Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

R*hadt jók! :yes: Végre láthatjuk Pryde tábornokot is. Nagyon durva a csávó. 

 

Egy megjegyzés ha lehetne. :) Esetleg el lehetne hagyni ezt a b*zis becézgetést? Istenemre, néha még fizetnék is érte. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Yoda József írta:

qatyzctn1oz31.jpg

Azt hiszem, ez a legszebb poszter, amit valaha láttam. Letisztult, visszafogott, mégis, mindent elmond: egy maréknyi ember egy roppant birodalommal szemben. Csillagos ötös. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, cyrano írta:

Azt hiszem, ez a legszebb poszter, amit valaha láttam. Letisztult, visszafogott, mégis, mindent elmond: egy maréknyi ember egy roppant birodalommal szemben. Csillagos ötös. 

Nálam nagyon Poe vs. Hux EvIII feelingje van. Tetszik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, cyrano írta:

Azt hiszem, ez a legszebb poszter, amit valaha láttam. Letisztult, visszafogott, mégis, mindent elmond: egy maréknyi ember egy roppant birodalommal szemben. Csillagos ötös. 

Nekem annyira nem jön be, hogy a csillagromboló(k) copypaste-elve van(nak), ezt mondjuk csak PC-n látom, telón nem tűnik fel és úgy valóban nagyon szép :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EP9-239986_BW.jpg

 

Egy jó kis interjú is van: https://www.rollingstone.com/movies/movie-features/star-wars-jj-abrams-secrets-of-skywalker-912362/

 

Tetszik, hogy se az újságíró, se Abrams nem kerülgetik a forró kását, vannak itt meglehetősen érdekes kérdések. A TFA kritikái és Lucas elégedetlensége is szóba kerül (az Iger könyvében leírtak miatt)

 

Újságíró: One thing you hear from people is that the character of Rey feels preternaturally gifted, even for a Jedi — that she learns things faster than, say, Luke Skywalker ever did.
Abrams: Yeah, spooky, right? [Smiles] It’s a fair point. It’s not an accident.

 

Érdekes... :hmm:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de arra fel kell készülni, hogy mostantól biztosan elkezd egyre több dolog szivárogni. Hamarosan biztosan jönnek befotózott oldalak a képes útmutatóból, az OST címek is jönnek majd lassan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.