Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

43 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Úgy, hogy akkor valószínű olyan dolgokat ne várj mint az Utolsó Jedikbe.Kb. egy Ébredő Erő csak sokkal látványosabb meg akciódúsabb. Legalábbis a két tábor így hangoztatja. 

Köszönöm. Nos, akkor nem lesznek nagyok az elvárásaim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én végig spoileres voltam mindig is. A korábbi részeknél is! A tegnapi beszélgetésben nyilván nem lehettem az és még csak utalni sem akartam rá. Ergo beleképzeltem magam egy spoilermentes Riddick szerepébe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem titok, hogy nem kifejezetten szeretem a TLJ-t, sőt az új film tükrében át is raktam eggyel lejjebb az értékelését a topicjában, de a 9 kifejezetten tetszett, helyre rakja ezt a trilógiát szerintem. Idézném magam az értékelős topicból, természetesen spoiler mentes

  

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Anno írtam, ha Mr. JJ helyre rakja azt amit Rian csinált akkor szentté avattatom, na szóval ha valaki tudja, hogy kell elindítani a procedúrát akkor ne tartsa magában :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza a moziból. Egyelőre rövid leszek. Érdekes módon jobban vívódom most, mint a 8. rész első megtekintése után. Az utolsó Jedik-re egyből rávágtam hogy mestermű. Itt most azt mondom: Összességében úgy gondolom hogy gyönyörű lezárást kapott a Skywalker Saga, de van néhány dolog, ami miatt kissé húztam a számat. Kifejtem majd, még össze kell szedni a gondolatokat, amihez idő is kell. De megnyugtatok mindenkit aki még nem látta, a hibái ellenére jó lett a Skywalker kora!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd szombat este fogom megtekinteni. Egyelőre nem futottam bele nagyobb spoilerekbe. Bár lehet, hogy nem bírom ki szombat estig, és elolvasom az összeset. :lol: De valahogy igyekszem tűrtőztetni magam. Már csak kb. 43 órát kell kibírnom, abból kb. 18 óra alvás... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, caseyjones írta:

Én majd szombat este fogom megtekinteni. Egyelőre nem futottam bele nagyobb spoilerekbe. Bár lehet, hogy nem bírom ki szombat estig, és elolvasom az összeset. :lol: De valahogy igyekszem tűrtőztetni magam. Már csak kb. 43 órát kell kibírnom, abból kb. 18 óra alvás... :D 

Nem olyan rég kedvelted az egyik hozzászólásom a spoileresben :P rossz helyen nézelődsz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RT audience score: 86 :o hát azt hittem alacsonyabb lesz mint a TLJ (az 45)

 

Ezek szerint az emberek jobban vevők a fanservice-ra, mint a Rian féle frissességre... Jaj, nagyon félek, hogy ennek ő issza meg a levét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezek szerint az emberek jobban vevők a fanservice-ra, mint a Rian féle frissességre... Jaj, nagyon félek, hogy ennek ő issza meg a levét

Hát igen, tudtam, hogy ez lesz végül. Szerintem Rian már nem dolgozik a projektjén. Amióta elkezdte mondogatni, hogy még akar egy filmet csinálni, azóta lehet már megtörtént aminek megkellett történnie. Ez van. Fanservice kell, új dolog meg nem. Ironic. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát igen, tudtam, hogy ez lesz végül. Szerintem Rian már nem dolgozik a projektjén. Amióta elkezdte mondogatni, hogy még akar egy filmet csinálni, azóta lehet már megtörtént aminek megkellett történnie. Ez van. Fanservice kell, új dolog meg nem. Ironic. :hmm:

Ez szomorú és nagyon rossz útra vezet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt még megértem, ha azt olvasom, hogy az ep7 "nem új", de miért gondoljátok ezt az ep9-ről is?

Talán a szellemisége olyan, mint a korábbiaknak volt, de cselekményben vagy látványban semmi esetre érzem benne kopizást.

 

Spoiler

Fan service volt benne bőven, de ettől még nem régi sztori újra mesélve.

Palpatine volt benne, az tény, de az ep8 Snoke-os jelenete legalább ekkora kopi volt az ep6 tróntermi jelenetének, ez bazi nagy csavarral.

 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.