Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Nekem tetszik a poszter! Szerintem a TFA posztere és a Solo poszterei voltak elég gyatrák. A TLJ-t nem veri, az nagyon jól ki volt találva színekben, figurákban. Itt azért egy Leiát odarakhattak volna, ha már első a stáblistán Carrie Fisher. Azt értem, hogy Luke-ot, Palpie-t rejtegetik, de Leiát nem kéne. Palpie is rákerülhetett volna, mint egy árnyék, vagy nem tudom, olyan módon, hogy ne fedjen fel semmit a jelenléte, és hogy a rajongók se legyenek kiakadva, hogy Hot Toys figurát használnak fel hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig ez a poszter tetszik legjobban, illetve csak picit jobban mint a TFA-é, a TLJ-é a legkevésbé, bár az is elég jó. Amúgy Brodie véleményét osztom, az előző két trilógia posztereinek abban rejlik a varázsuk, hogy szimplán karakterek mellett a történéseket is ábrázolják, meglehetősen igényes módon, meg színesebbek is. :)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: poszterről jut eszembe van egy ismerősöm a helyi CC-ben, mindig nyaggat, hogy nem-e akarok posztert venni tőle (Marvelest, mert ugye Marvel filmen értelem szerűen többet lát, mint SW-n :D ), több mint valószínű az SW-seket is meg tudja majd szerezni, esetleg valakit érdekel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.