Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

De van, aki szerint a TLJ haterek örülni fognak a filmnek. :para:

Na, megint találtam egy olyan beszámolót, amely szerint a TLJ és a TROS tökéletesen kiegészítik egymást. :hmm:

 

Azt látni, hogy mégha valamennyire pozitív is a helyzet, nem olyan hatalmas a lelkesedés a kritikusok körében. Persze a nézői vélemények számítanak igazán. Meglátjuk, hogy miként fognak reagálni az emberek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az általános fogadtatás fogja a Saga jövőjét meghatározni

Szerintem hagyd, Frankie eddig nem jut el fejben...

 

Én azt olvastam egy számomra meghatározó arctól, hogy

1. a látvány baromi jó

2. sok olyan dolog lesz ami bővíti a SW univerzumot.

 

Ami érdekes még hogy azt írta hogy szerinte a Rise of Skywalker cím illik a filmhez (bármit jelentsen is ez)

Összességében neki tetszett, de nem ez lett a legjobb rész.

 

Ennyi...

Majd meglátjuk.

 

Azért a kritikák nagyon megoszlanak:

 

A Forbes kritikusa nagyon lehúzta: 

"I expected #TheRiseOfSkywalker to be a well made movie that I didn't like or whose story choices I disagreed with.

I was not expecting a genuinely bad movie with video game plotting, thin characters, weak action and endless exposition of no consequence. Heartbreaking..."

 

A Fandango-s csávó meg végigsírta a gyönyörűségtől:

"Epic. All of it. #TheRiseofSkywalker is a terrific finale that is just stuffed with so much of everything. Action, adventure — answers!! — humor, heart, love, and grit. I spent the entire second half with tears in my eyes - a wonderful way to end the Skywalker story"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Ugyanez volt benne, de ezt azóta tudni, hogy láttuk róla az első képet.

 

Nekem még az se rémlik hogy anno láttam-e róla egyáltalán képet. Nem tartom kizártnak hogy láttam. Ha belefutottam akkor szerintem hamar kiment a fejemből méghozzá jó messzire. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Mestal írta:

Azért a kritikák nagyon megoszlanak:

 

A Forbes kritikusa nagyon lehúzta: 

"I expected #TheRiseOfSkywalker to be a well made movie that I didn't like or whose story choices I disagreed with.

I was not expecting a genuinely bad movie with video game plotting, thin characters, weak action and endless exposition of no consequence. Heartbreaking..."

 

A Fandango-s csávó meg végigsírta a gyönyörűségtől:

"Epic. All of it. #TheRiseofSkywalker is a terrific finale that is just stuffed with so much of everything. Action, adventure — answers!! — humor, heart, love, and grit. I spent the entire second half with tears in my eyes - a wonderful way to end the Skywalker story"

Vagyis ez a film is erősen megosztó lesz, pont mint az előzményei. Annyi baj legyen! Ettől még lehet kiváló a számunkra. :)

És az, hogy sűrű a cselekmény, az max. első megnézésre lehet kicsit zavaró (ha egyáltalán), utána viszont lehet majd róla jó sokat értekezni itt, és ennek már előre örülök. :) 

Meg egyáltalán, én már nagyon várom, hogy magával ragadjon a sűrű cselekmény sodrása, könnyekkel a szemeimben. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Egy-két ember nem tudott örülni JJ merész ötleteinek.

 

Néhány napja olvastam hogy Lucas nagyon nem komálja Palpi visszahozását. Ha ez igaz akkor szerintem ő a nem örülők vezére. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Mestal írta:

Szerintem hagyd, Frankie eddig nem jut el fejben...

Az ilyen kis megjegyzéseket k*rva sürgősen tessék elfelejteni. Egy dolog, ha valakit nem érdekel valami, például vadidegen megmondóemberek véleménye (engem sem), egy másik, ha emiatt hülyének nevezzük. :angry: :nana:

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Rog írta:

 

Néhány napja olvastam hogy Lucas nagyon nem komálja Palpi visszahozását. Ha ez igaz akkor szerintem ő a nem örülők vezére. :D

Colin Trevorrow se akarta visszahozni. Igazából JJ ötlete volt ez aminek én már az első előzetes után se tudtam örülni,de hiszek az emberbe, és örülök azért,hogy itt van bár el se kellett volna mennie. Szóval én bizakodóan állok a film elé még úgy is,hogy az előzetesek az ég világon semmit se váltottak ki belőlem. Jobban meglepődtem volna,ha Snoke-ot meg Luke-ot láttam volna viszont na akkor néztem volna egy nagyot.

Viszont meglátjuk mi sül ki ebből az egészből még jó is lehet. 

r2-d2 star wars 7 GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Rog írta:

Néhány napja olvastam hogy Lucas nagyon nem komálja Palpi visszahozását. Ha ez igaz akkor szerintem ő a nem örülők vezére. :D

Ez annyiból vicces, hogy pont vele beszélték meg ezt az egészet. Sőt, a Dark Empire Lucas egyik kedvenc története, ahol nevezetesen Palpi tényleg él - vagyis inkább a klónja, vagy mi volt ott. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a leginkább tetsző végkifejlet az lenne, ha ugyan nyerne az Ellenállás, de mellette párhuzamosan megmaradna Kylo vezetésével egy békésebb Első Rend (kb. olyasmi mint az EU-ban a Fel Empire). Ez azért lenne jó, mert le is lenne zárva a sztori, de mégis lehetőséget adna érdekes új szituációk és történetek megalkotásához a jövőben. Utána pedig jöhetne a Star Wars Episode X: Vector Prime. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

 

Néhány napja olvastam hogy Lucas nagyon nem komálja Palpi visszahozását. Ha ez igaz akkor szerintem ő a nem örülők vezére. :D

Lucassal is sokat konzultáltak. Amúgy érdekesség, hogy nem volt ott a premieren. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az általános fogadtatás fogja a franchise jövőjét meghatározni

Ez igaz, de majd a nézők döntik el akik jegyet váltanak rá. Ha nagyon sikeres lesz akkor lesz jövő. Reméljük azért többen lesznek azok akik nem kritikák alapján nézik meg vagy nem.

 

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Az ilyen kis megjegyzéseket k*rva sürgősen tessék elfelejteni. Egy dolog, ha valakit nem érdekel valami, például vadidegen megmondóemberek véleménye (engem sem), egy másik, ha emiatt hülyének nevezzük. :angry: :nana:

Köszi, de már rég ignorálom a gyereket. Nincs értelme vele bármiről is értekezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végül a tegnapi beírásom ellenére, csak megjelentem ott is... Majd holnap este leírom miért, spoilerek nélkül nem nagyon lehet erről beszélni.

 

Nagyon kíváncsi vagyok, ki hogyan fogja befogadni a filmet itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Én is végül a tegnapi beírásom ellenére, csak megjelentem ott is... Majd holnap este leírom miért, spoilerek nélkül nem nagyon lehet erről beszélni.

 

Nagyon kíváncsi vagyok, ki hogyan fogja befogadni a filmet itt.

 

No, és amit olvastál neked előzetesen pozitív vagy negatív a mérleg? Vagy vegyes? 

 

Bakker, ha eddig már kibírtam ez a pár nap nem állít meg az Erő velem lesz mindvégig.

 

mark force GIF

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Nagyon kíváncsi vagyok, ki hogyan fogja befogadni a filmet itt.

Ez elég sz*rul hangzik. Én is olvastam véleményeket de nagyrészt pozitívak. 

 

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy a fórumon ki hogyan fog vélekedni róla. :)

Finn és Poe osszehozásán kívül nálam sokminden belefér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én semmit nem olvastam és nem is fogok, de mit ne mondjak marha kiváncsi vagyok hogy mit szólok majd ehhez a filmhez :D A régi trilógiát 4-5 évesen láttam úgyhogy nincs róla emlékem milyen volt elsőre látni őket viszont a többi közül a legjobb moziélmény az első nézésnél az ep.3 és az ep.8 volt. A legrosszabb pedig az ep.2 és a TCW mozifilm. Remélem az ep.9 az előbbiek felé fog inkább tendálni mint az utóbbiak felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Kargarosz írta:

 

No, és amit olvastál neked előzetesen pozitív vagy negatív a mérleg? Vagy vegyes? 

Még egyszer mindenkit kérek, hogy a spoileres értesüléseket ebben a topikban ne kezdjük el értékelni. Vagy ha igen akkor azt csakis spoiler fül mögött!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Finn és Poe osszehozásán kívül nálam sokminden belefér. 

Megnyugtatlak. Az az egy nincs benne. :D

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez elég sz*rul hangzik. Én is olvastam véleményeket de nagyrészt pozitívak. 

Láttunk már pozitív kritikát és utána nézői csalódást, és ugyanígy vica versa. De azért a vélemények azért is érdekesek, mert most valahogy mindenki elfelejtette azt odaírni, hogy TESB után a legjobb SW. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.