Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Direkt vigyázok hogy semmit ne tudjak, erre mindenféle figyelmeztetés nélkül

Ott van a spoileres címke rajta a megnyitása óta, szóval valótlanságot ne állítsunk, hogy nem volt figyelmeztetés. Ebben az esetben legfeljebb saját magadra haragudhatsz.

6 órával ezelőtt, Donát írta:

Már a topik címe is spoileres, de hagyjuk...

Dehogy spoileres! A TLJ végén Luke maga mondja, hogy a "háború még csak most kezdődik", a trailer is mutatta, hogy itt bizony nagy és változatos civil hajók serege is részt vesz a harcokban. Mi más lenne, ha nem polgárháború? A köztársasági hadsereg a TFA-ban megpistult a Köztársasággal együtt, szóval kormányok közti háború aligha lehet.

 

Szerk.: plusz az, hogy hogyan hívják ezt konfliktust, Ellenállás-Első Rend háború vagy polgárháború vagy forradalom, az tök mindegy, az ég adta egy világon semmit nem lő le a cselekményből vagy a történetből.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én csak 2 dolgot szeretnék mondani. Az elmúlt napokban leülepedett minden.

 

1. A film marketingje valami siralmas. Itt most ezekre a karakterplakátokra célzok. Már a plakát se valami hú de combos nekem, de ezek a karakrercentrikus poszterek... ertem, hogy Kylo maszkban nagyon menő de nwm kell az 50. pózt is felvennie. Meg valahogy nem hypeol ez a sok karakteres cucc. A TLJ de még valamelyest a TFA is jobb volt szvsz. :)

 

2. Ha a fele is megvalósul annak, amit a spoilerekben írtak, akkor spoilermentesen annyit mondok: nekem akkor a 8. résszel de lehet hogy a 6. résszel lezárul a Saga. :(

1. Majd ha végre elkezdődött a The Mandalorian, akkor szerintem beindulnak majd, addig inkább azt promózzák

2. Nem mindegy melyik fele :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Yoda József írta:

1. Majd ha végre elkezdődött a The Mandalorian, akkor szerintem beindulnak majd, addig inkább azt promózzák

Eddig is promózzák a 9 et. Csak én silány munkának érzem. Valahogy az előző két résznél jobban megerőltették magukat. Szvsz. :)

14 perccel korábban, Yoda József írta:

2. Nem mindegy melyik fele :P

Mind tudjuk, hogy milyen buktatói lehetnek a filmnek. Na azok ne legyenek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ha...ha...és ha. Hahaha. Hagyjuk ezt a marhaságot. Úgy nem fog megvalósulni ahogy olvastad.

 

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

2. Ha a fele is megvalósul annak, amit a spoilerekben írtak, akkor spoilermentesen annyit mondok: nekem akkor a 8. résszel de lehet hogy a 6. résszel lezárul a Saga. :(

Semmilyen celozgatasok nincsenek spoilerekre. Haha na persze! Ezt a spoileres topikban dumaljatok meg ne itt!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 

Szerk.: plusz az, hogy hogyan hívják ezt konfliktust, Ellenállás-Első Rend háború vagy polgárháború vagy forradalom, az tök mindegy, az ég adta egy világon semmit nem lő le a cselekményből vagy a történetből.

Engem meglepett hogy ez a neve konfliktusnak. De ok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Eddig is promózzák a 9 et. Csak én silány munkának érzem. Valahogy az előző két résznél jobban megerőltették magukat. Szvsz. :)

Mind tudjuk, hogy milyen buktatói lehetnek a filmnek. Na azok ne legyenek. ;)

Pedig elvileg minden úgy megy most is mint két éve. :) Jön még egy Frozen2 előtte, azt is csak most kezdték el reklámozni. Be fog indulni itt is a gépezet. A múltkor is úgy érezték páran, hogy nem megy a marketing, pedig nincs eltérés a korábbi gyakorlatoktól. A jegyek jól fognyak és ez a lényeg.

46 perccel korábban, Donát írta:

 

Semmilyen celozgatasok nincsenek spoilerekre. Haha na persze! Ezt a spoileres topikban dumaljatok meg ne itt!!!

De itt milyen konkrét történeti elemek vann spoilerezve írd már le nekem? Az spoiler, hogy Bencének nem tetszik a spoilerek zöme? És ha neked tetszenének? 

43 perccel korábban, Donát írta:

Engem meglepett hogy ez a neve konfliktusnak. De ok. 

Ezt csak én neveztem el így, hiszen ahogy Dzséjt is írta, minden erre mutat. Érdekes, hogy úgy reklamálsz a spoilerek miatt, hogy nem is ismersz egyet se. :) Majd ha nyílik egy olyan című topik, hogy "Kylo félbevágása", na az már spoiler lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ez egyelőre fantázianév. Amennyire én tudom a konfliktus még nem kapott hivatalos nevet.

Az általános megnevezése First Order–Resistance war, az ep7 óta így hivatkoznak rá mindenhol, és tudomásom szerint ez azóta sem változott. Mondjuk a polgárháború jelzőt elég sok mindenre hajlamosak rásütni, Amidala még a klónok háborúját is polgárháborúnak nevezi az ep2-ben, pedig ott két különböző kormány háborúzott (mondjuk talán ez abból ered, hogy a köztársaságiak hajlamosak voltak nem elfogadni a Konföderációt legitim kormánynak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mondjuk a polgárháború jelzőt elég sok mindenre hajlamosak rásütni, Amidala még a klónok háborúját is polgárháborúnak nevezi az ep2-ben, pedig ott két különböző kormány háborúzott (mondjuk talán ez abból ered, hogy a köztársaságiak hajlamosak voltak nem elfogadni a Konföderációt legitim kormánynak).

Polgárháború mert egy azon államforma különböző bolygói akartak kiválni a fennálló rendszerből, amit a többi nem engedett. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De itt milyen konkrét történeti elemek vann spoilerezve írd már le nekem? Az spoiler, hogy Bencének nem tetszik a spoilerek zöme? És ha neked tetszenének? 

Ebbe már belefutottunk a Trónok harca topikban is, ahol Yoda reakciójából lehetett kikövetkeztetni, hogy mi van. Nyilván, nem tényleges spoiler, de az ilyen dolgokat miért nem a spoileres topikban beszélitek meg? Ez egy spoilermentes topik. Az, hogy ilyen meg olyan spoiler milyen hatással van valakire, az nem ide való, akár honnan nézem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Amúgy JJ is megmondta annó nem lesz mindenki boldog a végét illetően aztán majd kiderül. 

Ezt mikor és hol mondta? Én épp az ellenkezőjére emlékszem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt mikor és hol mondta? Én épp az ellenkezőjére emlékszem. 

https://widescreen.hu/daisy-ridley-allitasa-szerint-a-star-wars-skywalker-kora-nem-lesz-olyan-ellentmondasos-mint-a-tronok-harca-volt/

 

Elnézést Daisy Ridley volt,de amúgy mintha JJ is nyilatkozott volt hasonlót,hogy mindenki kedvében nem lehet járni, és fel van készülve a negatív fogadtatásra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

JJ azt nyilatkozta, hogy olyan véget írtak ami reményei szerint mindenki megelégedésére szolgál majd és azt érezzük, hogy nem is végződhetett volna másképp. :) 

 

Ezt nem is mostanában mondta, mégis időnként nem árt újra emlékeznünk rá. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YWxSothbinX4X7qBZuan8B-650-80.jpg&key=19

 

JJ Abrams:

 

“On this one, I let myself be, at least in the way I was approaching the thing, freer,” he said. “In Episode 7, I was adhering to a kind of approach that felt right for Star Wars in my head. It was about finding a visual language, like shooting on locations and doing practical things as much as possible. And we continue that in Episode 9, but I also found myself doing things that I’m not sure I would have been as daring to do on Episode 7.” 

 

“Rian helped remind me that that’s why we’re on these movies – not to just do something that you’ve seen before,”

 

“I won’t say that I felt constrained or limited on 7, but I found myself wanting to do something that felt more consistent with the original trilogy than not. And on 9, I found myself feeling like I’m just gonna go for it a bit more.” 

 

Érdekes mondatok. Meglátjuk JJ, igen....majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Fogalmam sincs ez a kérdés korábban meglett-e már válaszolva, ha igen, ha nem azért felteszem. :D Korábban mintha olvastam volna, hogy valami 1983-as nyilatkozat alapján Lucas eredetileg is 9 epizódosra tervezte a Skywalker Saga-t. Ez a kijelentés igaz? Ha igen, akkor kaphatok róla egy forrást, vagy bármit? Csak mert már erősen elgondolkodtam ezen az elmúlt napokban, hetekben mikor olvastam ezt a tényt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Gladosfreeman írta:

Sziasztok! Fogalmam sincs ez a kérdés korábban meglett-e már válaszolva, ha igen, ha nem azért felteszem. :D Korábban mintha olvastam volna, hogy valami 1983-as nyilatkozat alapján Lucas eredetileg is 9 epizódosra tervezte a Skywalker Saga-t. Ez a kijelentés igaz? Ha igen, akkor kaphatok róla egy forrást, vagy bármit? Csak mert már erősen elgondolkodtam ezen az elmúlt napokban, hetekben mikor olvastam ezt a tényt. 

Szia. Itt egy jó cikk a témáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv nálunk! A cinema mozikönyvtár Star Wars-sal foglalkozó kötete is megemlíti a kilenc részt: "Lucas soha nem kételkedett benne, hogy a Star Wars-nak lesz folytatása. Kilencrészesnek képzelte a mondát, és legalább az első három epizódot filmre akarta vinni."

 

Az EPI bemutatója előtt még az sw.com-on is kilenc epizódot számoltak. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Üdv nálunk! A cinema mozikönyvtár Star Wars-sal foglalkozó kötete is megemlíti a kilenc részt: "Lucas soha nem kételkedett benne, hogy a Star Wars-nak lesz folytatása. Kilencrészesnek képzelte a mondát, és legalább az első három epizódot filmre akarta vinni."

 

Az EPI bemutatója előtt még az sw.com-on is kilenc epizódot számoltak. :) 

Köszönöm a befogadást! Ahogy láttam, itt nagyon kulturáltan lehet vitázni kedvenc univerzumunkról, szóval úgy gondoltam belépek. A választ is nagyon szépen köszönöm! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Gladosfreeman írta:

Köszönöm a befogadást!

Ez az alap általában. :) 

Éppen most , Gladosfreeman írta:

Ahogy láttam, itt nagyon kulturáltan lehet vitázni kedvenc univerzumunkról,

Igyekszünk nem elvadulni.

Éppen most , Gladosfreeman írta:

szóval úgy gondoltam belépek.

Na ezt nagyon jól tetted. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, miro írta:

Mit lehet tudni ezekről a tesztvetítésekről ? Elvileg behívták Lucast ist mert annyira katasztrófa lett?

Ezt a hírt még anno a We got this covered hozta le, ami minden csak nem megbízható forrás :D Azóta ezt a tesztvetítéses dolgot ha jól tudom cáfolták is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Még öt hét. Remélem most már lassan felpörög a marketing gépezet. ;) 

Muszáj lesz, mert ahogy Bence fogalmazott: eddig siralmas a film marketingje...

 

Amúgy international trailert se kaptunk még :( jövő héttől nagyon be kellene indítani a hype-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.