Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Pildi

Na jó... üsse kő! Legyen! Rábeszéltél... bár nem kellett nagyon nógatni! ;P 

Ma teljesen véletlenül letöltöttem ... khm, izé, kikölcsönöztem az első 6 filmet 4K-ban... TLJ-t még nem láttam ebben a minőségben, de egye fene, jó lesz a fostos Full HD is :D

;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez az előzetes nagyon hasonlít Ward trailer leírására még októberből :Dlehet igaza volt, csak tévedett úgy 2 hónapot :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Egyébként ez az előzetes nagyon hasonlít Ward trailer leírására még októberből :Dlehet igaza volt, csak tévedett úgy 2 hónapot :D

Vagy lehet ezt akarták volna bemutatni anno, csak Ward szivárogtatása miatt J.J variált egyet a dolgon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg... 

 

Sidious: "At last"
Tyrannus: "My boy"
Sidous: "I have been every voice."
Snoke: "You've ever heard"
Vader: "Inside your head"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Esetleg... 

 

Sidious: "At last"
Tyrannus: "My boy"
Sidous: "I have been every voice."
Snoke: "You've ever heard"
Vader: "Inside your head"

Tyrannus? Hmm... Ő meg hogy jönne ide? Christopher Lee meg sajnos meghalt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hangot bárki adhat neki. Miért? Palpatine hogy jön képbe? :P

Külföldi fórumokon sokan Hanra tippelnek. Mivel Palpi manipulál(hat)ta az összes hangot, egy nem erőhasználó hangját is előidézhette... 

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy azt nem értem, hogy a legújabb clip-et miért nem dobják a hivatalos YT-csatornára is? Ott jutna el a legtöbb emberhez, megdobná a hype-ot, a jegyeket is biztosa boost-olná... Nem értem...

Fáziskésés. :D

sloth dmv GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként döbbenetes hatású ez a klip, nálam sokszori újranézés után sikerült elérnie, hogy nem óckodom annyira attól a gondolattól, hogy Palpi túlélte az ep6-ot. Ez számomra is furán hangzik, de már nem rettenek meg tőle, mint amikor áprilisban kijött az első Palpi-nevetős trailer.

Viszont ha túlélte, valóban csorbíthatja azt hogx Vader zsákolt vele egy nagyot az aknába, de a Birodalom összeomlott, a császár nem tudta folytatni az uralkodást, tehát azért nem nullázódik le így sem Vader megtérése. Annyira.

De ha nem halt meg, akkor mit csinált? Eregetett egy nagy kék pukit, aztán összekanalazta magát az akna alján, kimászott, elkötött egy Tie Fightert és angolosan távozott? És akkor miért vonult rejtekbe? Meg akkor így már több, mint 120 éves. Szóval nehéz lesz ezt jól összefűzni...

De első sorban azért abban reménykedem, hogy erőszellemként vagy valami hasonló trollságként kísérti még a galaxist.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Lenci írta:

Egyébként döbbenetes hatású ez a klip, nálam sokszori újranézés után sikerült elérnie, hogy nem óckodom annyira attól a gondolattól, hogy Palpi túlélte az ep6-ot. Ez számomra is furán hangzik, de már nem rettenek meg tőle, mint amikor áprilisban kijött az első Palpi-nevetős trailer.

Viszont ha túlélte, valóban csorbíthatja azt hogx Vader zsákolt vele egy nagyot az aknába, de a Birodalom összeomlott, a császár nem tudta folytatni az uralkodást, tehát azért nem nullázódik le így sem Vader megtérése. Annyira.

De ha nem halt meg, akkor mit csinált? Eregetett egy nagy kék pukit, aztán összekanalazta magát az akna alján, kimászott, elkötött egy Tie Fightert és angolosan távozott? És akkor miért vonult rejtekbe? Meg akkor így már több, mint 120 éves. Szóval nehéz lesz ezt jól összefűzni...

De első sorban azért abban reménykedem, hogy erőszellemként vagy valami hasonló trollságként kísérti még a galaxist.

Lehet, hogy egy gonosz entitás aki több alakot ölthet. Szerintem Palpatine meghalt, az entitás értelemszerűen nem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy egy gonosz entitás aki több alakot ölthet. Szerintem Palpatine meghalt, az entitás értelemszerűen nem. 

Én kizártnak tartom, hogy Palpatine lesz az epizód főgonosza. Ugyanúgy belengetik, mint Snoke-ot vagy Leia halálát a TLJ előzetesében (egyébként ugyanilyen alapon szerintem C-3PO sem fog elpuszulni), aztán elviszik valami teljesen más irányba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a saját ötletem, mert SimonZ vetette fel de nekem is megtetszett: mi van ha Palpatine azért rostokoll abban az ősi templomban mert csak olyan helyen képes életbenmaradni ahol a sötét oldal nagyon erős. Lehet ha kilépne onnan rögtön feldobná a talpát. Azalapján, hogy azt mondja Kylo-nak hogy mindig őt hallotta a fejében úgy tűnik, hogy onnan manipulálta a dolgokat. Így az is adná magát hogy miért volt szükség Snoke-ra: mert Palpatine helyhez van kötve ezért nem tudja maga vezetni az új birodalmát. Mivel a maga módján elég kiszolgáltatott ezért nem is fedi fel magát. Legalábbis eddig ezt tehette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Sinistra írta:

Bomarr, ez nekem nagyon tetszene! :clap: Így Palpatine is megmaradna, mint a Galaxis legmocsokabb és legerősebb genyája, és Anakin áldozatán se csorbítana a sztori :peace:

Abszolút! Tökéletes megoldás lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem a saját ötletem, mert SimonZ vetette fel de nekem is megtetszett: mi van ha Palpatine azért rostokoll abban az ősi templomban mert csak olyan helyen képes életbenmaradni ahol a sötét oldal nagyon erős. Lehet ha kilépne onnan rögtön feldobná a talpát. Azalapján, hogy azt mondja Kylo-nak hogy mindig őt hallotta a fejében úgy tűnik, hogy onnan manipulálta a dolgokat. Így az is adná magát hogy miért volt szükség Snoke-ra: mert Palpatine helyhez van kötve ezért nem tudja maga vezetni az új birodalmát. Mivel a maga módján elég kiszolgáltatott ezért nem is fedi fel magát. Legalábbis eddig ezt tehette.

Hát igen, én is valami ilyesmire gondoltam, függetlenül attól, hogy egy 35 év szilárd meggyőződését töri össze, Palpi halálával kapcsolatban. Ha életben is maradt (amit azért még mindig remélek, hogy még sem igaz), akkor máshogy nehezen lehetne elképzelni. 

De ha jobban belegondolunk, Yoda is hasonló méretűt repült a szenátusban, és szintén egy kiadós villámparti közepette, de simán volt annyi ereje, hogy leléceljen, így akár Palpi is túlélhette, olyan hú de mélyre ő sem esett, mert pár másodperc alatt leért, nem zuhant be a reaktor közepéig, csak kb. a torony aljáig, mert az egész pár másodperc volt.

Bár végig ontotta a villámokat,mintha zárlatos lett volna, de svégül is túlélhette. Nyilván alaposan megsérült, bekúrhatta a fejét is meg minden, de képes lehetett rá a vén kopé, hogy valahogy megmaradt. Jól megsérülhetett, jajgathatott a fájdalomtól és nyilván fennhangon szídta Vader kurv@ @nyját, de ahogy Yoda, Ő is elslisszolhatott valahogy, minél gyorsabban valami olyan hely, műszer stb. közelébe, amivel elkerülhette a halál. A tegnapi előzetes után már ez sem tűnik annyira bornírtnak.... 

Nagy hóhányók ezek az abrams.ék, hogy tegnap kiadták ezta másfél percest, nem fogok tudni este rendesen a sörre koncentráélni... :O

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Süni írta:

Fura választás.

 

27 perccel korábban, Sinistra írta:

Vajon miért nem a Ren nevét adták meg? :hmm:

 

 

Most az a sejtésem támadt hogy kamu az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.