Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azt hiszem most már biztosak lehetünk abban, hogy Ben Solo megfog térni a film végére. :)

 

Viszont attól tartok, hogy a sztori kicsit zsúfolt lesz, de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, LordGravon írta:

Azt hiszem most már biztosak lehetünk abban, hogy Ben Solo megfog térni a film végére.

Kicsit olyan ritmusú filmre számítok mint a ROTJ. Ben megtérését most nehéz elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CCXP19 nevű rendezvényen volt TROS panel, ahol levetítették a bővített változatát a "They fly now!" jelenetnek. Abrams azt is elmondta, hogy a jelenet a film elején van ("this happens at the beginning of the movie"). Aminek én örülök :D@Ody Mandrell ha érted mire célzok ezzel ;)

 

Itt egy twitteres beszámoló a panelről:

 

https://twitter.com/Luiz_Fernando_J/status/1203403620923957248

 

Itt pedig arról, hogy mit mondott Abrams:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

 

2019. 12. 06. - 21:48, Ody Mandrell írta:

Én már nem bízom ebben. Elég régóta nem olvastam semmit. :) 

 

Innentől kezdve:

"To be the eyes, ears, and voice of the SPOILERMENTES FÓRUM… @Yoda József… I’m appointing you to be my personal representative on the SPOILER WORLD."

 

:D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez ok, de miért örülsz ennek? Valamelyik spoilert megcáfolja? :) 

Lehet úgy értelmezni Abrams mondatát, hogy igen. Kérdés mit ért az alatt, hogy beginning? A film első harmadát? Vagy konkrétan rögtön az elejét? Az is lehet nem cáfol semmit sem, mert elég tág fogalom a beginning.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Talán mert a kezdetet és a véget akarták prezentálni. 

Meg a barátságot, ami az ep7-9 szereplőin kívül az ep4-6 szereplőire jellemző igazán. Úgy értem az, hogy sokáig nincs köztük más, erősebb viszony. Az ep1-3-ban eleve van egy tízéves lyuk a kapcsolatban, aztán Anakin és Amidala inkább szerelmes pár, Obi-Wan és Anakin inkább mester és tanítvány (legalábbis az ep2-ben, az ep3-ban már érezhetően dominánsabb a barátság, csak azt meg beárnyékolja Anakin árulása), Obi-Wan és Amidala meg inkább afféle kollégák.

Ezzel szemben lényegében minden más kapcsolat az ep4-6-ban csak az ep6-ban lett fellálvava, vagy egyenesen abban derült ki, és azóta sem érezni. Gondolok itt Luke és Leia testvéri viszonyára, amiből semmi sem jön át a vásznon, érthető okokból: nem testvérekként nőttek fel, és amikor 19 év után végre találkoztak, akkor sem tudták még évekig, hogy testvérek.

 

A videó amúgy nagyon bejön. A vásznon nagyon érezni, hogy Finn és Poe milyen jó haverok lettek, és azt is, hogy Finn és Rey is nagyon egymásra találtak. És hát nem csoda, hogy ez így átjön: látható, hogy Boyega és Isaac, valamint Boyega és Ridley milyen jó haverok lettek. És most végre együtt láthatjuk a triót, és ahogy ebből a videóból kiviláglik: Isaac és Ridley is jól összebarátkoztak. Már alig várom, hogy lássam, milyen lesz a trió játéka a filmben. Szerintem sokat fogunk mosolyogni. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy ez így spoilernek számít-e, de Dan Mindel (director of photography) az alábbi képet osztotta meg Instán, majd néhány perc múlva törölte (ugyenezt a spoileres topikba is kiposztoltam)

 

Spoiler

7s2l9c5zug341.jpg

 

Kérem szépen, ez itt egy Lars-farm!

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Richard E.  Grant megint megszólalt és érdekeseket mondott. 

 

"The big character plot twist that I had no idea would be coming. It made total emotional sense and story sense and I thought that was really smart. And I think that's an incredible thing to take something that began with the first movie in 1977 [Star Wars: A New Hope] and nine movies later reach a conclusion/resolution."

 

"It runs the risk of the Game of Thrones syndrome, where there's no way you can please all the people all the time because people are so emotionally invested in this story. The movie that they're going to see may not be the movie they have in their heads to see. But for a four-decade-long fan as I am, I thought it pulled off that feat incredibly."

 

Szerintem fel lehet készülni rá, hogy ez megint egy megosztó film lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Richard E.  Grant megint megszólalt és érdekeseket mondott. 

 

"The big character plot twist that I had no idea would be coming. It made total emotional sense and story sense and I thought that was really smart. And I think that's an incredible thing to take something that began with the first movie in 1977 [Star Wars: A New Hope] and nine movies later reach a conclusion/resolution."

 

"It runs the risk of the Game of Thrones syndrome, where there's no way you can please all the people all the time because people are so emotionally invested in this story. The movie that they're going to see may not be the movie they have in their heads to see. But for a four-decade-long fan as I am, I thought it pulled off that feat incredibly."

 

Szerintem fel lehet készülni rá, hogy ez megint egy megosztó film lesz. 

Kiváló. Azt vettem észre magamon SW-vel kapcsolatban, hogy a megosztó dolgok tetszenek a legjobban általában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.