanat kedvéért készítették el ilyen kidolgozottan

Szerintem nincs összefüggés. Egy SW-ben ugyan legyen már minden kidolgozott, még egy vizióban is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem nincs összefüggés. Egy SW-ben ugyan legyen már minden kidolgozott, még egy vizióban is. ;)

Ez így van, de minek adnak ki valamit ilyen minőségben ami csak fél percre tűnik fel egy látomásban? Nekem ez a minőség azt sugallja, hogy nagyobb szerepe lesz ennek a kardnak, és Dark Rey-nek is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez így van, de minek adnak ki valamit ilyen minőségben ami csak fél percre tűnik fel egy látomásban? Nekem ez a minőség azt sugallja, hogy nagyobb szerepe lesz ennek a kardnak, és Dark Rey-nek is. :) 

Mert cool és az emberek meg fogják venni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Donát írta:

Egy SW-ben ugyan legyen már minden kidolgozott, még egy vizióban is. ;)

Lehetne, de nem így szokott lenni. Ott van Windu, a Jedi Tanács egyik vezetőjének a fénykardja, ami az ep1-ben egyáltalán nincs kidolgozva, csak egy tucatkard, csak az ep2-ben kapott kidolgozott kardot. Miért? Mert az ep1-ben nincs jelentőssége, csupán egy jelenetben látható összesen. Az ep2-ben, amikor Windu már nagyobb szerepet kapott és a kardot is használta, akkor dolgozták csak ki egyedi fegyverré. Vagy ott van Ben Solo kardja, amit szintén egy snittben látunk egy pillanatra, és ott sem törték össze magukat az egyedi kidolgozással, lényegében leszedték a cicomát Kylo Ren kardjáról, és ennyi.

Persze lehet, hogy többet látok bele, mint ami van benne, de nekem ez azt súgja, hogy nem csak egy villanásra fogjuk látni azt a kardot. Aztán majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Dzséjt írta:

Persze lehet, hogy többet látok bele, mint ami van benne, de nekem ez azt súgja, hogy nem csak egy villanásra fogjuk látni azt a kardot. Aztán majd meglátjuk.

Elfogadom a nézőpontod, de nekem ez még így sem Old spice. :) A film után majd megvitatjuk. Emlékeztess!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.