Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

A PT idején már megszoktuk, hogy a kritikusok befikázzák az aktuális SW-t. Ez a sequelnél viszont megfordult, ezért szokatlan most ez az alacsony értékeltség. Ami egyébként valóban nem mond el semmit a film minőségéről. Főleg, hogy a TLJ esetében láttuk mi volt. A konszenzus szerint nem vállal semmi kockázatot a film. A TLJ után mit vártak? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József az IGN hány pontot adott rá? :) 

 

Index kritika: A rajongók imádni fogják a Skywalker korát.

Nem pontozták. Azt majd a spoileres kritikában fognak, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József az IGN hány pontot adott rá? :) 

 

Index kritika: A rajongók imádni fogják a Skywalker korát.

 

Semennyit mert van úgy,hogy nem pontoznak csak pozitív meg negatív dolgokat írják le.De összességében tetszett Zalabának bár ez nem meghatározó ugye. A Gamestar Spoilermentes kritikát hallgatom ott egészen jó véleménnyel vannak róla. ÚGy lászik nekünk magyaroknak befog jönni a film a többségbe. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasgatva a kritikákat, az jött velem szembe, hogy azok a kritikusok akik nagyon szerették a TLJ, azoknak azért nem tetszik a mostani rész, mert egy hatalmas fan service az egész. Akkor most, hogy van ez? Nem véletlenül írják a kritikák, a fanok imádni fogják. Azt mondom először tessék megnézni, és utána ítéletet mondani. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Brodie írta:

Mivel Rajongó vagyok, így a címtől is libabőrös lettem. :D

Az RT 54% :lol: 

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem pontozták. Azt majd a spoileres kritikában fognak, nem?

Nem tudom hogy megy náluk...

3 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Semennyit mert van úgy,hogy nem pontoznak csak pozitív meg negatív dolgokat írják le.De összességében tetszett Zalabának bár ez nem meghatározó ugye. A Gamestar Spoilermentes kritikát hallgatom ott egészen jó véleménnyel vannak róla. ÚGy lászik nekünk magyaroknak befog jönni a film a többségbe. 

Ha Zalabának tetszett az jó jel, ő nagyon fikázós. A PT utálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az RT 54% :lol: 

Nem tudom hogy megy náluk...

Ha Zalabának tetszett az jó jel, ő nagyon fikázós. A PT utálja.

Zalaba nem jó jel mert minden SW-nél engedékeny. De amúgy a kritika végén írja is,hogy összességében jó volt,de nem baj, hogy vége. A Game Staron van egy totál Szóda mentes videó belinkelhetem e ide? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , DiO írta:

Mondom én, hogy az a baj mert fan service van. TLJ után azt hitték, megint valami nagyon újító szándékú filmet kapnak.

 

A TLJ jó volt úgy, ahogy volt, de lehet, hogy egy trilógiába elég egy ilyen film, és pláne egy saga záróepizódban nem a formabontás a legjobb megoldás.  :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Pildi írta:

 

A TLJ jó volt úgy, ahogy volt, de lehet, hogy egy trilógiába elég egy ilyen film, és pláne egy saga záróepizódban nem a formabontás a legjobb megoldás.  :)

Megnyugtatok mindenkit. A végszót a néző közönség fogja megadni. Nem a HVG, IGN, Otherworld stb... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Kargarosz írta:

A Game Staron van egy totál Szóda mentes videó belinkelhetem e ide? 

Látta a filmet? Pozitív legalább? :D HA totál spoilermentes akkor igen. 

 

1 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Az evidens volt, hogy a film inkább a TFA-t fogja idézni. De ettől még nem kerül zárójelbe a TLJ sem. 

Olvastam olyan tweetet is, akinek a 7-8 bejött és ez is. Valószínű sokan ebbe a táborba fogunk tartozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit a spoileres topikba raktam, ahol a twitteres kritikák vannak rendszerezve egy diagramon, illetve fel vannak sorolva a pozitív és a negatív dolgok a filmmel kapcsolatban, úgy gondoltam, hogy nem rakom be. De apró érdekességeket megosztok, spoilermentesen:

- Daisy nagyon pozitív, az ő és Adam közti dinamika nagyon tetszett a kritikusoknak

- vizuálisan nagyon erős a film

- a karakterek, a humor, a látvány mind kimagasló

- a negatívumok között van az, hogy túlságosan tömött a film, el van sietve, kiszámítható/kockázatos(:?), és egyéb érdekességek

 

Van 1-2 dolog a negatív oldalon, amire kezdetben már számítottam - most ezt úgy mondom, hogy ha nem lennék a spoilerek ismeretében ;) - de összességében valóban kicsit pozitívabb a dolog.

Bár én amondó vagyok, hogy inkább a néző döntse el, hogy jó-e a film, vagy sem. Pont a magyar IGN oldalát kéne kerülnünk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Kargarosz azt is olvastam, hogy a toxikusok nyertek. :lol: 

 

Külön Game Staros Csirke írja is,hogy simán mehetett volna még a filmhez 20-30 perc,hogy jobban ki lehessen bontani dolgokat. Én alapvetően azt hittem,hogy ez lesz a leghosszabb SW film. Alapvetően sok a kérdés alpvetően zárjuk az összes filmet , hát mikor kéne ezt meglépni? Pont most jött volna el erre az idő, és akkor lehet nem lett volna olyan zsúfolt a film. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Kargarosz írta:

 

Külön Game Staros Csirke írja is,hogy simán mehetett volna még a filmhez 20-30 perc,hogy jobban ki lehessen bontani dolgokat. Én alapvetően azt hittem,hogy ez lesz a leghosszabb SW film. Alapvetően sok a kérdés alpvetően zárjuk az összes filmet , hát mikor kéne ezt meglépni? Pont most jött volna el erre az idő, és akkor lehet nem lett volna olyan zsúfolt a film. 

Hát eredetileg ugye 155 perc volt, amivel a leghosszabb lett volna, csak aztán kivagdostak belőle 13 percet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Nute Gunray írta:

De fikáz, pont a "fan service" nem tetszik nekik.

Nem olvastam el. Semmilyen negatív dolgot nem akarok ma olvasni, befogadni, megélni. Olyan vagyok mint a Motkány. Csak a Makk érdekel amit este kapok meg. Minden més hidegen hagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Kargarosz írta:

3-an kommunikálnak. Egészen pozitív megvannak elégedve,de ami érdekes,hogy még a végével is. 

Szerintem ez a kis rövid, spoilermentes véleménykifejtés teljesen okés volt. Három tag, aki láthatóan nem ült fel a hate-vonatra SW kapcsán! Örömmel hallgattam végig, köszönöm! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.