Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Jó kérdés. Nem tudom. Szerintem nem. 

 

Van egy ilyen is. 

 

"I heard people who involved the censorship process of Rise of Skywalker like it very much."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JJ Abrams says that a member of the cast left their #TheRiseofSkywalker script under their hotel bed. The copy was almost sold on ebay.

 

Hát ha ilyen "komoly" biztonság volt, nem csodálkoznék, ha a leak-ek igazak lennének...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a "hype-videón" elérzékenyültem a végére, banyek... Lucas sétál a sivatagban... a gyerekek öröme és csodálata... meglett felnőtt fazonok boldogsága... azt gondolom a SW igazából überelhetetlen, semmihez sem hasonlítható pop kulturális "szörnyszülött".  :lol2:
Elképesztő a hatása, immár 42 éve, és jelen lesz akkor is amikor mi már nem. 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

JJ Abrams says that a member of the cast left their #TheRiseofSkywalker script under their hotel bed. The copy was almost sold on ebay.

 

De durva már. Na ez se semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj nekem nagyon hiányzott ez a csapatos hülyéskedés, poénkodás a részekből. Az első részben valamennyi ízelítőt kaptunk, majd 8.ban teljes megvonás szóval most nagyon remélem, hogy adnak a team feelingnek rendesen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a 155 percet is kevésnek éreztem minden szál elvarrására :D meg ott van bennem egy olyan érzés, hogy ha pl. a Harry Potter és a Marvel megérdemelt egy több mint 4 (Part 1-2), illetve egy 3 órás finálét, akkor a SW miért csak ilyen rövid?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Yoda József írta:

Én a 155 percet is kevésnek éreztem minden szál elvarrására :D meg ott van bennem egy olyan érzés, hogy ha pl. a Harry Potter és a Marvel megérdemelt egy több mint 4 (Part 1-2), illetve egy 3 órás finálét, akkor a SW miért csak ilyen rövid?

Me' ennyibe is belefér. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez nem egy Tolsztoj adaptáció. 2 óra 21 perc simán elég lehet. Eleve a korábbi játékidőnél már meg lett mondva, hogy az direkt egy felkerekités. Sose volt annyi a film, csak arra gondoltak, hogy maximum annyi lehet. Nem egy 155 perces filmből vágtak ki 14 percet, hanem egy becsült értékhez képest ennyi lett a végleges játékidő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Ezen a "hype-videón" elérzékenyültem a végére, banyek... Lucas sétál a sivatagban... a gyerekek öröme és csodálata... meglett felnőtt fazonok boldogsága... azt gondolom a SW igazából überelhetetlen, semmihez sem hasonlítható pop kulturális "szörnyszülött".  :lol2:
Elképesztő a hatása, immár 42 éve, és jelen lesz akkor is amikor mi már nem. 

Dettó. Meg vagyok hatva. A 70-es évek végi gyerek ugyanúgy ámul és csodálkozik mint a mai. Na most mondja valaki hogy nem zseniális és időtlen a Star Wars.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd meglátjuk, hogy a 141 perc mennyire lesz elég. Azért a film még ennél is rövidebb lesz gondolom, mert a stáblistával együtt lesz 141 perc. Így viszont egy nagyon kalandos filmet kapunk, pörgés lesz ezerrel, amely nem tudom, hogy jót jelent-e, vagy sem... :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És kvázi nem válaszol rá :P

 

Amúgy ebben is elmondja azt, hogy Rian nem arra vitte a történetet, amerre ő és Kasdan gondolták 5 évvel ezelőtt. Hát remélem sikerül úgy megoldania a filmet, hogy egységesnek érződjön, és ne érződjön a TLJ amolyan kívülállónak és különcködőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

És kvázi nem válaszol rá :P

 

Amúgy ebben is elmondja azt, hogy Rian nem arra vitte a történetet, amerre ő és Kasdan gondolták 5 évvel ezelőtt. Hát remélem sikerül úgy megoldania a filmet, hogy egységesnek érződjön, és ne érződjön a TLJ amolyan kívülállónak és különcködőnek.

De azt is mindig elmondja, hogy nem ignorálja a TLJ-t. Az már mindegy ő merre vitte volna. Snoke-ról meg célzott rá, hogy kiderül. Nekem mindegy ha semmi másra nem is, de Snoke-nak adjon hátteret. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abrams kedvenc jelenete a PT-ből a "Darth Plagueis the wise" jelenet: https://lrmonline.com/news/j-j-abrams-was-super-bummed-about-darth-maul-in-the-phantom-menace/?fbclid=IwAR1gGaWwmsvBxi_OhPsinDC01FisX99jyhngBf-0CY8xo0KlPgfH6eevV8M

 

Vajon ez jelenthet valamit erre a filmre nézve? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én reménykedek benne, hogy JJ méltóan kezeli a TLJ-t. Főhöseink majdnem minden tervet elbuktak, mint a Birodalomban, csak most annyi a különbség, hogy nem csak Luke hozott rossz döntést, hanem az egész trió. Így egy Luke féle kemény személyiségfejlődésen menne át mindegyikük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.