Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

A mai vetítésen résztvevők. Domhnall Gleeson nincs az érintettek között, ami felettébb érdekes. Harrison Ford is ott lesz, továbbá Ram Bergman is, aki ugye Rian -nel szokott együtt dolgozni. Rian neve nem látható, de mint észrevehető, a vége nem teljes, szóval tippre ott lesz ő is. :)

Image

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostantól felhagyok a spoileres topik látogatásával :) Annyi kérésem van azoktól, hogy akik esetleg elolvassák a holnap (feltehetőleg) kiszivárgó valódi sztorit, annyit leírnátok majd ide bárminemű spoiler nélkül, hogy mennyire tetszettek az olvasottak? Esetleg óvatosan arra is kitérhettek, hogy JediPaxis mennyire tévedett :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérem aki beir bármit a spoilerekre vonatkozóan akár csak annyit, hogy igazak vagy nem igazak a kémjelentések vagy hogy tetszett vagy nem tetszettek a részletes leirások az tegye ezt spoiler fül mögé! Ez ugyanis nem a spoileres kibeszélő helye és még az érintőleges értékelést is el kell rejteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem, amikor a 8. epizódot néztem meg, előtte kikértem itt a véleményeket. Valaki meg beírta Frank Ozt. Hát onnantól nem volt meglepetés.

 

Én most a hétvégéig türtőztetem magam a spoilerektől. Bár nekem k*rva sz*r lesz, de megpróbálom. Mondjuk így is tudok a leakekről, de hogy mi igaz és mi nem, azt majd hétvégén megtudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Kérem aki beir bármit a spoilerekre vonatkozóan akár csak annyit, hogy igazak vagy nem igazak a kémjelentések vagy hogy tetszett vagy nem tetszettek a részletes leirások az tegye ezt spoiler fül mögé! Ez ugyanis nem a spoileres kibeszélő helye és még az érintőleges értékelést is el kell rejteni.

 

Amiket olvastam +  képek alapján igazak lesznek nagy eséllyel

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én semmit se tudok a szivárgásokról. A szpojleresbe kevésszer néztem be és azon alkalmakkor is csak pár másodpercre néztem rá a kommentekre. Főleg a hosszabbakra. Időm se volt igazán felfogni őket. Már azt se tudom miket láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi stukiról azt írják hogy Lando-é és hogy a Solo-ban is ezt használta. Én nem tudom hogy milyen volt nála benne. Nem figyeltem meg különösebben a lődözőjét.

 

7Jajmc2.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok reakció kiemeli, hogy rengeteg dolog történik a filmben és hogy kapkodónak érződik. Amikor kiderült a hivatalos játékidő, akkor is írtam, hogy kevésnek érzem... Úgy tűnik tényleg így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Sok reakció kiemeli, hogy rengeteg dolog történik a filmben és hogy kapkodónak érződik. Amikor kiderült a hivatalos játékidő, akkor is írtam, hogy kevésnek érzem... Úgy tűnik tényleg így van.

Megosztó kritikák jönnek. De amúgy ezt a Trailerekből is lehetett érezni, látni,hogy túl sok mindennel van/ lesz tele a film amire 1 film kevés lesz.  Előző részekben már ezeket fel kellett volna vezetni vagy részben bemutatni, és akkor nem lenne sok minden egyszerre. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailerek és a TV spotok rengeteg részletet mutattak be a filmből spoilermentesen, így ezek alapján valahogy én is úgy éreztem, hogy valszeg nagyon sűrű lesz a cselekmény. Ez nem feltétlen rossz, szeretem a dinamikus, pörgős filmeket :) Nem hiszem, hogy azért átestek a ló túlsó oldalára, de holnap kiderül. De ha mégis, ha ez lesz a film legnagyobb hibája, nagyon boldog leszek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szalagcímek szerint vegyesek az első reakciók. Viszont elolvasva pár reakciót, az összkép sokkal inkább pozitív. Azt vetik csak a film szemére, hogy kapkod és zsúfolt, viszont a sztoriról egy rossz szót sem olvastam és kiemelik, hogy gyönyörűen zárja le az eposzt. 

Legyen már szerda! 

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

A TFA-hoz és a TLJ-hez képest sokkal vegyesebbek. Előbbi kettőnél csak úgy repkedtek az "Ez a legjobb SW a Birodalom visszavág óta" vélemények, most ilyet egyáltalán nem olvastam :D

 

No igen csak ugye tudjuk,hogy a TLJ-nél azért a kritikusi, és a nézői vélemény nem kicsit eltért.  Én abban reménykedek ,hogy a nézőknek jobban befog jönni a film mert akkor nekem szinte nyert ügyem van. Az ő véleményük/meglátásuk többször közelebb áll az én ízlésemhez. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem aggódom a miatt, mert megosztónak tűnik a film az előzetes vélemények alapján. Igazából nem vártam mást, mondom is miért:

Először is azért, mert SAGA záró epizód. Mint ilyen egyszerűen nem lehet megfelelni mindenkinek!! Főleg egy TLJ után, ami talán a legtöbb savazást és gyűlöletet kapott SW film valaha. 

 

Nem vártam egyöntetű hallelújázást egyáltalán! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Az alábbi stukiról azt írják hogy Lando-é és hogy a Solo-ban is ezt használta. Én nem tudom hogy milyen volt nála benne. Nem figyeltem meg különösebben a lődözőjét.

Ugyanez volt benne, de ezt azóta tudni, hogy láttuk róla az első képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Frenkie írta:

Nem kell vele foglalkozni mit írnak. Nekünk tetszen aztán kész. Baromira nem érdekel mit írnak róla mások, akár kritikusok akár átlagbélák.

Az általános fogadtatás fogja a franchise jövőjét meghatározni

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden SW gyors elsőre, ezt én jó jelnek veszem. Azt is, hogy sok dolog történik benne. Sokan kiemelik, hogy a fanoknak tetszeni fog, és tele van fanservice-el. Egyébként nagyobb részben pozitívak a vélemények. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasgatva néhány gyors beszámolót: vannak pozitívak. De van, aki szerint a TLJ haterek örülni fognak a filmnek. :para:

Egy-két ember nem tudott örülni JJ merész ötleteinek.

Valaki imádja a filmet, de vannak buktatói.

Senki nem nevezte a TESB után a legjobb SW filmnek. Ez az előző két filmnél megszokott volt.

Kevin Smith -nek tetszett... bár őnála minden SW, Marvel és DC film tetszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Ráadásul a beszámolók szerint JediPaxis szivárgásai

  Spoiler elrejtése

igazak

 

Legalább lélekben van időm felkészülni :lol:

Ha nem Kyloról szól akkor megette a fene :/ ha meg a sorsával kapcsolatos spoilerek igazak akkor megőrülök :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.