Jump to content
Ody Mandrell

EPIX spoilermentes topik

Recommended Posts

A PT idején már megszoktuk, hogy a kritikusok befikázzák az aktuális SW-t. Ez a sequelnél viszont megfordult, ezért szokatlan most ez az alacsony értékeltség. Ami egyébként valóban nem mond el semmit a film minőségéről. Főleg, hogy a TLJ esetében láttuk mi volt. A konszenzus szerint nem vállal semmi kockázatot a film. A TLJ után mit vártak? :D 

Mondjuk ezt nevezik megosztónak, ha a fele táraságnak tetszik, a felének meg nem.

Nem amikor a kritikusok 91%-ának tetszik, "netes kisfiúk" pedig kamuprofillal dislike-olnak.

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József az IGN hány pontot adott rá? :) 

Index kritika: A rajongók imádni fogják a Skywalker korát.

Semennyit mert van úgy,hogy nem pontoznak csak pozitív meg negatív dolgokat írják le.De összességében tetszett Zalabának bár ez nem meghatározó ugye. A Gamestar Spoilermentes kritikát hallgatom ott egészen jó véleménnyel vannak róla. ÚGy lászik nekünk magyaroknak befog jönni a film a többségbe. 

Olvasgatva a kritikákat, az jött velem szembe, hogy azok a kritikusok akik nagyon szerették a TLJ, azoknak azért nem tetszik a mostani rész, mert egy hatalmas fan service az egész. Akkor most, hogy van ez? Nem véletlenül írják a kritikák, a fanok imádni fogják. Azt mondom először tessék megnézni, és utána ítéletet mondani. 

5 perccel korábban, Brodie írta:

Mivel Rajongó vagyok, így a címtől is libabőrös lettem. :D

Az RT 54% :lol: 

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem pontozták. Azt majd a spoileres kritikában fognak, nem?

Nem tudom hogy megy náluk...

3 perccel korábban, Kargarosz írta:

Semennyit mert van úgy,hogy nem pontoznak csak pozitív meg negatív dolgokat írják le.De összességében tetszett Zalabának bár ez nem meghatározó ugye. A Gamestar Spoilermentes kritikát hallgatom ott egészen jó véleménnyel vannak róla. ÚGy lászik nekünk magyaroknak befog jönni a film a többségbe. 

Ha Zalabának tetszett az jó jel, ő nagyon fikázós. A PT utálja.

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A TFA-t meg TLJ-t pedig szerette.

1 perccel korábban, Yoda József írta:

A TFA-t meg TLJ-t pedig szerette.

Viszonylag. De ha itt is ez a helyzet az mindenképpen szívderítő. Főleg neki. :D 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Zalaba nem jó jel mert minden SW-nél engedékeny. De amúgy a kritika végén írja is,hogy összességében jó volt,de nem baj, hogy vége. A Game Staron van egy totál Szóda mentes videó belinkelhetem e ide? 

Én is egyre kevésbé izgulok amiatt, hogy nem lesz jó film, pedig eddig sem aggódtam igazán. :)

1 perccel korábban, Yoda József írta:

A HVG a leggyávább SW filmnek nevezte :D

Mondom én, hogy az a baj mert fan service van. TLJ után azt hitték, megint valami nagyon újító szándékú filmet kapnak.

Éppen most , DiO írta:

Mondom én, hogy az a baj mert fan service van. TLJ után azt hitték, megint valami nagyon újító szándékú filmet kapnak.

A TLJ jó volt úgy, ahogy volt, de lehet, hogy egy trilógiába elég egy ilyen film, és pláne egy saga záróepizódban nem a formabontás a legjobb megoldás.  :)

Az evidens volt, hogy a film inkább a TFA-t fogja idézni. De ettől még nem kerül zárójelbe a TLJ sem. 

Éppen most , Pildi írta:

A TLJ jó volt úgy, ahogy volt, de lehet, hogy egy trilógiába elég egy ilyen film, és pláne egy saga záróepizódban nem a formabontás a legjobb megoldás.  :)

Megnyugtatok mindenkit. A végszót a néző közönség fogja megadni. Nem a HVG, IGN, Otherworld stb... 

6 perccel korábban, Kargarosz írta:

A Game Staron van egy totál Szóda mentes videó belinkelhetem e ide? 

Látta a filmet? Pozitív legalább? :D HA totál spoilermentes akkor igen. 

1 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Az evidens volt, hogy a film inkább a TFA-t fogja idézni. De ettől még nem kerül zárójelbe a TLJ sem. 

Olvastam olyan tweetet is, akinek a 7-8 bejött és ez is. Valószínű sokan ebbe a táborba fogunk tartozni.

Éppen most , Nute Gunray írta:

Persze, hogy nem, sőt! Kimagaslóan jó film a TLJ, abban nincs vita nálam. :)

Mindenkinek kitartást. Este kiderül minden. Addig is megyek Mando-t nézi.

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Látta a filmet? Pozitív legalább? :D HA totál spoilermentes akkor igen. 

3-an kommunikálnak. Egészen pozitív megvannak elégedve,de ami érdekes,hogy még a végével is. 

Amit a spoileres topikba raktam, ahol a twitteres kritikák vannak rendszerezve egy diagramon, illetve fel vannak sorolva a pozitív és a negatív dolgok a filmmel kapcsolatban, úgy gondoltam, hogy nem rakom be. De apró érdekességeket megosztok, spoilermentesen:

- Daisy nagyon pozitív, az ő és Adam közti dinamika nagyon tetszett a kritikusoknak

- vizuálisan nagyon erős a film

- a karakterek, a humor, a látvány mind kimagasló

- a negatívumok között van az, hogy túlságosan tömött a film, el van sietve, kiszámítható/kockázatos(:?), és egyéb érdekességek

Van 1-2 dolog a negatív oldalon, amire kezdetben már számítottam - most ezt úgy mondom, hogy ha nem lennék a spoilerek ismeretében ;) - de összességében valóban kicsit pozitívabb a dolog.

Bár én amondó vagyok, hogy inkább a néző döntse el, hogy jó-e a film, vagy sem. Pont a magyar IGN oldalát kéne kerülnünk. :D 

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Kargarosz azt is olvastam, hogy a toxikusok nyertek. :lol: 

Külön Game Staros Csirke írja is,hogy simán mehetett volna még a filmhez 20-30 perc,hogy jobban ki lehessen bontani dolgokat. Én alapvetően azt hittem,hogy ez lesz a leghosszabb SW film. Alapvetően sok a kérdés alpvetően zárjuk az összes filmet , hát mikor kéne ezt meglépni? Pont most jött volna el erre az idő, és akkor lehet nem lett volna olyan zsúfolt a film. 

Éppen most , Kargarosz írta:

Külön Game Staros Csirke írja is,hogy simán mehetett volna még a filmhez 20-30 perc,hogy jobban ki lehessen bontani dolgokat. Én alapvetően azt hittem,hogy ez lesz a leghosszabb SW film. Alapvetően sok a kérdés alpvetően zárjuk az összes filmet , hát mikor kéne ezt meglépni? Pont most jött volna el erre az idő, és akkor lehet nem lett volna olyan zsúfolt a film. 

Hát eredetileg ugye 155 perc volt, amivel a leghosszabb lett volna, csak aztán kivagdostak belőle 13 percet :D

Éppen most , Nute Gunray írta:

De fikáz, pont a "fan service" nem tetszik nekik.

Nem olvastam el. Semmilyen negatív dolgot nem akarok ma olvasni, befogadni, megélni. Olyan vagyok mint a Motkány. Csak a Makk érdekel amit este kapok meg. Minden més hidegen hagy.

• Vicces 1
  • Tetszik 2

34 perccel korábban, Kargarosz írta:

3-an kommunikálnak. Egészen pozitív megvannak elégedve,de ami érdekes,hogy még a végével is. 

Szerintem ez a kis rövid, spoilermentes véleménykifejtés teljesen okés volt. Három tag, aki láthatóan nem ült fel a hate-vonatra SW kapcsán! Örömmel hallgattam végig, köszönöm! :)

Edited by Darth Riddick